Ladies Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żebrowska Maria Gdańsk 4 km(18:00) Drem Team opłacono on-line
2 Żebrowska Malwina Gdańsk 4 km(18:00) Drem Team opłacono on-line
3 Zubek Ania Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
4 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 4 km (18:15)
5 Zimoń Magdalena Reda 4 km (18:15) Mechelińskie Morsy opłacono on-line
6 Zięba Natalia Zięba Gdańsk 4 km(18:00) Iron team opłacono on-line
7 Zielke Anna Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
8 Zielińska Ilona Pułtusk 4 km(18:00) opłacono on-line
9 Zielińska Adrianna Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
10 Zbrzeska Adriana Gdynia 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
11 Zaworska Helena Gdańsk 4 km(18:00) Ślimaki opłacono on-line
12 Zajk Alicja Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
13 Wójcik Małgorzata Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
14 Woroniecka Justyna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
15 Wołoszyk Natalia Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
16 Wolska Aleksandra Mosty 4 km(18:00) opłacono on-line
17 Wolny Małgorzata Rotmanka 4 km(18:00) opłacono on-line
18 Włodarska Ewa Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
19 Witkowska Magdalena Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
20 Wilk Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
21 Wietrzyńska Małgorzata Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
22 Wicka Joanna Gdańsk 4 km(18:00) Ślimaki opłacono on-line
23 Wiatr Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
24 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 4 km (18:15) TeamAshaki opłacono on-line
25 Wawrzyniak Anna Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
26 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 4 km (18:15) opłacono on-line
27 Waśkowicz-Rojek Ewa Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
28 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega / LOTOS Running Team opłacono on-line
29 Wadowska Anna Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
30 Wachniewska Natalia Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
31 Towarnicka Izabela Gdynia 4 km(18:00) Team Deaf opłacono on-line
32 Toporek Aleksandra Gdynia 4 km(18:00) Elite Team opłacono on-line
33 Tojza Alicja Gdańsk 4 km(18:00) Harpagan Gdańsk opłacono on-line
34 Świst Magdalena Przemyśl 4 km(18:00) opłacono on-line
35 Śnieg Aleksandra Gdańsk 4 km(18:00) WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
36 Śliwińska Dorota Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
37 Szymaniuk Małgorzata Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
38 Szumlas Anna Połchowo 4 km (18:15) #szumiteam TriLoszki opłacono on-line
39 Szumiło Jolanta Szumiło Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
40 Szumielewicz Kinga Szumielewicz Gdańsk 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
41 Szpilman Katarzyna Gdynia 4 km(18:00) Elite Team opłacono on-line
42 Szady Elżbieta Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
43 Sysak Dominika Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
44 Syldatk Wioleta Mściszewice 4 km(18:00) Metrożercy opłacono on-line
45 swietlicka paulina gdansk 4 km (18:15) opłacono on-line
46 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega opłacono on-line
47 Sulek Karolina Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
48 Strzelecka Wiktoria Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
49 Strzelecka Anna Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
50 Stormowska Małgorzata Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
51 Stokarska Beata Gdynia 4 km(18:00) Biegowi Wariaci opłacono on-line
52 Stiewa Emilia Gdansk 4 km(18:00) opłacono on-line
53 Stepnowska Agata Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
54 Stańczyk Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
55 Stanisławska Izabela Pruszcz Gd 4 km (18:15) opłacono on-line
56 sochaczewska Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
57 Sliwińska Edyta Kosakowo 4 km(18:00) Team Deaf opłacono on-line
58 Skwiot Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
59 Skukowska Justyna Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
60 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
61 Skowyrska Jolanta Gdansk 4 km(18:00) opłacono on-line
62 Skosolas Agnieszka Mosty 4 km (18:15) opłacono on-line
63 Skocka Anna Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
64 Sińczuk Patrycja Tczew 4 km(18:00) xRunners opłacono on-line
65 Sieracka Aga Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
66 Sidorowicz Anna Stogi 4 km(18:00) opłacono on-line
67 Serafinowska-Wysmyk Jadwiga Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
68 Schab Ewa Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
69 Sawicka Olga Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
70 Sadowska Alicja Pruszcz Gdański 4 km(18:00) opłacono on-line
71 Rychcik Magda Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
72 Rychcik Ewa Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
73 Rybicka - Gornowicz Joanna BORKOWO 4 km(18:00) opłacono on-line
74 Rybaczek Monika Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
75 Rutkowska Karolina Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team opłacono on-line
76 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15)
77 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
78 Rusakiewicz Magdalena Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
79 RUDNICKA MARIOLA Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
80 Rudek Małgorzata Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
81 Rózga Natalia Rózga Rumia 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
82 Rostankowska Joanna Kębłowo 4 km(18:00) opłacono on-line
83 Romanowska Maria Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
84 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
85 Rojek Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
86 rogalska Magdalena Gdansk 4 km(18:00) Run Beach Morning opłacono on-line
87 Rogaczewska Martyna Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
88 Richert Danuta Tuchom 4 km(18:00) Motywatornia Team opłacono on-line
89 Reszke Klaudia Wejherowo 4 km(18:00) opłacono on-line
90 Reszczyńska Monika Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
91 Remisz Ewa Remisz Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
92 RAULUSHKA VIKTORYIA Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
93 Radomska Joanna Gdańsk 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
94 Puzdrowska Dominika Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
95 Puchowska Ewelina Gdańsk 4 km (18:15) Apteka Gemini opłacono on-line
96 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia 4 km(18:00) GENETIX Team opłacono on-line
97 Przybysz Monika Gdańsk 4 km(18:00) TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
98 Prokorym Monika Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
99 Prokopowicz Marta Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
100 Preuss Paulina Wejherowo 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line


Wyświetleń: 10364

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ