Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Syrek Elżbieta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
2 Adamaszek Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy Pani opłacono
3 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
4 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
5 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
6 Arendt Zdzisław Katowice Pozostali uczestnicy Katowicki Nordic Walking
7 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy Rock Area Fans opłacono
8 Bażan Bożena Rybnik Małżeństwa opłacono
9 Bażan Piotr Rybnik Małżeństwa opłacono
10 Bednarska Bernadetta Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
11 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
12 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy opłacono
13 Białecka Anna Mysłowice Małżeństwa opłacono
14 Białecki Aleksander Mysłowice Małżeństwa opłacono
15 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki opłacono
16 Binasik Agnieszka Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN Ligota opłacono
17 Bober Wojciech Rogów Pozostali uczestnicy
18 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
19 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
20 Bosiacka Marta Świętochłowice Pozostali uczestnicy Rebellion of Free Runners opłacono
21 Brodzińska Kamila Sosnowiec Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem
22 Broll Jacek Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
23 Broll Sabina Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
24 Bromboszcz Karol Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice
25 buchta marcin ruda śląska Pozostali uczestnicy opłacono
26 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
27 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
29 BURCZYK Celina KATOWICE Pozostali uczestnicy HURAGAN LIGOTA opłacono
30 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
31 Cebula Jadwiga Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
32 Chmielewski Rajmund Częstochowa Pozostali uczestnicy opłacono
33 Chrobok Joanna Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 chrzanowski mariusz gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
35 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
36 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
37 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
38 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
39 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
40 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
41 CZAPSKA EWA Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN Ligota opłacono
42 Czapski Krzysztof KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
43 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
44 Cząstkiewicz Alicja Gliwice Pozostali uczestnicy PowerGirls opłacono
45 Czekańska Bożena Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
46 Czempik Aniela Chorzów Pozostali uczestnicy STADION ŚlĄSKI opłacono
47 Czempik Kornelia Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
48 Czyż Natalia Kaczyce Pozostali uczestnicy
49 Danek Grażyna Mysłowice Pozostali uczestnicy
50 Danek Michał Mysłowice Dzieci i młodzież do 18 lat
51 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
52 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy opłacono
53 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
54 DETKO GRZEGORZ ANDRYCHÓW Pozostali uczestnicy MEAT - EXTRA opłacono
55 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
56 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
57 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Nordicus opłacono
58 Duszyńska Marta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
59 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
60 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa 1977 opłacono
61 Dziewięcka Jadwiga Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
62 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
63 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
64 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
65 Figler Marta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
66 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
67 Frelek Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy PwC SDC Runners Team opłacono
68 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
69 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota opłacono
70 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
71 Furich Dariusz SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
72 Furman Paweł Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN Ligota opłacono
73 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
74 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
75 Gałązka Marek Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
76 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA
77 Gniewosz Mateusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Miniso
78 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW opłacono
79 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
80 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
81 Golańska Alicja Świebodzin Dzieci i młodzież do 18 lat Pozruniacy opłacono
82 Golański Maciej Świebodzin Pozostali uczestnicy Pozruniacy opłacono
83 Golański Michał Świebodzin Dzieci i młodzież do 18 lat Pozruniacy opłacono
84 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
85 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
86 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 opłacono
87 Goryczka Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Lubię Burpees'y opłacono
88 Grzondziel Mirek Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN Ligota opłacono
89 Hartel Henryk Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
90 Haufa Dariusz katowice Pozostali uczestnicy opłacono
91 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
92 Hermann Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
93 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
95 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
96 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
97 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
98 Jarasz Alan Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
99 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa opłacono
100 Jóskowski Kacper Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 7230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ