Dwieście firmowych drużyn, ośmiuset zawodników i zawodniczek, setki kibiców, wyjątkowa strefa networkingu – przedstawiamy prestiżowe wydarzenie, jakim jest 5. Pomorska Sztafeta Firm.

Zawody odbędą się w ostatnią sobotę maja: 25.05.2019 na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż spotkamy się już po raz piąty.

Sztafeta Firm to bieg sztafetowy, w którym każda drużyna wystawia 4 zawodników. Do pokonania mają łącznie 15 km: dwie pierwsze osoby  pokonują dystans krótszy – 2,5 km, dwie następne – dłuższy 5 km. Formuła dopasowana do Waszych możliwości i ambicji sportowych!

Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu i działania team buildingowe. Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. W Sztafecie Firm startują pomorskie firmy i instytucje, które szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu.

Integralnym elementem wydarzenia jest Piknik Firmowy, który przez lata stał się swoistą strefą networkingu. To właśnie tu, pośród pozytywnych sportowych emocji, nasi zawodnicy nawiązują kontakty, poznają się wzajemnie, celebrują sportowe święto nie tylko w gronie swoich współpracowników. Udostępniamy przestrzeń, w której można odpocząć, zintegrować się, a także rozwinąć sieć swoich kontaktów!

Istnieje możliwość zmiany zawodnika wchodzącego w skład drużyny do piątku 24 maja 2019 do godziny 15:00. Zmianę można dokonać przez serwis elektronicznezapisy.pl (w panelu zawodnika).

Zmiany po tym terminie (piątek 24 maja 2019, godz. 15:00) będą możliwe jedynie w biurze zawodów w sobotę 25 maja 2019 w godzinach 9:00-10:00. Zmianę dokonuje kapitan drużyny. Warunkiem koniecznym zmiany zawodnika jest dostarczenie Organizatorowi wszystkich danych nowego zawodnika, a nadto przekazanie oryginału Oświadczenia Zawodnika podpisanego przez nowego zawodnika.

Wyświetleń: 337

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ