Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
2 | Zdebel NATALIA | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
3 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
5 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
6 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
7 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
10 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
11 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
12 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
13 | Jarasz Alan | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
14 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
16 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
18 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
19 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
20 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
21 | Łączek Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
22 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
24 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
25 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
26 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
27 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
28 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
29 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
30 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
31 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
32 | Jóskowski Kacper | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
35 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
36 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
37 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
44 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
45 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
46 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | Rokus Magda | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
50 | Rokus Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
51 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Białecka Anna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
53 | Marzec Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
54 | Oleś Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
55 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Czyż Natalia | Kaczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
57 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
60 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Pogoda Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
63 | Czekańska Bożena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | Wojcik Jakub | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
66 | Korszeń Adrian | Katowice (Poland) | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
67 | Matysek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
68 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
71 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
73 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
74 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
80 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
81 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | ||
82 | Staroszyński Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
84 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Cieślik Mirosław | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
87 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | buchta marcin | ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
89 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
90 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
91 | ŁUSZCZ ZBIGNIEW | bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
94 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
95 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
96 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
97 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
98 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
99 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
100 | Nec Dominika | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 13260