Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arendt Zdzisław Katowice Pozostali uczestnicy Katowicki Nordic Walking
2 Bober Wojciech Rogów Pozostali uczestnicy
3 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
4 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
5 Brodzińska Kamila Sosnowiec Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem
6 Bromboszcz Karol Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice
7 Czyż Natalia Kaczyce Pozostali uczestnicy
8 Danek Grażyna Mysłowice Pozostali uczestnicy
9 Danek Michał Mysłowice Dzieci i młodzież do 18 lat
10 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
11 Figler Marta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
12 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA
13 Gniewosz Mateusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
14 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
15 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy
16 Korszeń Adrian Katowice (Poland) Pozostali uczestnicy
17 Lachera Kamila Katowice Pozostali uczestnicy CSC Adventure Academy
18 Marekwica Joanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team
19 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Mk team Siemianowice Śląskie
20 Matysek Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy
21 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa Na Kijach
22 Oleś Aleksandra Katowice Pozostali uczestnicy
23 Pogoda Janusz Katowice Pozostali uczestnicy
24 Postolski Paweł Zabrze Pozostali uczestnicy
25 Rokus Magda Katowice Pozostali uczestnicy
26 Rokus Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
27 Rucińska Michalina Katowice Pozostali uczestnicy
28 sabuda lucjan Katowice Pozostali uczestnicy Irons Tychy
29 Skiba Magdalena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
30 Suchocki Marek Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
31 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy
32 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Małżeństwa
33 Szwarc Stanisław Piekary Śląskie Małżeństwa
34 Słaboń Roma Gliwice Pozostali uczestnicy AWF Katowice
35 Tomczak Rafał Mikołów Pozostali uczestnicy Zabiegani Nauczyciele
36 Trześniowska Aleksandra Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
37 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina
38 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina
39 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina
40 Wiszniewska Magdalena Tychy Małżeństwa
41 Wiszniewski Dariusz Tychy Małżeństwa
42 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Bałtycka
43 Zielinski Rafał Jastrzębie-Zdrój Pozostali uczestnicy KB MOSIR JASTRZEBIE
44 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy


Wyświetleń: 8464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ