Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
2 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
3 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
5 | Dziekański Gucio | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
6 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
7 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
8 | Wojańczyk Bartosz | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
9 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
10 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
11 | Bogusławska Aleksandra | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Stadion Śląski | opłacono |
12 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
13 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
14 | Kopeć Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
15 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
16 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
17 | Łączek Mateusz | KAtowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
18 | Piszczek Karol | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
19 | Baran Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
20 | Nowakowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
21 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
22 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
23 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
24 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
25 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
26 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
27 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
28 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
29 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | opłacono |
30 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
31 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
32 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
33 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | YelloBike | opłacono |
34 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
Wyświetleń: 12732