Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dębiec Agnieszka | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | LPP TEAM | |
2 | Kopania Patrycja | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
3 | Pakalski. Kamil | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Apteki Gemini Team | |
4 | Domańska Joanna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | EURO STYL 1 | |
5 | Mackiewicz Izabela | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Ocean Network Express (Europe) Ltd. | |
6 | Łądkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Ocean Network Express (Europe) Ltd. | |
7 | Kowalski Filip | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Team Awesome / Swarovski | |
8 | Nowak Radek | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | IT i TY | |
9 | Jagoda Anna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Swarovski Sparkling Team | |
10 | Górna Magdalena | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | MacGregor | |
11 | Elazzabi Małgorzata | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | MacGregor | |
12 | Król Paweł | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
13 | Kocatepe Onur | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
14 | Lamparski Sławomir | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
15 | Stańczak Agata | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | ||
16 | MEYER ADRIANA | POGORZE | Polska | sztafeta mieszana | HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA | |
17 | Cholewiński Tomasz | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Axes System | |
18 | Pilipiec Aleksandraaa | Sopot | Polska | sztafeta mieszana | ||
19 | Pilipiec Aleksandraa | Sopot | Polska | sztafeta mieszana | ||
20 | Pilipiec Aleksandra | Sopot | Polska | sztafeta mieszana | ||
21 | Kotuła-Gibas Dominika | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Autopay Team | |
22 | Gołąbek Paweł | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
23 | Lozinska Karolina | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
24 | Curzydło Krzysztof | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | AS-PL Team 2 | |
25 | Korniluk Marcin | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | VARD Engineering Gdańsk | |
26 | Ławrynowicz Marek | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | SWAROVSKI Faster than macro | |
27 | Majchrzak Magdalena | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Sii Running Team | |
28 | Pawlukiewicz Jan | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | JohnnyBros I | |
29 | Owczarzak Aleksandra | Przywidz | Polska | sztafeta mieszana | Hotel Almond Team | |
30 | Jasiński Mateusz | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | JASIŃSKI Kancelaria Radców Prawnych | |
31 | Koziciński Dariusz | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | #GdzieTaMeta Team 4 SIMEX | |
32 | Pawlicki Marcin | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | #GdzieTaMeta Team 3 SIMEX | |
33 | Mitura Maciej | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | #GdzieTaMeta Team 2 SIMEX | |
34 | Stachowiak Łukasz | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | #GdzieTaMeta Team 1 SIMEX | |
35 | Król Krzysztof | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | JohnnyBros II | |
36 | Taraszkiewicz Aleksandra | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Dermscan Poland | |
37 | Baranski Adrian | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | EKO-KONSULT Sp. z o.o. | |
38 | Kaczmarek Maciej | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Omida Run Team | |
39 | Puchniarz Mateusz | Iława | Polska | sztafeta mieszana | ASE Projmorsi | |
40 | Błaszkiewicz Marta | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Katolik Gdynia | |
41 | Piekarska Katarzyna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | EURO STYL 2 | |
42 | Tęcza Katarzyna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Ensono | |
43 | Kudyba 2 Katarzyna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. | |
44 | Kudyba Katarzyna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. | |
45 | Doliński Krzysztof | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ||
46 | Żylińska Monika | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Arla Running Team | |
47 | Grzegorzak Barbara | Straszyn | Polska | sztafeta mieszana | FIDELTRONIK POLAND SP. Z O.O. | |
48 | Paz Diaz Adrian | Gdansk | Polska | sztafeta mieszana | Baron and the Duchesses | |
49 | Frymark Marcin | Reda | Polska | sztafeta mieszana | ALEKSEON SP. Z O.O. | |
50 | Wodyńska Joanna | Sopot | Polska | sztafeta mieszana | OCEANIC S.A. Team | |
51 | Posłuszny Maciej | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Comarch | |
52 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | NordHR/Finestmedia | |
53 | Zhukova Elena | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Lufthansa Systems Poland Active! | |
54 | Augustyniak Jakub | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Lufthansa Systems Poland Active! | |
55 | Giełczyński Maciej | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Namułczycy | |
56 | Górski Michał | Słupsk | Polska | sztafeta mieszana | Konsolidacjusze | |
57 | Wolski Michał | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Gruntozianie | |
58 | Fabich Monika | Sopot | Polska | sztafeta mieszana | Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. | |
59 | Tkacz Sławomir | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ELHURT sp. z o.o. | |
60 | Moczulski Andrzej | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Elhurt Sp. z o.o. | |
61 | Hasse Monika | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | SWAROVSKI Running Procurement | |
62 | Knopa Małgorzata | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Arla Running Team | |
63 | HENNIG MAGDALENA | GDAŃSK | Polska | sztafeta mieszana | 7N Sp. z o.o. | |
64 | Luc Wojtek | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Salt Ship Design | |
65 | 3 Aplitt | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Aplitt | |
66 | Grzelecka Patrycja | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Latis | |
67 | Grzelecki Bartosz | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Latis | |
68 | 2 Aplitt | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Aplitt | |
69 | 1 Aplitt | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Aplitt | |
70 | Saldana Cristian | Gdansk | Hiszpania | sztafeta mieszana | SWAROVSKI Vamos a la Playa | |
71 | Kowalski Waldemar | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Leasing Polski Sp. z o.o. | |
72 | Kowalski Waldemar | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Leasing Polski Sp. z o.o. | |
73 | Rutkiewicz Stanisław | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | PGS Software | |
74 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Ambient System Sp. z o.o. | |
75 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Ambient System Sp. z o.o. | |
76 | Kowalik Michał | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | ||
77 | Kotarska Weronika | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | 3CityElectronics | |
78 | Nadolski Krzysztof | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | ANTAL | |
79 | Narloch Łukasz | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | NAVA | |
80 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | "MERCOR" S.A. | |
81 | Pręcikowski Mateusz | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | FUJIFILM | |
82 | Pstrągowski Robert | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | ArmetBis | |
83 | Szczypiński Szymon | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Bank BPH Runners Team | |
84 | Niewiadomski Patryk | Tczew | Polska | sztafeta mieszana | Huber Express | |
85 | Klein Marek | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | EkotechLAB | |
86 | Stankiewicz-Rusek Urszula | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Bright Inventions | |
87 | Kamińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Sprint S.A. | |
88 | Brodecka Anna | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | SINEO | |
89 | Burel Alicja | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Trefl Biega | |
90 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | sztafeta mieszana | Kasa Krajowa II | |
91 | Więcławska Magdalena | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | Dziki z Yameo | |
92 | Bakuła Karolina | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Baltix.se Fundacja Gebhardt Sport | |
93 | Łuczyńska Agnieszka | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | APTIV SERVICES POLAND SA o/GDAŃSK | |
94 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | sztafeta mieszana | APTIV SERVICES POLAND SA o/GDAŃSK | |
95 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | sztafeta mieszana | Kasa Krajowa |
Wyświetleń: 14621