Ladies Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 4 km(18:00) Aktywni Żukowo opłacono on-line
2 Kutniewska Maria Żukowo 4 km(18:00) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
3 Strzelecka Anna Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
4 Strzelecka Wiktoria Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
5 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe 4 km(18:00) Morsy Stężyca, Metrożercy opłacono on-line
6 Bollin Wiesława Władysławowo 4 km (18:15) Greif Team Władysławowo opłacono on-line
7 Baranowska Marta Władysławowo 4 km(18:00) opłacono on-line
8 Kollek Anna Władysławowo 4 km(18:00) Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
9 Knut Małgorzata Wejherowo 4 km (18:15) opłacono on-line
10 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo 4 km (18:15) Team Maja opłacono on-line
11 Preuss Paulina Wejherowo 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
12 Burchart Monika Wejherowo 4 km(18:00) opłacono on-line
13 Reszke Klaudia Wejherowo 4 km(18:00) opłacono on-line
14 Richert Danuta Tuchom 4 km(18:00) Motywatornia Team opłacono on-line
15 Kupryciuk Magdalena Tczew 4 km (18:15) opłacono on-line
16 Sińczuk Patrycja Tczew 4 km(18:00) xRunners opłacono on-line
17 Abryszyńska Karolina Tczew 4 km(18:00) CrossElite opłacono on-line
18 Grabowska Jagoda TCZEW 4 km(18:00) opłacono on-line
19 Olejniczak Malgorzata Tczew 4 km(18:00) Zdrofit opłacono on-line
20 Klinkusz Martyna Tczew 4 km(18:00) opłacono on-line
21 Konieczna Alekasandra Sztum 4 km(18:00) opłacono on-line
22 Kołowrocka Barbara Straszyn 4 km(18:00) Kołowrotki opłacono on-line
23 Drzymalska AGNIESZKA STRASZYN 4 km(18:00) opłacono on-line
24 Baumgart Marta Straszyn 4 km(18:00) opłacono on-line
25 Gosciniak Agnieszka Straszyn 4 km (18:15) Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu opłacono on-line
26 Kukiełczak Monika Straszyn 4 km(18:00) opłacono on-line
27 Charkiewicz Monika Straszyn 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
28 Jóźwik Agnieszka Straszyn 4 km(18:00) opłacono on-line
29 Sidorowicz Anna Stogi 4 km(18:00) opłacono on-line
30 Perszyńska Wioletta Stężyca 4 km(18:00) opłacono on-line
31 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 4 km(18:00) Metrożercy opłacono on-line
32 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
33 Zielińska Adrianna Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
34 Szymaniuk Małgorzata Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
35 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
36 Prokorym Monika Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
37 Buko Kaja Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
38 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
39 Kojro Aleksandra Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
40 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 4 km(18:00) opłacono on-line
41 Hoppe Ewelina Sominy 4 km(18:00) opłacono on-line
42 Młyńska Monika Sierakowice 4 km (18:15) opłacono on-line
43 Jagoda Anna Rumia 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
44 Skocka Anna Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
45 Bednarska Marta Rumia 4 km (18:15) opłacono on-line
46 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA RUMIA 4 km (18:15) Daleko jeszcze
47 Rózga Natalia Rózga Rumia 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
48 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia 4 km (18:15) opłacono
49 Kowalewska Aleksandra Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
50 Sulek Karolina Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
51 Rudek Małgorzata Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
52 Podlacha Izabela Rumia 4 km(18:00) Navigium Runners opłacono on-line
53 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 km(18:00) Ró'n'żyny opłacono on-line
54 Cich Patrycja Rotmanka 4 km (18:15) Anatomówki opłacono on-line
55 Wolny Małgorzata Rotmanka 4 km(18:00) opłacono on-line
56 Floryszczyk Krystyna Rotmanka 4 km(18:00) opłacono on-line
57 FLORYSZCZYK JOANNA ROTMANKA 4 km(18:00) opłacono on-line
58 Mikołajczyk Anna Rotmanka 4 km (18:15) opłacono on-line
59 Zimoń Magdalena Reda 4 km (18:15) Mechelińskie Morsy opłacono on-line
60 Rybaczek Monika Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
61 Romanowska Maria Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
62 Domaradzka Anna Radunica 4 km(18:00) Radunica Run opłacono on-line
63 Zielińska Ilona Pułtusk 4 km(18:00) opłacono on-line
64 Świst Magdalena Przemyśl 4 km(18:00) opłacono on-line
65 Marczak Renata Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line
66 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
67 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono on-line
68 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega opłacono on-line
69 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega / LOTOS Running Team opłacono on-line
70 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
71 Michalczewska Emilia Pruszcz Gdański 4 km(18:00) WóDziki opłacono on-line
72 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line
73 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 4 km(18:00) Padł Na Ryj opłacono on-line
74 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu opłacono on-line
75 Kejzer Małgorzata Pruszcz Gdański 4 km(18:00) opłacono on-line
76 Balicka Lidia Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
77 Wadowska Anna Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
78 Sadowska Alicja Pruszcz Gdański 4 km(18:00) opłacono on-line
79 Stanisławska Izabela Pruszcz Gd 4 km (18:15) opłacono on-line
80 Szumlas Anna Połchowo 4 km (18:15) #szumiteam TriLoszki opłacono on-line
81 Jarnut Agnieszka Pogórze 4 km(18:00) opłacono on-line
82 Ponto Kasia Pępowo 4 km(18:00) opłacono on-line
83 Boschke Magdalena Pelplin 4 km (18:15) opłacono on-line
84 Syldatk Wioleta Mściszewice 4 km(18:00) Metrożercy opłacono on-line
85 Wolska Aleksandra Mosty 4 km(18:00) opłacono on-line
86 Skosolas Agnieszka Mosty 4 km (18:15) opłacono on-line
87 Kamińska Joanna Malbork 4 km(18:00) 7 PBOT opłacono on-line
88 Górska Weronika Malbork 4 km(18:00) opłacono on-line
89 Maliwiecka Małgorzata Łęgowo 4 km(18:00) opłacono on-line
90 Kawecka Magda Kwidzyn 4 km (18:15) opłacono on-line
91 BRYŚ JADZIA Kraków 4 km(18:00) opłacono on-line
92 Fibich Dorota Kościerzyna 4 km(18:00) Ekipa Zryw opłacono on-line
93 Sliwińska Edyta Kosakowo 4 km(18:00) Team Deaf opłacono on-line
94 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 4 km (18:15) opłacono on-line
95 Gulatowska Faustyna Klukowa huta 4 km (18:15) opłacono on-line
96 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 km(18:00) Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
97 Rostankowska Joanna Kębłowo 4 km(18:00) opłacono on-line
98 Małek Aleksandra Kąpino 4 km (18:15) Run babys opłacono on-line
99 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 4 km (18:15) opłacono on-line
100 Dubiela Małgorzata Juszkowo 4 km (18:15) Pruszcz Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 10366

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ