Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ye opłacono
2 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team
3 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
4 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
5 Cieślik Mirek Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
6 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
7 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
8 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
10 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
11 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
12 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
16 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
18 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
19 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
20 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
21 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
22 Krukówka Emilia Orzesze Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na Kijach opłacono
24 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
26 Serda Maja Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat #redlips opłacono
27 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
29 TUREK Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
30 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
31 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
32 Ogórek Adam Chorzów Małżeństwa Batory Loto opłacono
33 Ogórek Wioletta CHORZÓW Małżeństwa Batory Loto opłacono
34 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
35 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
36 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD opłacono
37 Lubowiecki Adam Katowice Małżeństwa opłacono
38 Lubowiecka Barbara Katowice Małżeństwa opłacono
39 Krajczy Ewa Chorzów Małżeństwa opłacono
40 Krajczy Stefan Chorzów Małżeństwa opłacono
41 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
42 Hartel Hennryk Chorzów Małżeństwa opłacono
43 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
44 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
45 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
46 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
47 Józefiak Paweł Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
48 Sidło-Stawowy Agata Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
49 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
50 MUCHOWSKA MARIA TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
51 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
52 Nowak Danuta Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
53 Wolny Barbara Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
54 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
55 Kornas Patrycjusz Orzesze Małżeństwa opłacono
56 Kornas Edyta Orzesze Małżeństwa opłacono
57 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
58 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
59 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
60 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
61 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
62 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
63 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
64 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
65 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
66 Tkocz Alicja Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
67 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
68 Mroczek Danuta Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
69 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa opłacono
70 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa opłacono
71 Langer Katarzyna Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono
72 Langer Jacek Chorzów Małżeństwa AugusTeam opłacono
73 Szczepanik Aleksandra Jastrzębie-Zdrój Małżeństwa
74 Szczepanik Piotr Jastrzębie-Zdrój Małżeństwa
75 Szymura Wojciech Rybnik Małżeństwa opłacono
76 Szymura Izabela Rybnik Małżeństwa opłacono
77 Wiesner Stanisława , Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
78 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
79 Švach Janusz Katowice Małżeństwa Browar domowy Garaż opłacono
80 Švach Anna Katowice Małżeństwa opłacono
81 Stypka Artur KATOWICE Małżeństwa Ohio Team opłacono
82 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team opłacono
83 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Małżeństwa Daleko jeszcze? opłacono
84 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Małżeństwa opłacono
85 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
86 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
87 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam opłacono
88 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa opłacono
89 Łuszcz Magdalena Bytom Małżeństwa BTM Runners opłacono
90 Łuszcz Zbigniew Bytom Małżeństwa opłacono
91 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa opłacono
92 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa opłacono
93 Paruzel-Osojca Joanna Ornontowice Małżeństwa Zabiegani Nauczyciele opłacono
94 Osojca Mariusz Ornontowice Małżeństwa Zabiegani Nauczyciele opłacono
95 Ganszczyk Wojciech Katowice Małżeństwa .WG opłacono
96 szkuta izabela tychy Małżeństwa opłacono
97 szkuta Bogdan tychy Małżeństwa opłacono
98 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa opłacono
99 BOBER TOMASZ MYSŁOWICE Małżeństwa opłacono
100 WYWALEC WOJCIECH MYSŁOWICE Małżeństwa


Wyświetleń: 6465

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ