Ladies Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Felendzer Beata Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team opłacono on-line
2 Rutkowska Karolina Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team opłacono on-line
3 Banaszewska Barbara Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
4 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
5 Łuszcz Dominika Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
6 Bednarska Marta Rumia 4 km (18:15) opłacono on-line
7 Rybaczek Monika Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
8 Leliwa Sylwia Gdańsk 4 km (18:15) Run Beach Morning opłacono on-line
9 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
10 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 4 km (18:15) TeamAshaki opłacono on-line
11 Kluge Wiktoria Gdynia 4 km (18:15) Różowe Tygryski opłacono on-line
12 Kluge Barbara Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
13 Chruścik Sylwia Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
14 Biełous Lucyna GDAŃSK 4 km (18:15) opłacono on-line
15 Prokorym Monika Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
16 Zielińska Adrianna Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
17 Bollin Wiesława Władysławowo 4 km (18:15) Greif Team Władysławowo opłacono on-line
18 Puzdrowska Dominika Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
19 Jamróz Renata GDYNIA 4 km (18:15) Big Yelow Food Adventure Team opłacono on-line
20 swietlicka paulina gdansk 4 km (18:15) opłacono on-line
21 Młyńska Monika Sierakowice 4 km (18:15) opłacono on-line
22 Mikołajczyk Anna Rotmanka 4 km (18:15) opłacono on-line
23 KOLODZIEJCZYK KATARZYNA KOLODZIEJCZYK GDANSK 4 km (18:15) opłacono on-line
24 Haligowska Agnieszka Gdansk 4 km (18:15) opłacono on-line
25 Jereczek Adrianna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
26 Marczak Renata Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line
27 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
28 Pawłowska Maria Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
29 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 4 km (18:15) opłacono on-line
30 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk 4 km (18:15) Żarta Wataha opłacono on-line
31 Karpińska Karolina Cieplewo 4 km (18:15) opłacono on-line
32 Hoffmann Natalia Dzierzgoń 4 km (18:15) opłacono on-line
33 Klosinska Magdalena Gdynia 4 km (18:15) M&MM's team opłacono on-line
34 Piórko Ewa Gdańsk 4 km (18:15) Aktywuj się w Maratonie opłacono on-line
35 Jakubowska Basia Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
36 Sieracka Aga Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
37 Zielke Anna Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
38 Nowicka Mirela Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
39 Parandyk Marlena Juszkowo 4 km (18:15) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
40 Łakomiec Katarzyna Jantar 4 km (18:15) opłacono on-line
41 Krawczyk-Ziętarska Katarzyna Bąkowo 4 km (18:15) opłacono on-line
42 Waśkowicz-Rojek Ewa Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
43 Rojek Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
44 Makowska Izabela Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
45 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 4 km (18:15) opłacono on-line
46 Gulatowska Faustyna Klukowa huta 4 km (18:15) opłacono on-line
47 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 4 km (18:15) ST Runners opłacono on-line
48 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
49 Brodecka Małgorzata Gdynia 4 km (18:15) 17 LO Gdynia opłacono on-line
50 Marczyńska Lidia Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
51 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo 4 km (18:15) Team Maja opłacono on-line
52 Zimoń Magdalena Reda 4 km (18:15) Mechelińskie Morsy opłacono on-line
53 Kawecka Magda Kwidzyn 4 km (18:15) opłacono on-line
54 Kędziorska Monika Grudziądz 4 km (18:15) opłacono on-line
55 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA RUMIA 4 km (18:15) Daleko jeszcze
56 Balmas Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
57 Dubiela Małgorzata Juszkowo 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line
58 Kleczewska Dagmara Kleczewska Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
59 Zubek Ania Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
60 Jakubowska Ilona Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
61 Małek Aleksandra Kąpino 4 km (18:15) Run babys opłacono on-line
62 Pawłowska Magdalena Gdynia 4 km (18:15) WOI - SIZAN opłacono on-line
63 RAULUSHKA VIKTORYIA Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
64 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono on-line
65 Kuźnia Justyna Gdańsk 4 km (18:15) Quznia team opłacono on-line
66 Kuźnia Ania Gdańsk 4 km (18:15) Quznia team opłacono on-line
67 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega opłacono on-line
68 Woroniecka Justyna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
69 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line
70 Wietrzyńska Małgorzata Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
71 Gawluk Monika Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
72 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia 4 km (18:15) opłacono
73 Gościńska Małgorzata Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
74 Preuss Paulina Wejherowo 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
75 Szumlas Anna Połchowo 4 km (18:15) #szumiteam TriLoszki opłacono on-line
76 Nicewicz Malwina Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
77 Baranowska Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono
78 Rusakiewicz Magdalena Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
79 Rózga Natalia Rózga Rumia 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
80 Schab Ewa Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
81 Balicka Lidia Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
82 Wadowska Anna Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
83 Ossowska Daria Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
84 Miranowicz Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) Miranowicz Team opłacono on-line
85 BUCZYŃSKA AGNIESZKA GDAŃSK 4 km (18:15) WOLONTARIAT GDAŃSK TEAM opłacono on-line
86 Matlak Urszula Gdansk 4 km (18:15) opłacono on-line
87 Cacko Iwona Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
88 Filbrandt Katarzyna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
89 Wiatr Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
90 Piesik Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
91 Wilk Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
92 Jankowska Wioletta Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
93 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15)
94 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
95 Kowalkowska Ewelina Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
96 Makara Adelina Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
97 Niewinska Kasia Niewinska Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
98 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 4 km (18:15)
99 Halman Edyta Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
100 RUDNICKA MARIOLA Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line


Wyświetleń: 9770

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ