Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
202 | Wolny Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
203 | Jadwiszczok Jolanta | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
204 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
205 | Długokęcka Alina | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
206 | Moskwa Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
207 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
208 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
209 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
210 | Kuś Tomasz | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | opłacono |
211 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
212 | Milkowski Jan | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
213 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
214 | JĘDYCZEK EWA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
215 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
216 | Jaworek Monika | Rydułtowy | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
217 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
218 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | |
219 | Nędza Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono |
220 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
221 | Rowińska Ania | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
222 | Niedźwiedź Sławomir | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
223 | Greń Witold | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | LEŚNE SZCZURY | opłacono |
224 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
225 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
226 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
227 | Miodoński Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
228 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
229 | Fiet Anna | Ruda Sląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na kijach | opłacono |
230 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
231 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
232 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
233 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
234 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
235 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
236 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | August time | |
237 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
238 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
239 | Cielica Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
240 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono |
241 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
242 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
243 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
244 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
245 | Szczepanek Asia | OLKUSZ | Polska | Pozostali uczestnicy | olkuszbiega.pl | |
246 | Kulik Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
247 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
248 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
249 | Gulajski Mariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GAMA KATOWICE | opłacono |
250 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
251 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
252 | Chuchla Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
253 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
254 | Czempik Kornelia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
255 | Bajan Urszula | Siewierz | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
256 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
257 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
258 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
259 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
260 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | AmatorTG | opłacono |
261 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
262 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
263 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
264 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
265 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
266 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
267 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
268 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
269 | Warat Katarzyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yes3 | opłacono |
270 | Prukop Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
271 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
272 | Graff Lucyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
273 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | EKIPA NA KIJACH | opłacono |
274 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
275 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
276 | BARAN STANISŁAW | CIEŚLIN | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain SQUAD | opłacono |
277 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
278 | bartłomiej Adamiec Natalia Adamiec | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
279 | Wolanin Maciej | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | MCKiS KB Jaworzno | opłacono |
280 | Morys Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
281 | Wawro Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
282 | Saternus iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
283 | Hermann Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
284 | Ciesielski Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
285 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
286 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Cuda na Kijach | opłacono |
287 | Starikova Anastazja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
288 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
289 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
290 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
291 | Czerniak Jarosław | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
292 | Gajda Beata | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
293 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
294 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Atos Team | opłacono |
295 | TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
296 | Sokołowska Anita | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono |
297 | Matura Grzegorz | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Sąsiedzi | |
298 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
299 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
300 | Stefański Jarosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
Wyświetleń: 14403