Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
202 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
203 | Nec Dominika | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
204 | Nec Grzegorz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
205 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
206 | Danek Michał | Mysłowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
207 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
208 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
209 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
210 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
211 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
212 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono |
213 | Szczepanek Asia | OLKUSZ | Polska | Pozostali uczestnicy | olkuszbiega.pl | opłacono |
214 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
215 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
216 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
217 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
218 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
219 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
220 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
221 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
222 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
223 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
224 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
225 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
226 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
227 | Figler Marta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
228 | Skiba Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
229 | Gniewosz Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |
230 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
231 | buchta marcin | ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
232 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
233 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
234 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
235 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
236 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
237 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
238 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
239 | Suchocki Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
240 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
241 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
242 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
243 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
244 | Trześniowska Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
245 | Zdebel NATALIA | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
246 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
247 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
248 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
249 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
250 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | |
251 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
252 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
253 | Kalamarz Kosma | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | KAMIL NV TEAM | opłacono |
254 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
255 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
256 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
257 | Bażan Piotr | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
258 | Bażan Bożena | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
259 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
260 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
261 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
262 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
263 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
264 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
265 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
266 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
267 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
268 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
269 | Cielica Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
270 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
271 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
272 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
273 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |
274 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | RR | opłacono |
275 | Golański Maciej | Świebodzin | Polska | Pozostali uczestnicy | Pozruniacy | opłacono |
276 | Golański Michał | Świebodzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono |
277 | Golańska Alicja | Świebodzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono |
278 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Polska | Pozostali uczestnicy | UFOKI Świerklaniec | opłacono |
279 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | opłacono |
280 | Szczepaniak Kamil | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
281 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
282 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
283 | Kuś Tomasz Kuś | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | opłacono |
284 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
285 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
286 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordicus | opłacono |
287 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
288 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
289 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
290 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
291 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
292 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
293 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
294 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
295 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
296 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
297 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
298 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
299 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
300 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 13282