Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ślusarski Marek Ślusarski | Gdynia | Polska | sztafeta męska | Monolit IT | |
2 | ROMANIUK MACIEJ | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Flex Runners 2 | |
3 | Bohdan Łukasz | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | DKS Team | |
4 | Pakalski Kamil | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Apteki Gemini Team | |
5 | Ćwiklińska Emilia | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Global Service Przeprowadzki - Globalni Zwycięzcy | |
6 | Ortega Orlando Espitia | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | MacGregor | |
7 | Ulanowski Marek | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Infoprojekt | |
8 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Solwit Team | |
9 | Górska Weronika | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | DKS Team | |
10 | Szczepański Norman | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | AS-PL Team | |
11 | Sadowski Michał | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Golden Tulip Gdańsk Residence | |
12 | Witkowski Jarosław III | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | RMDC | |
13 | Unger Tomasz | Gdansk | Polska | sztafeta męska | IBM Polska | |
14 | Żygowski Patryk | Reda | Polska | sztafeta męska | Sea Logistics sp. z o.o. | |
15 | Lorenc Roman | Pelplin | Polska | sztafeta męska | Dovista Active Team | |
16 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | sztafeta męska | Dovista Active Team | |
17 | Kędzierski Karol | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Arla Running Team | |
18 | Jelnicki Łukasz | Gdansk | Polska | sztafeta męska | ASE BIPRORAF | |
19 | Tęcza Kasia | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Ensono | |
20 | Witkowski Jarosław II | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | RMDC | |
21 | Witkowski Jarosław I | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | RMDC | |
22 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | RMDC | |
23 | Duljas Kamil | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Solwit Team | |
24 | Kopania Patrycja | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | ||
25 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Hotel Almond Team | |
26 | Hirsz Krzysztof | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | CEKOL Team | |
27 | Sitek Mateusz | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Gedania 1922 | |
28 | Luc. Wojtek | Gdynia | Polska | sztafeta męska | Salt Ship Design | |
29 | Chyliński Jacek | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | ||
30 | Skalkowski Michał | Sopot | Polska | sztafeta męska | Profil Software | |
31 | Niemcewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | PGS Software | |
32 | Prokopiuk Szymon | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | PGS Software | |
33 | Szyca Zbigniew | Gdansk | Polska | sztafeta męska | NED-Project | |
34 | Nikodemski Jacek | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | "MERCOR" S.A. | |
35 | Pierzankowski.. Jakub Pierzankowski.. | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | SKAT | |
36 | Stubiński... Piotr | Gdynia | Polska | sztafeta męska | DELTAMARIN | |
37 | Stankiewicz-Rusek Urszula | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Bright Inventions | |
38 | Kolodziej Pawel | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Intel RSD | |
39 | Stubiński.. Piotr.. | Gdynia | Polska | sztafeta męska | DELTAMARIN | |
40 | Stubiński Piotr | Gdynia | Polska | sztafeta męska | DELTAMARIN | |
41 | Pierzankowski Jakub | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | SKAT | |
42 | Wojtacki Sławomir | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | Sprint S.A. | |
43 | Podeszwik Jakub | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | GINOzaury z Yameo | |
44 | Arciemiuk Mariusz | Gdańsk | Polska | sztafeta męska | APTIV SERVICES POLAND SA o/GDAŃSK | |
45 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | sztafeta męska | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 14555