Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Pogoria biega | |
2 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
3 | Kuś Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
4 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM Runners | |
5 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
6 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
7 | Hermann Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
8 | Jaworek Monika | Rydułtowy | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
9 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
10 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | ||
11 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | ||
12 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
13 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |
14 | Buchenfeld Katarzyna | Miasteczko Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
15 | Lisowska Kamila | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Night Runners Zabrze | |
16 | Słomian Marcelina | ZABRZE | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
17 | Kurek Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
18 | Matura Grzegorz | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
19 | Wajda Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
20 | Głogowska Hanna | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | ||
21 | Rosa Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
22 | Kościan Anna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Capgemini | |
23 | Karwas Katarzyna | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
24 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Yellobike | |
25 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | |
26 | Skrzyńska Beata | katowice | Polska | Małżeństwa | ||
27 | Skrzyński Tomasz | katowice | Polska | Małżeństwa | ||
28 | Kryska Aleksandra | Knurów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
29 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SMS Tychy | |
30 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SMS Tychy | |
31 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy |
Wyświetleń: 14016