Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łączek Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
2 | Trześniowska Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
3 | Postolski Paweł | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
4 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
5 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
6 | Danek Michał | Mysłowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
7 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
8 | Suchocki Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
9 | Rucińska Michalina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
10 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
11 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
12 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
13 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
14 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
15 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
16 | Rokus Magda | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
17 | Rokus Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
18 | Oleś Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
19 | Czyż Natalia | Kaczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
20 | Pogoda Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
21 | Korszeń Adrian | Katowice (Poland) | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
22 | Matysek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
23 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
24 | Słaboń Roma | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | AWF Katowice | |
25 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | |
26 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | |
27 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | |
28 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |
29 | sabuda lucjan | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Irons Tychy | |
30 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowicki Nordic Walking | |
31 | Zielinski Rafał | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | KB MOSIR JASTRZEBIE | |
32 | Skiba Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
33 | Gniewosz Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
34 | Figler Marta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
35 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | |
36 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mk team Siemianowice Śląskie | |
37 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | |
38 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | |
39 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | |
40 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |
41 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | |
42 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |
43 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | |
44 | Tomczak Rafał | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Zabiegani Nauczyciele |
Wyświetleń: 13264