Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
102 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
103 | Opiłek Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Euvic / AugusTeam | opłacono |
104 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
105 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
106 | Parcer Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
107 | Adamaszek Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
108 | Kryszk Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
109 | Misztal Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
110 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
111 | Jackowicz-Korczyński Radosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
112 | Koprowski Jakub | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
113 | Zaręba Agnieszka | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
114 | Mazur Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
115 | KOT LESZEK | Strzybnica | Polska | Pozostali uczestnicy | NORDICUS | opłacono |
116 | buchta marcin | ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
117 | Machajska Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
118 | Kryszk Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
119 | Starzyk Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
120 | Kochańczyk Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
121 | Krajewski Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Toyota Katowice | opłacono |
122 | Jaworek Monika | Rydułtowy | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
123 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
124 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
125 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
126 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
127 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
128 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
129 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | opłacono |
130 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
131 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
132 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
133 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
134 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
135 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
136 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
137 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
138 | Mieszczok Jolanta | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
139 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
140 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
141 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
142 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
143 | Kantorosińska Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
144 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
145 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
146 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
147 | Starikova Anastazja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
148 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |
149 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
150 | Trześniowska Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
151 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
152 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
153 | Trela Andrzej Trela | Piaski | Polska | Pozostali uczestnicy | Pioski lotają | opłacono |
154 | Buchenfeld Katarzyna | Miasteczko Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
155 | Lisowska Kamila | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Night Runners Zabrze | |
156 | Słomian Marcelina | ZABRZE | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
157 | Kurek Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
158 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Team | opłacono |
159 | Moskwa Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
160 | Wojtyczka Alicja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
161 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
162 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
163 | Gadomski Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
164 | Bialik Nicola | Gorzyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
165 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
166 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
167 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
168 | Matura Grzegorz | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
169 | Wajda Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
170 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
171 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
172 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC SDC Runners Team | opłacono |
173 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
174 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
175 | Czyż Szymon | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
176 | Kubik Teresa | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
177 | sabuda lucjan | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | irons tychy | opłacono |
178 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
179 | Czyż Natalia | Kaczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
180 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
181 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
182 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
183 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | AmatorTG | opłacono |
184 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
185 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
186 | Krasoń Anna | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
187 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
188 | Tulin Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
189 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
190 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
191 | Staroszyńska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
192 | Kiercz Bożena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
193 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
194 | Chwila Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
195 | Rosa Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
196 | Słonka Jakub | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
197 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
198 | Bober Janina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
199 | Bober Bronisław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
200 | Kościan Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini |
Wyświetleń: 13995