Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Pozostali uczestnicy Saint-Gobain SQUAD opłacono
2 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
3 Łuszcz Zbigniew Bytom Małżeństwa opłacono
4 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
5 Kondziołka Zbigniew Katowice Małżeństwa opłacono
6 Szymański Filip Tychy Małżeństwa opłacono
7 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
8 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
9 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
10 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
12 Lubowiecki Adam Katowice Małżeństwa opłacono
13 Szymańska Dominika Katowice Małżeństwa opłacono
14 Lubowiecka Barbara Katowice Małżeństwa opłacono
15 Świercz Adam Myslowice Pozostali uczestnicy opłacono
16 Krajczy Ewa Chorzów Małżeństwa opłacono
17 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
18 Krajczy Stefan Chorzów Małżeństwa opłacono
19 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
20 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
21 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
22 Hartel Hennryk Chorzów Małżeństwa opłacono
23 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
24 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
25 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
26 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
27 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
28 WIśniewska Marzanna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
29 Chuchla Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
30 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostali uczestnicy opłacono
31 KRASOŃ ANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
32 Loska Romuald Katowice Małżeństwa opłacono
33 Loska Iwona Katowice Małżeństwa opłacono
34 Nalepka Ewa Sosnowiec Pozostali uczestnicy
35 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa opłacono
36 Starikova Anastazja Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
37 Wiesner Stanisława , Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
38 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy opłacono
39 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
40 Zgoda Joanna Siemianowice Slaskie Małżeństwa opłacono
41 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa opłacono
43 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
44 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
45 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
46 Rowińska Ania Chorzów Pozostali uczestnicy
47 TUREK Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
48 Švach Anna Katowice Małżeństwa opłacono
49 Wcisło Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
51 Wcisło Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
52 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
53 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy opłacono
54 Wiszniewska Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
55 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Pozostali uczestnicy opłacono
56 Waźbiński Łukasz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
57 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
58 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
59 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
60 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
61 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
62 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
63 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
64 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
65 Siara Bartosz Sosnowiec Pozostali uczestnicy
66 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
67 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
68 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
69 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
70 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
71 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
72 Postolski Paweł Zabrze Pozostali uczestnicy
73 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
74 Niedźwiedź Sławomir Chorzów Pozostali uczestnicy
75 Jadwiszczok Jolanta Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
76 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy
77 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy
78 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
79 Długokęcka Alina Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
80 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
82 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
83 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa opłacono
84 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
85 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
86 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
87 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
88 Moskwa Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
90 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
91 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
92 Miodoński Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
93 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
94 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
95 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
96 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
97 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy opłacono
98 Banyś Damian Olkusz Pozostali uczestnicy
99 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy opłacono
100 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 9316

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ