Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pałka Agnieszka Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
2 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
3 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
4 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
5 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
6 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa opłacono
7 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
8 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
10 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Przystał Monika Ujanowice Pozostali uczestnicy opłacono
12 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
13 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
14 Szota Wojtek Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
15 Martin Aurelie Pietrzykowice Pozostali uczestnicy opłacono
16 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
17 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy
18 Nowak Sebastian Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
19 Wawro Małgorzata Wawro Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
20 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
21 Hermann Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
22 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy
23 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
24 Kantorosiński Jan Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
25 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa opłacono
26 Białecka Anna Mysłowice Małżeństwa opłacono
27 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa opłacono
28 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
29 Syrek Jakub Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
30 Zdebel-Myczkowska Halina Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
31 Kurowski Robert Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
33 Starikova Anastazja Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
35 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
36 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa opłacono
37 Kondziołka Zbigniew Katowice Małżeństwa opłacono
38 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
39 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
40 Tomaszek Dorota Poręba Pozostali uczestnicy opłacono
41 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa opłacono
42 Dudek Arkadiusz Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
44 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
45 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
46 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa opłacono
47 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
48 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
49 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
51 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
52 Wrodarczyk Magdalena Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy
53 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
54 Linca Marzena Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
55 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
56 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
57 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
58 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
59 BUJOCZEK Piotr Bytom Małżeństwa opłacono
60 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa opłacono
61 Skoczyński Szymon Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
62 BUJOCZEK Milena Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
63 Ryk Łukasz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
64 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa opłacono
65 ŁUSZCZ ZBIGNIEW bytom Małżeństwa opłacono
66 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
67 Mokry Sebastian Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
68 Kryska Aleksandra Knurów Pozostali uczestnicy opłacono
69 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy opłacono
70 Michalska Maria Katowice Małżeństwa opłacono
71 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
72 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
73 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
74 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
75 Kulik Adam Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
76 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
77 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
78 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
79 Główka Justyna Mysłowice Małżeństwa opłacono
80 Główka Artur Mysłowice Małżeństwa opłacono
81 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
82 Gałązka Marek Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
83 Adamaszek Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
84 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
85 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
86 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Pozostali uczestnicy opłacono
87 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
88 Sobol Pawel Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
89 Faj Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
90 Świat Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy
91 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
92 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
93 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
95 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
96 Łączek Mateusz KAtowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
97 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
98 Darmosz Paulina Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
99 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
100 Stypka Maciej Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 4957

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ