Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | 1981 | opłacono |
302 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
303 | Szczesniak Daniel | Tarnowskie Góry | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
304 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
305 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
306 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
307 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
308 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
309 | Wojańczyk Bartosz | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
310 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
311 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | amatorbyle do przodu MW | opłacono |
312 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
313 | Janota Marek | Tychy | Polska | Małżeństwa | ANTOM Team - salonantom.pl | opłacono |
314 | Janota Eliza | Tychy | Polska | Małżeństwa | ANTOM Team - salonantom.pl | opłacono |
315 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
316 | Sznepka Łukasz | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | ANTOM Team - salonantom.pl | opłacono |
317 | szkuta izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
318 | szkuta Bogdan | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
319 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
320 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
321 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
322 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
323 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
324 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
325 | Płusa Monika | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | Bródno Run Team | opłacono |
326 | Krasnodębski Adam | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
327 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS FORMA Wodzisław | opłacono |
328 | Matura Grzegorz | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Sąsiedzi | opłacono |
329 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
330 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
331 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
332 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
333 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
334 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
335 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 13117