Ladies Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 km(18:00) Ró'n'żyny opłacono on-line
302 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
303 Skocka Anna Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
304 Góra Beata Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
305 Czarnecka Anita Gdańsk 4 km(18:00) WóDziki opłacono on-line
306 Świst Magdalena Przemyśl 4 km(18:00) opłacono on-line
307 Lipińska Dominika Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
308 Mikołajska Marta Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
309 Radomska Joanna Gdańsk 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
310 Łabacka Adriana Gdańsk 4 km(18:00) Ślimaki opłacono on-line
311 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 4 km(18:00) Gdynskie Dziewuchy opłacono on-line
312 Zaworska Helena Gdańsk 4 km(18:00) Ślimaki opłacono on-line
313 Bazichowska Aurelia Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
314 Gumowska Justyna Banino 4 km(18:00) Gumisie opłacono on-line
315 Skukowska Justyna Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
316 Wicka Joanna Gdańsk 4 km(18:00) Ślimaki opłacono on-line
317 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 4 km(18:00) Aktywni Żukowo opłacono on-line
318 Strzelecka Wiktoria Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
319 rogalska Magdalena Gdansk 4 km(18:00) Run Beach Morning opłacono on-line
320 Zielińska Ilona Pułtusk 4 km(18:00) opłacono on-line
321 Charkiewicz Monika Straszyn 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
322 Kostencka Aga Banino 4 km(18:00) Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
323 Prokopowicz Marta Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
324 FLORYSZCZYK JOANNA ROTMANKA 4 km(18:00) opłacono on-line
325 Strzelecka Anna Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
326 Rudek Małgorzata Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
327 Toporek Aleksandra Gdynia 4 km(18:00) Elite Team opłacono on-line
328 Buczko Ewelina Gdynia 4 km(18:00) Wild Team opłacono
329 Kojro Aleksandra Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
330 Sulek Karolina Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
331 Reszke Klaudia Wejherowo 4 km(18:00) opłacono on-line
332 Szpilman Katarzyna Gdynia 4 km(18:00) Elite Team opłacono on-line
333 Kubicka Aleksandra Kubicka Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
334 Kozyczkowska Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) opłacono
335 Kejzer Małgorzata Pruszcz Gdański 4 km(18:00) opłacono on-line
336 Kulczyk EWA GDYNIA 4 km(18:00) opłacono on-line
337 Piłat Anna Banino 4 km(18:00) opłacono on-line
338 Pochopień Mira Gdańsk 4 km(18:00) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
339 Domaradzka Anna Radunica 4 km(18:00) Radunica Run opłacono on-line
340 Grabowska Kasia Gdańsk 4 km(18:00) familytime.pl opłacono on-line
341 Stokarska Beata Gdynia 4 km(18:00) Biegowi Wariaci opłacono on-line
342 Pilecka Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) agapilecka.pl opłacono
343 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 km(18:00) Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
344 Śnieg Aleksandra Gdańsk 4 km(18:00) WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
345 Jagniątkowska Daria Gdańsk 4 km(18:00) Prędcy Inaczej opłacono on-line
346 Gajcy Ewa Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
347 Karbowska Kinga Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
348 Buza Anastasiia Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line


Wyświetleń: 11378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ