5. Pomorska Sztafeta Firm
sztafeta męska
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ślusarski Marek Ślusarski Gdynia sztafeta męska Monolit IT 80.00 PLN
2 ROMANIUK MACIEJ Gdańsk sztafeta męska Flex Runners 2 80.00 PLN
3 Bohdan Łukasz Gdańsk sztafeta męska DKS Team
4 Pakalski Kamil Gdańsk sztafeta męska Apteki Gemini Team
5 Ćwiklińska Emilia Gdańsk sztafeta męska Global Service Przeprowadzki - Globalni Zwycięzcy 80.00 PLN
6 Ortega Orlando Espitia Gdańsk sztafeta męska MacGregor 80.00 PLN
7 Ulanowski Marek Gdańsk sztafeta męska Infoprojekt
8 Tomaszewski Michał Gdańsk sztafeta męska Solwit Team
9 Górska Weronika Gdańsk sztafeta męska DKS Team
10 Szczepański Norman Gdańsk sztafeta męska AS-PL Team
11 Sadowski Michał Gdańsk sztafeta męska Golden Tulip Gdańsk Residence
12 Witkowski Jarosław III Gdańsk sztafeta męska RMDC
13 Unger Tomasz Gdansk sztafeta męska IBM Polska 80.00 PLN
14 Żygowski Patryk Reda sztafeta męska Sea Logistics sp. z o.o.
15 Lorenc Roman Pelplin sztafeta męska Dovista Active Team
16 Kunowski Łukasz Dabrówka sztafeta męska Dovista Active Team
17 Kędzierski Karol Gdańsk sztafeta męska Arla Running Team
18 Jelnicki Łukasz Gdansk sztafeta męska ASE BIPRORAF
19 Tęcza Kasia Gdańsk sztafeta męska Ensono
20 Witkowski Jarosław II Gdańsk sztafeta męska RMDC
21 Witkowski Jarosław I Gdańsk sztafeta męska RMDC
22 Witkowski Jarosław Gdańsk sztafeta męska RMDC
23 Duljas Kamil Gdańsk sztafeta męska Solwit Team
24 Kopania Patrycja Gdańsk sztafeta męska
25 Szabłowski Kamil Gdańsk sztafeta męska Hotel Almond Team
26 Hirsz Krzysztof Gdańsk sztafeta męska CEKOL Team
27 Sitek Mateusz Gdańsk sztafeta męska Gedania 1922 80.00 PLN
28 Luc. Wojtek Gdynia sztafeta męska Salt Ship Design
29 Chyliński Jacek Gdańsk sztafeta męska 80.00 PLN
30 Skalkowski Michał Sopot sztafeta męska Profil Software 80.00 PLN
31 Niemcewicz Tomasz Gdańsk sztafeta męska PGS Software
32 Prokopiuk Szymon Gdańsk sztafeta męska PGS Software
33 Szyca Zbigniew Gdansk sztafeta męska NED-Project 280.00 PLN
34 Nikodemski Jacek Gdańsk sztafeta męska "MERCOR" S.A.
35 Pierzankowski.. Jakub Pierzankowski.. Gdańsk sztafeta męska SKAT
36 Stubiński... Piotr Gdynia sztafeta męska DELTAMARIN
37 Stankiewicz-Rusek Urszula Gdańsk sztafeta męska Bright Inventions
38 Kolodziej Pawel Gdańsk sztafeta męska Intel RSD
39 Stubiński.. Piotr.. Gdynia sztafeta męska DELTAMARIN
40 Stubiński Piotr Gdynia sztafeta męska DELTAMARIN
41 Pierzankowski Jakub Gdańsk sztafeta męska SKAT 80.00 PLN
42 Wojtacki Sławomir Gdańsk sztafeta męska Sprint S.A. 80.00 PLN
43 Podeszwik Jakub Gdańsk sztafeta męska GINOzaury z Yameo
44 Arciemiuk Mariusz Gdańsk sztafeta męska APTIV SERVICES POLAND SA o/GDAŃSK
45 Walczak Krzysztof Gdynia sztafeta męska ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 6289

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ