5. Pomorska Sztafeta Firm

Dwieście firmowych drużyn, ośmiuset zawodników i zawodniczek, setki kibiców, wyjątkowa strefa networkingu – przedstawiamy prestiżowe wydarzenie, jakim jest 5. Pomorska Sztafeta Firm.

Zawody odbędą się w ostatnią sobotę maja: 25.05.2019 na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż spotkamy się już po raz piąty.

Sztafeta Firm to bieg sztafetowy, w którym każda drużyna wystawia 4 zawodników. Do pokonania mają łącznie 15 km: dwie pierwsze osoby  pokonują dystans krótszy – 2,5 km, dwie następne – dłuższy 5 km. Formuła dopasowana do Waszych możliwości i ambicji sportowych!

sztafeta firm gdańsk biegi firmowe

Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu i działania team buildingowe. Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. W Sztafecie Firm startują pomorskie firmy i instytucje, które szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu.

Integralnym elementem wydarzenia jest Piknik Firmowy, który przez lata stał się swoistą strefą networkingu. To właśnie tu, pośród pozytywnych sportowych emocji, nasi zawodnicy nawiązują kontakty, poznają się wzajemnie, celebrują sportowe święto nie tylko w gronie swoich współpracowników. Udostępniamy przestrzeń, w której można odpocząć, zintegrować się, a także rozwinąć sieć swoich kontaktów!

sztafeta firm gdańsk bieganie

Istnieje możliwość zmiany zawodnika wchodzącego w skład drużyny do piątku 24 maja 2019 do godziny 15:00. Zmianę można dokonać przez serwis elektronicznezapisy.pl (w panelu zawodnika).

Zmiany po tym terminie (piątek 24 maja 2019, godz. 15:00) będą możliwe jedynie w biurze zawodów w sobotę 25 maja 2019 w godzinach 9:00-10:00. Zmianę dokonuje kapitan drużyny. Warunkiem koniecznym zmiany zawodnika jest dostarczenie Organizatorowi wszystkich danych nowego zawodnika, a nadto przekazanie oryginału Oświadczenia Zawodnika podpisanego przez nowego zawodnika.

Więcej informcji znajduje się na profilu zawodów na Facebooku >>> TUTAJ.

BALTIC KIDS RUN!

W tym roku mamy dobrą wiadomość dla najmłodszych kibiców – imprezą towarzyszącą zawodom będą biegi dla dzieci i młodzieży Baltic Kids Run! Zawody odbędą się 25 maja na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Zawody Baltic Kids Run odbędą się z wykorzystaniem infrastruktury AWFiS w Gdańsku oraz profesjonalnym zapleczem sportowym Sztafety Firm. Zawody odbędą się po startach dorosłych. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy Baltic Kids Run będą mogli kibicować swoim startującym rodzicom, a dorośli – już po biegu – będą mogli obserwować zmagania swoich pociech. Sztafeta do pokonania będzie miała dystans 4 x 400 m.

ZAPISY NA SZTAFETY DZIECI I MŁODZIEZY >>> TUTAJ.

ASPEKT CHARYTATYWNY

Podczas imprezy będzie można wesprzeć Fundację Hospicyjną, która jest partnerem wydarzenia. Fundacja wystawi swoją drużynę Tumbo Team, które reprezentować będzie Fundusz Dzieci Osieroconych Tumbo. Fundusz wspiera dzieci, których bliscy odeszli pod opieką hospicjów. Wszystkie dzieci po stracie otacza opieką psychologiczną. Wszyscy uczestnicy i kibice będą mogli wesprzeć działalność Funduszu, wrzucając datki do skarbonek wolontariuszy. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na sfinansowanie letniego wypoczynku podopiecznych Słonika Tumbo.

Każdy chętny będzie mógł także przyłączyć się do zbiórki przyborów szkolnych, przekazać kredki, zeszyty itp. na dedykowanym stoisku Funduszu, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami Fundacji Hospicyjnej.

TRASA ZAWODÓW

PROGRAM ZAWODÓW

Sobota, 25 maja 2019 r.

9:00 - 11:00 - wydawanie pakietów startowych kapitanom sztafet (biuro zawodów)
9:00 - 13:15 - wydawanie pakietów startowych opiekunom sztafet dzieci i młodzieży Baltic Kids Run
10:00 - 17:00 - Piknik Firmowy
11:00 - ceremonia otwarcia Sztafety Firm z przemarszem olimpijskim (stadion lekkoatletyczny)
12:00 - 12:30 - starty sztafet 
13:45 – 14:00 - sztafety dzieci i młodzieży Baltic Kids Run
14:30 - ogłoszenie wyników i ceremonia dekoracji

 

Wyświetleń: 4191

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ