Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
2 Wawro Małgorzata Wawro Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
3 Kuś Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy
4 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa opłacono
5 Hermann Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
6 Smakosz Wojciech Chorzów Pozostali uczestnicy
7 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
8 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa opłacono
9 Więcek Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa opłacono
11 Sobol Pawel Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
12 Owczarek Aleksander Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
13 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Kaszewski Igor Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
15 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
16 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
17 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
18 Korchut Wojciech Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
19 Sokół Krzysztof Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
20 Smołka Wojciech Mikołów Małżeństwa
21 Smołka Katarzyna Mikołów Małżeństwa
22 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat
23 Wcisło Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
24 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
25 Kuszka Renata Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
26 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
27 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
28 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
29 Wcisło Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
30 Kubiak Rafał Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
31 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
33 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
34 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
35 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa opłacono
36 Wajda Ewa Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy
37 Białecka Ania Mysłowice Małżeństwa opłacono
38 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
39 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
40 Buchenfeld Katarzyna Miasteczko Śląskie Pozostali uczestnicy
41 Kryska Aleksandra Knurów Pozostali uczestnicy
42 Parcer Michał Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Magielewska Joanna Mikołów Małżeństwa opłacono
44 Chrzan Bogdan Katowice Małżeństwa opłacono
45 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
46 Magielewski Sylwester Mikołów Małżeństwa opłacono
47 Chrzan Anna Katowoce Małżeństwa opłacono
48 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
49 Słonka Jakub Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Kokot Teresa Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
51 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
52 Karwas Katarzyna Będzin Pozostali uczestnicy
53 Kiercz Bożena Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
54 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
55 Matyjaszczyk Agata Katowice Małżeństwa opłacono
56 MATYJASZCZYK SŁAWOMIR KATOWICE Małżeństwa opłacono
57 Matyjaszczyk ANTONINA Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
58 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
59 Matyjaszczyk HANNA Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
60 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa opłacono
61 Kudyniuk Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
62 Staroszyńska Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
63 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
64 Głogowska Hanna Ruda Śląska Małżeństwa
65 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 Syrek Elżbieta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
67 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
68 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy
69 Kantorosiński Jan Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
70 Bartmański Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
71 Pawlik Arkadiusz KATOWICE Małżeństwa opłacono
72 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
73 Mokry Sebastian Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
74 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy opłacono
75 Tulin Jacek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
76 PAWLIK ANNA KATOWICE Małżeństwa opłacono
77 Kantorosińska Anna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
78 Kamińska Mariola Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
79 Kurek Agata Katowice Pozostali uczestnicy
80 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Jaworek Monika Rydułtowy Pozostali uczestnicy
82 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
83 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
84 Michalski Michał Rydułtowy Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
85 buchta marcin ruda śląska Pozostali uczestnicy opłacono
86 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
87 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
88 Broncel Żaneta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Skrzyński Tomasz katowice Małżeństwa
90 Skrzyńska Beata katowice Małżeństwa
91 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
92 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
93 Bober Michał Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
94 Stypka Maciej Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
95 Borycki Aleksandra Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
96 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
97 Zdebel-Myczkowska Halina Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
98 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
99 Rams-Stypka Katarzyna Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
100 Trześniowska Aleksandra Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 5529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ