Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
102 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
103 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
104 | Kalamarz Kosma | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | KAMIL NV TEAM | opłacono |
105 | Kamiński Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
106 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
107 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
108 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
109 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
110 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
111 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
112 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
113 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono |
114 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
115 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
116 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
117 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
118 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
119 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
120 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
121 | Korszeń Adrian | Katowice (Poland) | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
122 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
123 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono |
124 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
125 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono |
126 | Koziarski Maciek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
127 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
128 | Kozłowska Sawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
129 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
130 | Krawczyk Danuta | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono |
131 | Krawczyk Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono |
132 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
133 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
134 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
135 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | RR | opłacono |
136 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
137 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
138 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
139 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
140 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
141 | Kuś Tomasz Kuś | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | opłacono |
142 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
143 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | |
144 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
145 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
146 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
147 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
148 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
149 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
150 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono |
151 | Liptak Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
152 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
153 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
154 | Machajska Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono |
155 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
156 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
157 | Madejczyk Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
158 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
159 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
160 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
161 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | |
162 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mk team Siemianowice Śląskie | |
163 | Marzec Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
164 | Matysek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
165 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
166 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
167 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | |
168 | Mizera Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono |
169 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
170 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono |
171 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
172 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
173 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
174 | Muskała Martyna | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | HURAGAN Ligota | opłacono |
175 | Nec Dominika | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
176 | Nec Grzegorz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
177 | Nędza Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono |
178 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion slaski | opłacono |
179 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
180 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
181 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
182 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
183 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
184 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
185 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
186 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
187 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
188 | Oleś Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
189 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
190 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
191 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
192 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
193 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
194 | Parcer Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
195 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
196 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
197 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
198 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
199 | Pieter Robert | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
200 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
Wyświetleń: 13283