Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Lebioda Paweł Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
202 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
203 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
204 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
205 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy JARED TEAM opłacono
206 Szczypka Sonia MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy opłacono
207 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
208 Mroczek Danuta Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
209 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
210 Kopala Marek Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
211 Tkocz Alicja Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
212 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
213 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
214 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
215 Rencz Małgorzata Orzesze Pozostali uczestnicy AugusTeam opłacono
216 Stefański Jarosław Chorzów Pozostali uczestnicy AugusTeam opłacono
217 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
218 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
219 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
220 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
221 Matura Grzegorz Wojkowice Pozostali uczestnicy Sąsiedzi
222 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
223 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
224 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
225 TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna KATOWICE Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
226 Idzikowska Angelika Świętochłowice Pozostali uczestnicy Atos Team opłacono
227 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
228 Gajda Beata katowice Pozostali uczestnicy AugusTeam opłacono
229 Czerniak Jarosław Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
230 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY opłacono
231 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
232 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
233 Starikova Anastazja Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
234 Szostok Natalia Łaziska Górne Pozostali uczestnicy Cuda na Kijach opłacono
235 Wiszniewska Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
236 Ciesielski Mateusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
237 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
238 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
239 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
240 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
241 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
242 Kornas Edyta Orzesze Małżeństwa opłacono
243 Kornas Patrycjusz Orzesze Małżeństwa opłacono
244 Hermann Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
245 Saternus iwona Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
246 Wawro Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
247 Morys Joanna Katowice Pozostali uczestnicy
248 Wolanin Maciej Jaworzno Pozostali uczestnicy MCKiS KB Jaworzno opłacono
249 bartłomiej Adamiec Natalia Adamiec Katowice Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
250 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
251 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
252 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
253 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Pozostali uczestnicy Saint-Gobain SQUAD opłacono
254 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
255 Wolny Barbara Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
256 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy opłacono
257 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
258 Jezusek Barbara Ruda Śląska Pozostali uczestnicy EKIPA NA KIJACH opłacono
259 Graff Lucyna Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
260 Bąkowski Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
261 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
262 Warat Katarzyna Gliwice Pozostali uczestnicy Yes3 opłacono
263 Nowak Danuta Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
264 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
265 Cieślik Mirek Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
266 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
267 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
268 Olejniczak Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy BWH opłacono
269 MUCHOWSKA MARIA TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
270 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
271 Sidło-Stawowy Agata Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
272 Józefiak Paweł Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
273 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
274 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec opłacono
275 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
276 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
277 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
278 Kupibida Boguslawa Katowice Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team opłacono
279 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
280 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy AmatorTG opłacono
281 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
282 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
283 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
284 Morys Agnieszka Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
285 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
286 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
287 Bajan Urszula Siewierz Pozostali uczestnicy
288 Czempik Kornelia Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
289 Nieslony Ryszard Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
290 Chuchla Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
291 Sojda Sylwia Siemianowice Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
292 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
293 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
294 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
295 Gulajski Mariusz Katowice Pozostali uczestnicy GAMA KATOWICE opłacono
296 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy opłacono
297 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy
298 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team
299 Kulik Adam Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
300 Szczepanek Asia OLKUSZ Pozostali uczestnicy olkuszbiega.pl


Wyświetleń: 9315

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ