Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamaszek Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy Pani opłacono
2 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
3 Adamus Katarzyna Cieszyn Pozostali uczestnicy Olza Cieszyn opłacono
4 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
5 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
6 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
7 Bajan Urszula Siewierz Pozostali uczestnicy
8 Bąkowski Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
9 Banyś Damian Olkusz Pozostali uczestnicy
10 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy opłacono
12 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Pozostali uczestnicy Saint-Gobain SQUAD opłacono
13 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
14 bartłomiej Adamiec Natalia Adamiec Katowice Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
15 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
16 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
17 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
18 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
19 Białecki Aleksander Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
20 BOBER TOMASZ MYSŁOWICE Małżeństwa opłacono
21 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
22 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike opłacono
23 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ye opłacono
24 Bosiacka Marta Świętochłowice Pozostali uczestnicy Rebellion of Free Runners opłacono
25 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
26 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
27 Buchta Marcin ruda śląska Pozostali uczestnicy opłacono
28 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
29 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
30 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
31 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
33 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Chuchla Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
35 Chwila Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
36 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
37 Ciesielski Mateusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
38 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
39 Cieślik Mirek Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
40 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
41 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach opłacono
42 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
43 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Pani opłacono
44 Czempik Kornelia Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
45 Czerniak Jarosław Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
46 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec opłacono
47 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy JARED TEAM opłacono
48 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
49 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
50 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
51 Dombrowska Renata Bytom Małżeństwa BTM Runners opłacono
52 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team opłacono
53 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
54 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
55 Długokęcka Alina Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
56 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
57 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
58 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
59 Fiet Anna Ruda Sląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach opłacono
60 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
61 Frelek Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy PwC SDC Runners Team opłacono
62 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
63 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
64 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
65 Gajda Beata katowice Pozostali uczestnicy AugusTeam opłacono
66 Ganszczyk Barbara Katowice Małżeństwa .WG opłacono
67 Ganszczyk Wojciech Katowice Małżeństwa .WG opłacono
68 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
69 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
70 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
71 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
72 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
73 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
74 Górecka Iwona Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
75 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 opłacono
76 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
77 Graff Lucyna Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
78 Greń Witold Bielsko-Biała Pozostali uczestnicy LEŚNE SZCZURY opłacono
79 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
80 Gulajski Mariusz Katowice Pozostali uczestnicy GAMA KATOWICE opłacono
81 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
82 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
83 Hartel Hennryk Chorzów Małżeństwa opłacono
84 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
85 Haufa Dariusz katowice Pozostali uczestnicy opłacono
86 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
87 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
88 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
89 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Runonline Team opłacono
90 Hermann Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
91 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy Slow Jogging Gliwice
92 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
93 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Idzikowska Angelika Świętochłowice Pozostali uczestnicy Atos Team opłacono
95 Iwaszkiewicz Dominik Katowice Pozostali uczestnicy Galen Team
96 Jadwiszczok Jolanta Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
97 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
98 Jaworek Monika Rydułtowy Pozostali uczestnicy
99 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
100 JĘDYCZEK EWA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 9287

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ