5. Pomorska Sztafeta Firm
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębiec Agnieszka Gdańsk sztafeta mieszana LPP TEAM
2 Kopania Patrycja Gdańsk sztafeta mieszana
3 Ślusarski Marek Ślusarski Gdynia sztafeta męska Monolit IT 80.00 PLN
4 Cierlicka Magdalena Gdansk sztafeta damska Flex Runners 1 80.00 PLN
5 ROMANIUK MACIEJ Gdańsk sztafeta męska Flex Runners 2 80.00 PLN
6 Bohdan Łukasz Gdańsk sztafeta męska DKS Team
7 Pakalski. Kamil Gdańsk sztafeta mieszana Apteki Gemini Team
8 Pakalski Kamil Gdańsk sztafeta męska Apteki Gemini Team
9 Domańska Joanna Gdańsk sztafeta mieszana EURO STYL 1
10 Mackiewicz Izabela Gdańsk sztafeta mieszana Ocean Network Express (Europe) Ltd. 80.00 PLN
11 Łądkowski Wojciech Gdańsk sztafeta mieszana Ocean Network Express (Europe) Ltd. 80.00 PLN
12 Kowalski Filip Gdynia sztafeta mieszana Team Awesome / Swarovski
13 Nowak Radek Gdynia sztafeta mieszana IT i TY 80.00 PLN
14 Jagoda Anna Gdańsk sztafeta mieszana Swarovski Sparkling Team
15 Ćwiklińska Emilia Gdańsk sztafeta męska Global Service Przeprowadzki - Globalni Zwycięzcy 80.00 PLN
16 Górna Magdalena Gdańsk sztafeta mieszana MacGregor 80.00 PLN
17 Ortega Orlando Espitia Gdańsk sztafeta męska MacGregor 80.00 PLN
18 Elazzabi Małgorzata Gdańsk sztafeta mieszana MacGregor 80.00 PLN
19 Król Paweł Gdańsk sztafeta mieszana
20 Kocatepe Onur Gdańsk sztafeta mieszana
21 Ulanowski Marek Gdańsk sztafeta męska Infoprojekt
22 Lamparski Sławomir Gdańsk sztafeta mieszana
23 Stańczak Agata Gdynia sztafeta mieszana
24 MEYER ADRIANA POGORZE sztafeta mieszana HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA 80.00 PLN
25 Cholewiński Tomasz Gdańsk sztafeta mieszana Axes System
26 Pilipiec Aleksandraaa Sopot sztafeta mieszana 80.00 PLN
27 Pilipiec Aleksandraa Sopot sztafeta mieszana 80.00 PLN
28 Pilipiec Aleksandra Sopot sztafeta mieszana 80.00 PLN
29 Kotuła-Gibas Dominika Gdynia sztafeta mieszana Autopay Team 80.00 PLN
30 Gołąbek Paweł Gdańsk sztafeta mieszana
31 Lozinska Karolina Gdańsk sztafeta mieszana
32 Tomaszewski Michał Gdańsk sztafeta męska Solwit Team
33 Górska Weronika Gdańsk sztafeta męska DKS Team
34 Curzydło Krzysztof Gdańsk sztafeta mieszana AS-PL Team 2
35 Szczepański Norman Gdańsk sztafeta męska AS-PL Team
36 Korniluk Marcin Gdańsk sztafeta mieszana VARD Engineering Gdańsk 80.00 PLN
37 Ławrynowicz Marek Gdynia sztafeta mieszana SWAROVSKI Faster than macro
38 Majchrzak Magdalena Gdańsk sztafeta mieszana Sii Running Team
39 Sadowski Michał Gdańsk sztafeta męska Golden Tulip Gdańsk Residence
40 Pawlukiewicz Jan Gdańsk sztafeta mieszana JohnnyBros I
41 Witkowski Jarosław III Gdańsk sztafeta męska RMDC
42 Unger Tomasz Gdansk sztafeta męska IBM Polska 80.00 PLN
43 Owczarzak Aleksandra Przywidz sztafeta mieszana Hotel Almond Team
44 Jasiński Mateusz Gdańsk sztafeta mieszana JASIŃSKI Kancelaria Radców Prawnych 80.00 PLN
45 Koziciński Dariusz Gdańsk sztafeta mieszana #GdzieTaMeta Team 4 SIMEX 80.00 PLN
46 Pawlicki Marcin Gdańsk sztafeta mieszana #GdzieTaMeta Team 3 SIMEX 80.00 PLN
47 Mitura Maciej Gdańsk sztafeta mieszana #GdzieTaMeta Team 2 SIMEX 80.00 PLN
48 Stachowiak Łukasz Gdańsk sztafeta mieszana #GdzieTaMeta Team 1 SIMEX 80.00 PLN
49 Król Krzysztof Gdańsk sztafeta mieszana JohnnyBros II
50 Taraszkiewicz Aleksandra Gdynia sztafeta mieszana Dermscan Poland
51 Żygowski Patryk Reda sztafeta męska Sea Logistics sp. z o.o.
52 Baranski Adrian Gdynia sztafeta mieszana EKO-KONSULT Sp. z o.o.
53 Lorenc Roman Pelplin sztafeta męska Dovista Active Team
54 Kunowski Łukasz Dabrówka sztafeta męska Dovista Active Team
55 Kędzierski Karol Gdańsk sztafeta męska Arla Running Team
56 Kaczmarek Maciej Gdańsk sztafeta mieszana Omida Run Team
57 Puchniarz Mateusz Iława sztafeta mieszana ASE Projmorsi
58 Jelnicki Łukasz Gdansk sztafeta męska ASE BIPRORAF
59 Myszker Alicja Starogard Gdański sztafeta damska Dovista Active Team 80.00 PLN
60 Błaszkiewicz Marta Gdynia sztafeta mieszana Katolik Gdynia
61 Piekarska Katarzyna Gdańsk sztafeta mieszana EURO STYL 2
62 Tęcza Kasia Gdańsk sztafeta męska Ensono
63 Tęcza Katarzyna Gdańsk sztafeta mieszana Ensono
64 ŻÓŁKIEWICZ JONNA GDAŃSK sztafeta damska ASE Lejdis 80.00 PLN
65 Witkowski Jarosław II Gdańsk sztafeta męska RMDC
66 Witkowski Jarosław I Gdańsk sztafeta męska RMDC
67 Kudyba 2 Katarzyna Gdańsk sztafeta mieszana REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.
68 Kudyba Katarzyna Gdańsk sztafeta mieszana REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.
69 Doliński Krzysztof Gdańsk sztafeta mieszana 80.00 PLN
70 Żylińska Monika Gdańsk sztafeta mieszana Arla Running Team
71 Witkowski Jarosław Gdańsk sztafeta męska RMDC
72 Grzegorzak Barbara Straszyn sztafeta mieszana FIDELTRONIK POLAND SP. Z O.O.
73 Duljas Kamil Gdańsk sztafeta męska Solwit Team
74 Kopania Patrycja Gdańsk sztafeta męska
75 Paz Diaz Adrian Gdansk sztafeta mieszana Baron and the Duchesses
76 Szabłowski Kamil Gdańsk sztafeta męska Hotel Almond Team
77 Frymark Marcin Reda sztafeta mieszana ALEKSEON SP. Z O.O.
78 Wodyńska Joanna Sopot sztafeta mieszana OCEANIC S.A. Team 80.00 PLN
79 Posłuszny Maciej Gdańsk sztafeta mieszana Comarch 80.00 PLN
80 Stramska Beata Gdańsk sztafeta mieszana NordHR/Finestmedia 80.00 PLN
81 Zhukova Elena Gdańsk sztafeta mieszana Lufthansa Systems Poland Active!
82 Augustyniak Jakub Gdańsk sztafeta mieszana Lufthansa Systems Poland Active!
83 Hirsz Krzysztof Gdańsk sztafeta męska CEKOL Team
84 Giełczyński Maciej Gdańsk sztafeta mieszana Namułczycy
85 Górski Michał Słupsk sztafeta mieszana Konsolidacjusze
86 Wolski Michał Gdańsk sztafeta mieszana Gruntozianie
87 Styczyńska Karolina Gdańsk sztafeta damska Swarovski sparkling team
88 Borcowska Sylwia Gdańsk sztafeta damska The Swarovski Flatbacks
89 Fabich Monika Sopot sztafeta mieszana Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o.
90 Tkacz Sławomir Gdańsk sztafeta mieszana ELHURT sp. z o.o. 80.00 PLN
91 Sitek Mateusz Gdańsk sztafeta męska Gedania 1922 80.00 PLN
92 Moczulski Andrzej Gdańsk sztafeta mieszana Elhurt Sp. z o.o. 80.00 PLN
93 Hasse Monika Gdańsk sztafeta mieszana SWAROVSKI Running Procurement
94 Knopa Małgorzata Gdańsk sztafeta mieszana Arla Running Team
95 HENNIG MAGDALENA GDAŃSK sztafeta mieszana 7N Sp. z o.o.
96 Luc. Wojtek Gdynia sztafeta męska Salt Ship Design
97 Luc Wojtek Gdynia sztafeta mieszana Salt Ship Design
98 Rybołowicz Anna Gdynia sztafeta damska Rockwell
99 3 Aplitt Gdańsk sztafeta mieszana Aplitt
100 Grzelecka Patrycja Gdynia sztafeta mieszana Latis 80.00 PLN


Wyświetleń: 7593

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ