Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Witold | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB Maratonczyk Włocławek | |
2 | PROKOPOWICZ Nił | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |
3 | Paszke Tomasz Paszke | Gorzno | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
4 | Wyszyńska Barbara | Chełmica Cukrownia | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
5 | Wrześniak Barbara | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
6 | Sieczka Paweł | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
7 | Blachowski Zbigniew | Lipno | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS Fabianki | |
8 | Pasternak Bartosz | Włocławek. | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Dwunastka Włocławek | |
9 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB Maratonczyk Włocławek / Portofino*** | |
10 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | selek team WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
11 | Makowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
12 | Wasiak Antoni | Marki | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
13 | Wasiak Ignacy | Marki | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
14 | Wasiak Jakub | Marki | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
15 | Pilip Wojciech | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
16 | Chmielewski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegacze Zazamcze | |
17 | Kędzierski Patryk | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP DLUGOSZ | |
18 | Woźniak Alicja | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
19 | Gwizdalska Martyna | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
20 | Chaberski Ireneusz | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | WTW Włocławek | |
21 | Szepczyński Kamil | Włocławek | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | WTW Włocławek | |
22 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
23 | Niżewska Maja | Babiak | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP Babiak | |
24 | Niżewski Oktawian | Babiak | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP Babiak | |
25 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | Bieg główny - 5 km | Przybyl-Kutno | |
26 | Krusinowski MATEUSZ | WLOCLAWEK | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
27 | Jasinska krystyna jasinska | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | PARAKULOS - KOWAL | |
28 | BAZELA HENRYKA | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
29 | ROSIŃSKA WIESŁAWA | KOWAL | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
30 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB Maratonczyk Włocławek | |
31 | Zieliński Oskar | Rakutowo | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
32 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Pulp Fiction | |
33 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
34 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
35 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
36 | Braun Zbigniew | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
37 | Mikucki Artur | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Drumet w Ruchu | |
38 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Maratonka | |
39 | Szepski Tomasz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
40 | Wojciechowska-lamsallak Joanna | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
41 | Wojciechowska-lamsallak Marysia | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
42 | Pietrzak Weronika | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
43 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | |
44 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
45 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP GRODNO | |
46 | Lipiński Leon | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Żłobek Żytnia | |
47 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszkole Akademickie przy PWSZ | |
48 | Lipińska Lena | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 20 Włocławek | |
49 | ŁADOŃ Julia | Inowrocław | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
50 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Bieg - Członkowie WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
51 | Bocheński Bartosz | Fabianki | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
52 | Bocheński Oliwier | Fabianki | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Cypriance |
Wyświetleń: 8190