Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świercz Adam | Myslowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
2 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
3 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
4 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
5 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
6 | Wojtowicz Iwona | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | Freelancer | |
7 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
8 | WYWALEC IRENA | Myslowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
9 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
10 | WYWALEC WOJCIECH | Myslowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | BOBER TOMASZ | Myslowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
12 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
16 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
17 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
18 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
19 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
20 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | btm runners | |
21 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | btm runners | |
22 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
23 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
24 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
26 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
27 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | ||
28 | BUJOCZEK Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
29 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
30 | Ganszczyk Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | .WG | opłacono |
31 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
32 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Ganszczyk Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | .WG | opłacono |
35 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
36 | Ptasik Agnieszka | Koziegłowy | Polska | Pozostali uczestnicy | Uniwersytet Wrocławski | opłacono |
37 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | opłacono |
38 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
39 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
40 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
41 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
42 | Rakuś Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
44 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Mizera Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | #redlips | opłacono |
48 | Szuster Miłosz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Skoczyński Szymon | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
51 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
52 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
53 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
54 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
55 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
58 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
59 | Branny Halina | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
60 | Branny Honorata | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
61 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Drzał Konrad | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE | |
63 | Orczykowski Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ANTOM Team - salonantom.pl | opłacono |
64 | Morys Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
65 | Starikova Anastazja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
66 | Nowak Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Wolny Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
68 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
69 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Krasnodębski Adam | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
73 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
74 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono |
76 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
78 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
79 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
81 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
82 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
84 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS FORMA Wodzisław | opłacono |
85 | Janowski Franciszek | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S.P.34 | opłacono |
86 | Janowski Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | S.P.34 | opłacono |
87 | Szkamruk Bogusława | Gliwice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
88 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
89 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
90 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
91 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | szkuta Bogdan | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
93 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
94 | szkuta izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Geosystems | |
95 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
96 | Matyjaszczyk Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
97 | Gurczyński Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Gurczyńska Emilia | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
99 | Gurczyńska Zuzanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
100 | Gurczyńska Monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 13170