Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GOSTYŃSKI MARCIN BIELSKO-BIAŁA Pozostali uczestnicy opłacono
2 Kulik Adam Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
3 Branny Lukasz Sosnowiec Małżeństwa opłacono
4 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa opłacono
5 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa opłacono
6 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
7 Chrubasik Mariola Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
8 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
9 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Świercz Adam Myslowice Pozostali uczestnicy
11 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy
12 Szuster Agnieszka Sosnowiec Małżeństwa opłacono
13 Józefiak Paweł Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
14 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa opłacono
15 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa opłacono
16 Stolorz Arkadiusz Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
17 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
18 Branny Tadeusz Sosnowiec Małżeństwa opłacono
19 Wojciechowska Joanna Chorzów Małżeństwa opłacono
20 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
21 Laksa Marlena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
22 Wojciechowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa opłacono
23 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Wiszniewska Magdalena Tychy Małżeństwa opłacono
25 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy
26 Bromboszcz Barbara Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
27 Wiszniewski Dariusz Tychy Małżeństwa opłacono
28 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
29 Branny Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
30 Tulin Jacek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
31 Korpok Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Kur Mariusz Zawiercie Pozostali uczestnicy opłacono
33 Szywacz Gabriela Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Szymura Wojciech Rybnik Małżeństwa opłacono
35 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
36 Piernikarczyk Justyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
37 Tomaszek Dorota Poręba Pozostali uczestnicy opłacono
38 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
39 Szymura Izabela Rybnik Małżeństwa opłacono
40 Dudek Arkadiusz Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
41 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
44 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
45 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
46 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
47 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostali uczestnicy
48 Staroszyński Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
49 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
50 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
51 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
52 Szczesniak Daniel Tarnowskie Góry Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
53 Paruzel-Osojca Joanna Ornontowice Małżeństwa opłacono
54 Kornas Patrycjusz Orzesze Małżeństwa opłacono
55 Kondziołka Zbigniew Katowice Małżeństwa opłacono
56 Kornas Edyta Orzesze Małżeństwa opłacono
57 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
58 Kubiak Rafał Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
59 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Małżeństwa opłacono
60 Pawlik Arkadiusz KATOWICE Małżeństwa opłacono
61 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
62 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
63 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
64 Skoczyński Szymon Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
65 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
66 Szuster Miłosz Sosnowiec Małżeństwa opłacono
67 Machajska Patrycja Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
68 Krasnodębski Adam Warszawa Pozostali uczestnicy opłacono
69 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
70 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
71 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
72 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
73 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
74 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
75 Nowakowski Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
76 Stypka Maciej Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
77 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy opłacono
78 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
79 Trześniowska Aleksandra Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
80 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
81 Czerniak Jarosław Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
82 Rams-Stypka Katarzyna Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
83 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
84 Duda Anna Katowice Pozostali uczestnicy
85 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
86 WIśniewska Marzanna Zabrze Małżeństwa opłacono
87 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
88 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Wiśniewski Sławomir Zabrze Małżeństwa opłacono
90 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
91 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
92 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
93 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Magielewska Joanna Mikołów Małżeństwa opłacono
95 Stachowiak Sebastian Katowice Małżeństwa opłacono
96 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
97 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
98 Kawalec Grzegorz Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
99 Adamaszek Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
100 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 6208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ