Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jakubowska Klaudia Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat SMS Tychy
2 Jakubowska Weronika Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat SMS Tychy
3 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
4 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
5 Taisner Milena Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
6 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike
7 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
8 Opszała Aleksander Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
12 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Matyjaszczyk ANTONINA Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
16 Matyjaszczyk HANNA Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
18 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
19 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
20 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
21 Kopeć Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
22 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Gierok Anna KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
24 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat
25 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
26 Michalski Michał Rydułtowy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
27 Mazur Katarzyna Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 Mazur Dorota Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
29 Adamoszek Bartek Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Toyota Katowice opłacono
30 Adamaszek Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Toyota Katowice opłacono
31 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
32 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
33 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
34 Basak Szymon Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
35 Rydel Radosław Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
36 Rydel Alicja Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
37 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
38 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
39 Myczkowski Borys Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
40 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Dzieci i młodzież do 18 lat
41 Wolny Judyta Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
42 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
43 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
44 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
45 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
46 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
47 Dziekański Gustaw Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
48 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
49 Kotucz Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Pałac Młodzieży Katowice opłacono
50 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina opłacono
51 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
52 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
53 Gacek Matylda Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Pałac Młodzieży Katowice opłacono
54 Gacek Marcelina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
55 Więcek Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
56 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
57 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
58 Żukow Igor Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
59 Żukow Emilia Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
60 Żukow Radosław Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat BTM Runners opłacono
61 Żukow Kinga Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat BTM Runners opłacono
62 Taisner Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
63 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
64 Pawłowski Maciej Katowice Małżeństwa FilarowaBiega opłacono
65 Pawłowska Dorota Katowice Małżeństwa FilarowaBiega opłacono
66 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
67 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
68 Ogórek Adam Chorzów Małżeństwa Batory Loto opłacono
69 Ogórek Wioletta Chorzów Małżeństwa Batory Loto opłacono
70 Krawczyk Piotr Katowice Małżeństwa Ała Ała opłacono
71 Krawczyk Danuta Katowice Małżeństwa Ała Ała opłacono
72 Skrzyński Tomasz katowice Małżeństwa
73 Skrzyńska Beata katowice Małżeństwa
74 Białecki Aleksander Mysłowice Małżeństwa opłacono
75 Chrzan Bogdan Katowice Małżeństwa opłacono
76 Chrzan Anna Katowoce Małżeństwa opłacono
77 Stypka Artur KATOWICE Małżeństwa Ohio Team opłacono
78 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team opłacono
79 Głogowska Hanna Ruda Śląska Małżeństwa
80 Białecka Ania Mysłowice Małżeństwa opłacono
81 Józefiak Paweł Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
82 Sidło-Józefiak Honorata Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
83 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
84 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
85 Wyród Karol Tychy Małżeństwa opłacono
86 Wyród Monika Tychy Małżeństwa opłacono
87 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa amator opłacono
88 MUCHOWSKA MARIA TYCHY Małżeństwa byle doprzodu MW opłacono
89 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
90 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
91 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
92 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
93 Rymanowska Anna Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
94 Sieka Magdalena MYSŁOWICE Małżeństwa opłacono
95 Sieka Maciej Myłowice Małżeństwa opłacono
96 wesoły Piotr katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
97 Matyjaszczyk Agata Katowice Małżeństwa opłacono
98 MATYJASZCZYK SŁAWOMIR KATOWICE Małżeństwa opłacono
99 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
100 Mroczek Danuta Ruda Śląska Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 5777

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ