Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Małżeństwa | #czeladzbiega | opłacono | ||||
1977 | |||||||||
2 | Dziekański Marcin | Będzin | Małżeństwa | 1977 | opłacono | ||||
AWF Katowice | |||||||||
3 | Słaboń Roma | Gliwice | Pozostali uczestnicy | AWF Katowice | |||||
AugusTeam | |||||||||
4 | Langer Jacek | Chorzów | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono | ||||
5 | Langer Katarzyna | Chorzów | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono | ||||
6 | Szczepaniak Kamil | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
7 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono | ||||
8 | Machajska Patrycja | Katowice | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono | ||||
Ała Ała | |||||||||
9 | Krawczyk Danuta | Katowice | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono | ||||
10 | Krawczyk Piotr | Katowice | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono | ||||
11 | Nędza Jadwiga | Katowice | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono | ||||
BTM Runners | |||||||||
12 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono | ||||
BWH | |||||||||
13 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
14 | Moskwa Karolina | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono | ||||
15 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
16 | Ogórek Adam | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
Bałtycka | |||||||||
17 | Wysocki Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | |||||
Browar domowy Garaż | |||||||||
18 | Życińska Oliwia | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Browar domowy Garaż | opłacono | ||||
19 | Życinski Dawid | Katowice | Pozostali uczestnicy | Browar domowy Garaż | opłacono | ||||
20 | Švach Janusz | Katowice | Małżeństwa | Browar domowy Garaż | opłacono | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
21 | Lachera Kamila | Katowice | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | |||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
22 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
Decathlon Rybnik & Przyjaciele | |||||||||
23 | Szymura Kamil | Rybnik | Dzieci i młodzież do 18 lat | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
24 | Szymura Izabela | Rybnik | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
25 | Szymura Wojciech | Rybnik | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
26 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | |||||
27 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
28 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
29 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
30 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
31 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
32 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa na Kijach | |||||||||
33 | Osadnik Adam | Bytom | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
34 | Marek Franciszek | Katowice | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono | ||||
Etisoft Running Team | |||||||||
35 | Kotowska Karolina | Gliwice | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
36 | Famuła Ewa | Katowice | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono | ||||
37 | Famuła Marek | Katowice | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono | ||||
38 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono | ||||
39 | Famuła Anna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono | ||||
GBK Sarenki | |||||||||
40 | Bienek Lila | Katowice | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono | ||||
41 | Starikova Anastazja | Katowice | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono | ||||
42 | Domagała Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
43 | Sakowski Maciej | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
44 | Piotrowska Anna | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
45 | Kluska Piotr | Katowice | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
46 | Kluska Sylwia | Katowice | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
47 | Wolny Maciej | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
48 | BURCZYK Celina | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
HURAGAN Ligota | |||||||||
49 | Skrzypiec Sebastian | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
50 | Urban Renata | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
51 | Binasik Agnieszka | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
52 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
53 | CZAPSKA EWA | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
54 | Grzondziel Mirek | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
55 | Urban Michał | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
56 | Furman Paweł | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
57 | Muskała Martyna | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
58 | Rękawiecki Łukasz | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
59 | Mizera Grzegorz | Katowice | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
60 | Koziarski Maciek | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
61 | Żak Tomasz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
62 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
63 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono | ||||
64 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
65 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
66 | Żywica Dorota | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Irons Tychy | |||||||||
67 | sabuda lucjan | Katowice | Pozostali uczestnicy | Irons Tychy | |||||
KAMIL NV TEAM | |||||||||
68 | Kalamarz Kosma | Rybnik | Pozostali uczestnicy | KAMIL NV TEAM | opłacono | ||||
KB MOSIR JASTRZEBIE | |||||||||
69 | Zielinski Rafał | Jastrzębie-Zdrój | Pozostali uczestnicy | KB MOSIR JASTRZEBIE | |||||
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | |||||||||
70 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
71 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
72 | Arendt Zdzisław | Katowice | Pozostali uczestnicy | Katowicki Nordic Walking | |||||
Lake Runners Tychy | |||||||||
73 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
74 | Sokołowska Anita | Katowice | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
75 | Goryczka Tomasz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
MEAT - EXTRA | |||||||||
76 | DETKO GRZEGORZ | ANDRYCHÓW | Pozostali uczestnicy | MEAT - EXTRA | opłacono | ||||
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |||||||||
77 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono | ||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
78 | Kuś Tomasz Kuś | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
79 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono | ||||
Miniso | |||||||||
80 | Gniewosz Mateusz | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |||||
81 | Skiba Magdalena | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |||||
82 | Figler Marta | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Miniso | |||||
Mk team | |||||||||
83 | Marekwica Joanna | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | |||||
Mk team Siemianowice Śląskie | |||||||||
84 | Marekwica Joanna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Mk team Siemianowice Śląskie | |||||
Nordicus | |||||||||
85 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | Nordicus | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
86 | Stypka Magdalena | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono | ||||
87 | Stypka Anna | Katowice | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono | ||||
88 | Stypka Artur | KATOWICE | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
89 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono | ||||
Paderewa | |||||||||
90 | Dziewięcka Jadwiga | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
91 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono | ||||
92 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
93 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
94 | Cieślak Dorota | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
95 | Rembacz Mirosława | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
96 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
97 | Rembacz Michał | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono | ||||
98 | Rydzewska Anna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
99 | Rembacz Konrad | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
Pani | |||||||||
100 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Pozostali uczestnicy | Pani | opłacono | ||||
PowerGirls | |||||||||
101 | Cząstkiewicz Alicja | Gliwice | Pozostali uczestnicy | PowerGirls | opłacono | ||||
Pozruniacy | |||||||||
102 | Golańska Alicja | Świebodzin | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono | ||||
103 | Golański Michał | Świebodzin | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pozruniacy | opłacono | ||||
104 | Golański Maciej | Świebodzin | Pozostali uczestnicy | Pozruniacy | opłacono | ||||
PwC SDC Runners Team | |||||||||
105 | Frelek Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | PwC SDC Runners Team | opłacono | ||||
RR | |||||||||
106 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostali uczestnicy | RR | opłacono | ||||
Rebellion of Free Runners | |||||||||
107 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | opłacono | ||||
Rock Area Fans | |||||||||
108 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Rock Area Fans | opłacono | ||||
SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |||||||||
109 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |||||
STADION ŚlĄSKI | |||||||||
110 | Czempik Aniela | Chorzów | Pozostali uczestnicy | STADION ŚlĄSKI | opłacono | ||||
Saint-Gobain SQUAD | |||||||||
111 | Kowal Dariusz | Olkusz | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
112 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Małżeństwa | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
113 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
114 | Cielica Anna | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
115 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
116 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
117 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stadion slaski | |||||||||
118 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Stadion slaski | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
119 | Gazda Dorota | Katowice | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
120 | Czempik Kornelia | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
121 | Dendra Arnold | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
122 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
123 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
124 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
125 | Bromboszcz Karol | Katowice | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | |||||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
126 | Ścisły Mateusz | Świerklaniec | Pozostali uczestnicy | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
127 | Dziekańska Marta | Będzin | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
128 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |||||
Yellobike | |||||||||
129 | Borek Joanna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Yellobike | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
130 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Pozostali uczestnicy | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
131 | Tomczak Rafał | Mikołów | Pozostali uczestnicy | Zabiegani Nauczyciele | |||||
132 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono | ||||
133 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
134 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
135 | Zdebel NATALIA | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
136 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
137 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
138 | Oberska Sylwia | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
139 | Jarasz Alan | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
140 | Komuda Maksymilian | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
141 | Komuda Oliwier | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
142 | Komuda Justyna | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
143 | Komuda Tomasz | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
144 | Marek Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
145 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
146 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
147 | Lara Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
148 | Lara Izabela | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
149 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
150 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
151 | Łączek Jolanta | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
152 | Švach Magdalena | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
153 | Švach Anna | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
154 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
155 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
156 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
157 | Kur Mariusz | Zawiercie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
158 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
159 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
160 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
161 | Wyród Maciej | Tychy | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
162 | Wyród Monika | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
163 | Wyród Karol | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
164 | Kowal Anna | Olkusz | Małżeństwa | opłacono | |||||
165 | Jaworska Ewa | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
166 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
167 | Hartel Henryk | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
168 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
169 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
170 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
171 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
172 | Koziołek Iwona | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
173 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
174 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
175 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
176 | Pańczyk Władysław | WYRY | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
177 | Jóskowski Kacper | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
178 | Holecka Kinga | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
179 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
180 | Holecka Beata | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
181 | Liptak Antoni | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
182 | Kokot Teresa | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
183 | Parcer Michał | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
184 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
185 | Trześniowska Aleksandra | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | ||||||
186 | Rams-Stypka Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
187 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
188 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
189 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
190 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
191 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
192 | Golonka Marek | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
193 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
194 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
195 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
196 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
197 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
198 | Kozłowska Sawa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
199 | Wyrwich Angelika | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
200 | Haufa Dariusz | katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
201 | Witała Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
202 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
203 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
204 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
205 | Waletko Stanisław | Mikołów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
206 | Latko Andrzej | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
207 | Hermann Matthias | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
208 | Saternus Iwona | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
209 | Wawro Małgorzata | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
210 | Madejczyk Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
211 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
212 | Piszczek Karol | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
213 | Postolski Paweł | Zabrze | Pozostali uczestnicy | ||||||
214 | Madej Marek | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
215 | Borek Paulina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
216 | Kluska Kazimierz | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
217 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
218 | Osojca Damian | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
219 | Raszka Ewelina | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
220 | Duszyńska Marta | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
221 | Wieczorek Damian | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
222 | Czapski Krzysztof | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
223 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
224 | Danek Michał | Mysłowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
225 | Danek Grażyna | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
226 | Puchała Małgorzata | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
227 | Pieter Robert | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
228 | Bażan Bożena | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
229 | Bażan Piotr | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
230 | Suchocki Marek | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | ||||||
231 | Wiater Tomasz | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
232 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
233 | Chmielewski Rajmund | Częstochowa | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
234 | Prukop Anna | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
235 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
236 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
237 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Małżeństwa | opłacono | |||||
238 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
239 | Kamiński Dawid | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
240 | Rucińska Michalina | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
241 | Nec Grzegorz | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
242 | Nec Dominika | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
243 | Kajzer Karol | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
244 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
245 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
246 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Małżeństwa | opłacono | |||||
247 | Witała Oskar | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
248 | Tatuś Renata | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
249 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
250 | chrzanowski mariusz | gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
251 | ŁUSZCZ ZBIGNIEW | bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
252 | Bober Wojciech | Rogów | Pozostali uczestnicy | ||||||
253 | Cała Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
254 | buchta marcin | ruda śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
255 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
256 | Cieślik Mirosław | Mikołów | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
257 | Cieślik Teresa | Mikołów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
258 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
259 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
260 | Staroszyński Dawid | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
261 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Małżeństwa | ||||||
262 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Małżeństwa | ||||||
263 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |||||
264 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
265 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
266 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
267 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
268 | Kubacka Monika | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
269 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Małżeństwa | ||||||
270 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Małżeństwa | ||||||
271 | Syrek Elżbieta | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
272 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Małżeństwa | opłacono | |||||
273 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
274 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
275 | Matysek Grzegorz | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
276 | Korszeń Adrian | Katowice (Poland) | Pozostali uczestnicy | ||||||
277 | Korchut Wojciech | Tychy | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
278 | Wojcik Jakub | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
279 | Czekańska Bożena | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
280 | Pogoda Janusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
281 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
282 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
283 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
284 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
285 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
286 | Czyż Natalia | Kaczyce | Pozostali uczestnicy | ||||||
287 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
288 | Oleś Aleksandra | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
289 | Marzec Janina | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
290 | Białecka Anna | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
291 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
292 | Rokus Martyna | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
293 | Rokus Magda | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
294 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
295 | Betka Bartłomiej | Będzin | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
byle do przodu MW | |||||||||
296 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono | ||||
297 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
298 | Szczepanek Asia | OLKUSZ | Pozostali uczestnicy | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
owocowa kraina | |||||||||
299 | Turek Mateusz | Będzin | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | |||||
300 | Turek Rafał | Będzin | Małżeństwa | owocowa kraina | |||||
301 | Turek Rafał | Będzin | Małżeństwa | owocowa kraina | |||||
ŁAZISKIE KARLUSY | |||||||||
302 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono | ||||
ŚWIRY STELA | |||||||||
303 | Janik Aneta | Pogórze | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono | ||||
304 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
Wyświetleń: 13281