Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rokus Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
2 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
3 Danek Michał Mysłowice Dzieci i młodzież do 18 lat
4 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
5 Marekwica Joanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team
6 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach
7 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina
8 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa
9 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa
10 Wiszniewska Magdalena Tychy Małżeństwa
11 Wiszniewski Dariusz Tychy Małżeństwa
12 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina
13 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina
14 Figler Marta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
15 Skiba Magdalena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
16 Gniewosz Mateusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
17 Rokus Magda Katowice Pozostali uczestnicy
18 Brodzińska Kamila Sosnowiec Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem
19 Oleś Aleksandra Katowice Pozostali uczestnicy
20 Czyż Natalia Kaczyce Pozostali uczestnicy
21 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
22 Pogoda Janusz Katowice Pozostali uczestnicy
23 Korszeń Adrian Katowice (Poland) Pozostali uczestnicy
24 Matysek Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy
25 Słaboń Roma Gliwice Pozostali uczestnicy AWF Katowice
26 Bober Wojciech Rogów Pozostali uczestnicy
27 Lachera Kamila Katowice Pozostali uczestnicy CSC Adventure Academy
28 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy
29 Rucińska Michalina Katowice Pozostali uczestnicy
30 Suchocki Marek Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
31 Danek Grażyna Mysłowice Pozostali uczestnicy
32 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
33 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Mk team Siemianowice Śląskie
34 Postolski Paweł Zabrze Pozostali uczestnicy
35 Arendt Zdzisław Katowice Pozostali uczestnicy Katowicki Nordic Walking
36 Trześniowska Aleksandra Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
37 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Bałtycka
38 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy
39 Zielinski Rafał Jastrzębie-Zdrój Pozostali uczestnicy KB MOSIR JASTRZEBIE
40 sabuda lucjan Katowice Pozostali uczestnicy Irons Tychy
41 Bromboszcz Karol Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice
42 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy
43 Tomczak Rafał Mikołów Pozostali uczestnicy Zabiegani Nauczyciele
44 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA


Wyświetleń: 8452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ