Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Syrek Elżbieta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
2 Adamaszek Anna Katowice Pozostali uczestnicy Toyota Katowice opłacono
3 Adamaszek Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
4 Adamaszek Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Toyota Katowice opłacono
5 Adamiec Natalia Adamiec Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
6 Adamoszek Bartek Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Toyota Katowice opłacono
7 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy Toyota Katowice opłacono
8 Bąkowski Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
9 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
10 Barchanowska Wojciech Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
11 Bartmański Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
12 Basak Beata Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
13 Basak Szymon Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
15 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
16 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
17 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
18 Bialik Nicola Gorzyce Pozostali uczestnicy opłacono
19 Białecka Ania Mysłowice Małżeństwa opłacono
20 Białecki Aleksander Mysłowice Małżeństwa opłacono
21 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
22 Binasik Agnieszka Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
23 Bober Bronisław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
24 Bober Janina Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
25 Bober Michał Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
26 Bober Tomasz Mysłowice Małżeństwa opłacono
27 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
28 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
29 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike
30 Borycki Aleksandra Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
31 Bosiacka Marta Świętochłowice Pozostali uczestnicy Rebellion of Free Runners opłacono
32 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
33 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
34 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
35 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
36 Broncel Żaneta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
37 Buchenfeld Katarzyna Miasteczko Śląskie Pozostali uczestnicy
38 buchta marcin ruda śląska Pozostali uczestnicy opłacono
39 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
40 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
41 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
42 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
44 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
45 Chrzan Anna Katowoce Małżeństwa opłacono
46 Chrzan Bogdan Katowice Małżeństwa opłacono
47 Chwila Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
48 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
49 Cisowski Kamil Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
50 Cisowski Kornel Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
51 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach opłacono
52 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
53 Czyż Natalia Kaczyce Pozostali uczestnicy opłacono
54 Czyż Szymon Cieszyn Pozostali uczestnicy opłacono
55 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
56 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki opłacono
57 Dombrowska Renata Bytom Pozostali uczestnicy BTM Runners
58 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
59 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy silesia running team opłacono
60 Dudek Przemyslaw Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
61 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
62 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
63 Dziekański Gustaw Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
64 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
65 Faj Sylwia Katowice Małżeństwa opłacono
66 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
67 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
68 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
69 Frelek Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy PwC SDC Runners Team opłacono
70 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
71 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
72 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
73 Furich Dariusz SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
74 Furmanek Ela Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
75 Gacek Marcelina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
76 Gacek Matylda Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Pałac Młodzieży Katowice opłacono
77 Gadomski Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
78 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
79 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
80 Gierok Anna KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
81 Gierok Beata KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
82 Giertler Robert Katowice Pozostali uczestnicy Z kijakami po zdrowie opłacono
83 Gniadek Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
84 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa amator opłacono
85 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
86 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
87 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
88 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
89 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 opłacono
90 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
91 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
92 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
93 Głogowska Hanna Ruda Śląska Małżeństwa
94 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa opłacono
95 Haufa Dariusz katowice Pozostali uczestnicy opłacono
96 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
97 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy 1976 opłacono
98 Hermann Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
99 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy Slow Jogging Gliwice opłacono
100 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 5753

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ