Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalik Wojciech | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | Żerosławice Runners Podlubomierski Klub Biegacza | opłacono |
2 | Tomczak Rafał | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
3 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
4 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
5 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
6 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | YelloBike | opłacono |
7 | Puchała Dariusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | W Pogoni za Duchem | |
8 | Ptasik Agnieszka | Koziegłowy | Polska | Pozostali uczestnicy | Uniwersytet Wrocławski | opłacono |
9 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
10 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
11 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Szybkie Szłapki | opłacono |
12 | Matysek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Szwagry | opłacono |
13 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
14 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
15 | Lebioda Pawel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
16 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | opłacono |
17 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | |
18 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
19 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
20 | Czempik Kornelia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
21 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
22 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
23 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
24 | Drzał Konrad | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE | |
25 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | opłacono |
26 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
27 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
28 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
29 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
30 | Matura Grzegorz | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Sąsiedzi | opłacono |
31 | Janowski Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S.P.34 | opłacono |
32 | Janowski Franciszek | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S.P.34 | opłacono |
33 | Moskwa Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Pzu Sport Team | opłacono |
34 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC SDC Runners Team | opłacono |
35 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
36 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
37 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
38 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
39 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | opłacono |
40 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
41 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
42 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
43 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
44 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
45 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
46 | Wolny Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
47 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | |
48 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
49 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
50 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
51 | szkuta izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
52 | szkuta Bogdan | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
53 | Sokołowska Anita | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono |
54 | Różańska Joanna | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | |
55 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
56 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | KW GLIWICE | |
57 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS FORMA Wodzisław | opłacono |
58 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
59 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
60 | Dejneka Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JARED TEAM | |
61 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | JAPOŃSKA | opłacono |
62 | sabuda lucjan | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | irons tychy | opłacono |
63 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
64 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
65 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
66 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
67 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
68 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
69 | Wojtowicz Iwona | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | Freelancer | |
70 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
71 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
72 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
73 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
74 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono |
75 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
76 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
77 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
78 | Warot Joanna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
79 | Fiet Anna | Ruda Sląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na kijach | opłacono |
80 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
81 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa na Kijach | opłacono |
82 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa na Kijach | opłacono |
83 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
84 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
85 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
86 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
87 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
88 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
89 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
90 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Daleko jeszcze? | opłacono |
91 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Cuda na Kijach | opłacono |
92 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
93 | Jokisz Anna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | opłacono |
94 | Kościan Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | opłacono |
95 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
96 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
97 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | btm runners | |
98 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | btm runners | |
99 | Płusa Monika | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | Bródno Run Team | opłacono |
100 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Browar domowy Garaż | opłacono |
Wyświetleń: 12950