Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
2 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
3 | Cieślik Mirosław | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Danek Michał | Mysłowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
5 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
6 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono |
7 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono |
8 | Golańska Alicja | Świebodzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono |
9 | Golański Michał | Świebodzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono |
10 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
11 | Jarasz Alan | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
12 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
13 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
14 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
15 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
16 | Liptak Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
17 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | |
18 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | |
19 | Muskała Martyna | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | HURAGAN Ligota | opłacono |
20 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
21 | Piszczek Karol | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
22 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
23 | Rokus Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
24 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
25 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
26 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
27 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | |
28 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
29 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
30 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
31 | Zdebel NATALIA | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
32 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
33 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
34 | Życińska Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Browar domowy Garaż | opłacono |
Wyświetleń: 13267