Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowak Sebastian Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
2 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Nowakowscy opłacono
3 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Nowakowscy opłacono
4 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
5 Gierlotka Krystyna katowice Pozostali uczestnicy
6 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy
7 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
8 Górecka Iwona Chorzów Pozostali uczestnicy Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
9 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA opłacono
10 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
11 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
12 Lara Izabela Katowice Małżeństwa opłacono
13 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
14 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD opłacono
15 Długokęcka Alina Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
16 Basak Beata Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
17 Tomczak Rafał Mikołów Pozostali uczestnicy Zabiegani Nauczyciele
18 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
19 Faj Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
20 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
21 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
22 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
23 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa opłacono
26 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
27 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa opłacono
28 Kuś Tomasz Kuś Świętochłowice Pozostali uczestnicy MIRAZ RACE TEAM opłacono
29 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
30 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Małżeństwa Daleko jeszcze? opłacono
31 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Małżeństwa Daleko jeszcze? opłacono
32 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy
33 Szota Wojtek Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
34 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
35 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
36 Smakosz Wojciech Chorzów Pozostali uczestnicy Wojciech Smakosz
37 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
38 Leszczyk Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
39 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
40 Stypka Anna Katowice Pozostali uczestnicy Ohio Team opłacono
41 Dziekański Gucio Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
42 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
43 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
44 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
45 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
46 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
47 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
48 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa opłacono
49 Syrek Jakub Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
51 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
52 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
53 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
54 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
55 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
56 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
57 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
58 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
59 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
60 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
61 Sołoma Agnieszka Piekary Slaśkie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
62 Bogusławska Aleksandra Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Stadion Śląski opłacono
63 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
64 PIŁAT JAROSŁAW Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłacono
65 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 Marek Franciszek Katowice Pozostali uczestnicy Energoprojekt-Katowice opłacono
67 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
68 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
69 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
70 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
71 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa opłacono
72 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa opłacono
73 Kopeć Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
74 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
75 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
76 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
77 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa opłacono
78 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa opłacono
79 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
80 Wolny Barbara Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
81 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
82 Majek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
83 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy opłacono
84 Bednarska Bernadetta Tychy Pozostali uczestnicy LAKE RUNNERS TYCHY opłacono
85 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy silesia running team opłacono
86 Łączek Mateusz KAtowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
87 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
88 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
90 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
91 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
92 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
93 Bryzik Krzysztof Chorzów Pozostali uczestnicy 1966 opłacono
94 Bryzik Beata Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
95 Idzikowski Adam Świętochłowice Małżeństwa ZAPIEKATO TEAM opłacono
96 Idzikowska Angelika Świętochłowice Małżeństwa Atos Team opłacono
97 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Z kijkami po zdrowie opłacono
98 LANGER Janina i Krystian Świętochłowoce Małżeństwa #redlips
99 Kowalczyk Anna i Marcin Świętochłowoce Małżeństwa Lecymy Durś & #redlips
100 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono


Wyświetleń: 3716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ