Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukow Kinga | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM Runners | opłacono |
2 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM Runners | opłacono |
3 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
5 | Żukow Igor | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
6 | Jędyczek Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM RUNNERS | opłacono |
8 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
9 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
10 | Wywalec Wojciech | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | Wywalec Irena | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
12 | Bober Tomasz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Pogoria biega | |
15 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
16 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
18 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
19 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | opłacono |
20 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Więcek Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
22 | Łączek Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | rozBiegana Ligota | opłacono |
24 | SZYDŁO Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Opel Active Team | opłacono |
25 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
26 | Gacek Marcelina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
27 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
28 | Gacek Matylda | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pałac Młodzieży Katowice | opłacono |
29 | Kwiatkowska Małgorzata | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
30 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
32 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
33 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
34 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
35 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
36 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Skowron Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
39 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
41 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
42 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
44 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | opłacono |
45 | Turek Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
46 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
47 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | IRU75 | opłacono |
48 | Zmyślony Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Gang Dzikich Wieprzy | opłacono |
49 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Kotucz Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pałac Młodzieży Katowice | opłacono |
51 | Zmyślony Dominika | Katowice | Polska | Małżeństwa | Gang DzikichWieprzy | opłacono |
52 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
53 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
54 | Owczarek Aleksander | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
57 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | Ryszka Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
59 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
60 | Iwanyszyn Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | opłacono |
61 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | 1976 | opłacono |
62 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
63 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | Wiesner Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
65 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
66 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
67 | Magielewski Sylwester | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
68 | Magielewska Joanna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Nec Dominika | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | Wkurw team | opłacono |
70 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
71 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
72 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
73 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Kuś Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
75 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM Runners | |
76 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Rzeszutko-Szubert Ewa | Myszkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Faj Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
81 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar Domowy Garaż | opłacono |
82 | Dziekański Gustaw | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
83 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
84 | Dziekański Marcin | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
85 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
86 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | Pohl Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Siek Andrzej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
89 | Furmanek Ela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
90 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
92 | ŁUSZCZ ZBIGNIEW | bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
93 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
94 | Komar Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
95 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
96 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
97 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
98 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
99 | Gniadek Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 14251