Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
2 Bogusławska Aleksandra Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Stadion Śląski opłacono
3 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat YelloBike opłacono
4 BUJOCZEK Milena Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
5 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
6 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
7 Dziekański Gucio Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
8 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
12 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Kopeć Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
16 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
18 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team opłacono
19 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
20 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
21 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
22 Nowakowska Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
26 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
27 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
29 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
30 Taisner Milena Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
31 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
32 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
33 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
34 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
35 Łączek Mateusz KAtowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono


Wyświetleń: 8727

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ