I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży  na 10km z okazji 15-lecia PWSIiP w Łomży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki wózek aktywny wózk handbike student Do zapłaty
1 Czerwińska Aleksandra Stare Kupiski 5 km S NIE NIE NIE opłacono
2 Walczyk Radosław Łomża 5 km M NIE NIE NIE opłacono
3 Mucha Jaroslaw Otwock 10km XL NIE NIE NIE opłacono
4 Zalewski Mateusz Łomża 5 km Zakład Robotyki WINZ PWSIP L NIE NIE NIE opłacono
5 Derencz Joanna Gołdap 10km 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap S NIE NIE NIE opłacono
6 Chojnowski Robert Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE NIE opłacono
7 Wroniak Paweł Serock 10km AGD WRONIAK L NIE NIE NIE opłacono
8 Zaremba Marcin Śniadowo 10km L NIE NIE NIE opłacono
9 Górski Krzysztof Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L NIE NIE NIE opłacono
10 Urwanowicz Łukasz Łomża 5 km OSM Piątnica L NIE NIE NIE opłacono
11 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE NIE opłacono
12 Kozon Zuzanna Świętajno 10km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie S NIE NIE NIE opłacono
13 Drężek Patryk Giby 5 km Pędziwiatr Białystok M NIE NIE NIE opłacono
14 Ptak Damian Kuzie 10km WIOŚ Team M NIE NIE NIE opłacono
15 Kiernozek Tomasz Szczytno 10km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM M NIE NIE NIE opłacono
16 Jewdokimow Łukasz Białobrzegi 5 km M NIE NIE NIE opłacono
17 Bednarczyk Grzegorz Łomża 10km Biegamy dla zdrowia . L NIE NIE NIE opłacono
18 Salodkaya Katsiaryna Grodno 5 km CABRONS S NIE NIE TAK opłacono
19 Lago González Isabel Vigo 10km CABRONS M NIE NIE TAK opłacono
20 Coceva Simone Imola 10km CABRONS M NIE NIE TAK opłacono
21 Panico Federica Foggia 10km CABRONS S NIE NIE TAK opłacono
22 Georgieva Velislava Pleven 5 km CABRONS S NIE NIE TAK opłacono
23 Blusiewicz Krzysztof Łomża 5 km S NIE NIE NIE opłacono
24 Ropiak Ryszard Myszyniec 10km Kurpie Myszyniec M NIE NIE NIE opłacono
25 Kłosek Robert Łomża 10km L NIE NIE NIE opłacono
26 Bojanowska Magdalena Łomża 10km S NIE NIE TAK opłacono
27 Bąkowska Marysia Łomża 10km PWSIiP w Łomży S NIE NIE TAK opłacono
28 Goliaszewski Przemysław Ostrołęka 5 km M NIE NIE TAK opłacono
29 Czartoryska Sylwia Łomża 10km Następny Krok M NIE NIE NIE opłacono
30 Łojek Michał Komorowo 10km L NIE NIE NIE opłacono
31 Chojnowski Michał Brulin 5 km L NIE NIE NIE opłacono
32 Grzymkowski Adrian Łomża 5 km M NIE NIE NIE opłacono
33 Janucik Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE NIE opłacono
34 Blusiewcz Justyna Łomża 5 km PWSIiP w Łomży S NIE NIE NIE opłacono
35 Rypińska Dominika Ostrów Mazowiecka 10km PWSIiP w Łomży S NIE NIE TAK opłacono
36 Darmetko Paweł Kolno 5 km L NIE NIE NIE opłacono
37 Wróblewski Tadeusz Wysokie Mazowieckie 5 km L NIE NIE NIE opłacono
38 ZAPADKA Stanisław Mrągowo 10km Klub Biegacza Mrągowo L NIE NIE NIE opłacono
39 Kurpiewska Dorota Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu S NIE NIE NIE opłacono
40 Dzwonkowski Konrad Siemień Nadrzeczny 10km L NIE NIE NIE opłacono
41 Górzyński Karol Łomża 5 km TMT M NIE NIE NIE opłacono
42 Zdeb Przemek Warszawa 10km S NIE NIE NIE opłacono
43 Szycik Waldemar Grajewo 10km Maratonka Grajewo L NIE NIE NIE opłacono
44 Kadłubowski Rafał Zawady 10km PWSIiP w Łomży M NIE NIE TAK opłacono
45 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE NIE opłacono
46 Ślebzak Agnieszka Siedlce 10km S NIE NIE NIE opłacono
47 Kossakowska Weronika Zambrów 10km PWSIP w Łomży S NIE NIE TAK opłacono
48 Chojnowski Michał Łomża 10km L NIE NIE NIE opłacono
49 Pleskowicz Łukasz Narew 10km NAREW-HAJNÓWKA M NIE NIE NIE opłacono
50 Pleskowicz Andrzej Narew 10km NAREW-HAJNÓWKA L NIE NIE NIE opłacono
51 Pleskowicz Paweł Narew 10km NAREW-HAJNÓWKA M NIE NIE NIE opłacono
52 Braczko Paweł Przytuly 10km XL NIE NIE NIE opłacono
53 Adamowicz Krzysztof Łomża 5 km TMT L NIE NIE NIE opłacono
54 Gniazdowska Monika Kownaty 5 km L NIE NIE NIE opłacono
55 Drużba Grzegorz Hajnówka 10km Hajnówka Biega M NIE NIE NIE opłacono
56 Major Sandra Warszawa 5 km S NIE NIE NIE opłacono
57 Jastrzębski Marcin Ostrów Mazowiecka 10km L NIE NIE NIE opłacono
58 Dąbrowski Artur Kalinowo 5 km TMT L NIE NIE NIE opłacono
59 Sienicki Mariusz Łomża 10km M NIE NIE NIE opłacono
60 Zabłocki Jacek Giżycko 5 km ZDZ Giżycko S NIE NIE TAK opłacono
61 Trochimowicz Artur Szczytno 10km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM XL NIE NIE NIE opłacono
62 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE NIE opłacono
63 Androsiuk Tomasz Hajnówka 10km Hajnówka Biega L NIE NIE NIE opłacono
64 Michalik Przemysław Łomża 10km Biegam Bo Lubię Łomża S NIE NIE NIE opłacono
65 Poreda Dariusz Lomza 10km L NIE NIE NIE opłacono
66 Giermaniuk Anna Hajnówka 10km Hajnówka Biega S NIE NIE NIE opłacono
67 Bochenko Daniel Brzozowa 10km Pędziwiatr Bialystok / Białostockie Morsy M NIE NIE NIE opłacono
68 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km NAREW-HAJNÓWKA L NIE NIE NIE opłacono
69 Kołdys Łukasz Łomża 10km Prefbet L NIE NIE NIE opłacono
70 Pośpiech Michał Kalisz 10km PWSZ Kalisz S NIE NIE NIE opłacono
71 Wodiczko Weronika Kalisz 10km PWSZ Kalisz S NIE NIE NIE opłacono
72 Makal Marek Łomża 10km L NIE NIE NIE opłacono
73 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 5 km TMT M NIE NIE NIE opłacono
74 Sawicki Stanisław Białystok 10km Pędziwiatr Białystok M NIE NIE NIE opłacono
75 Oliva Daniel Łomża 10km Akademia Sportu Medyk S NIE NIE NIE opłacono
76 Waldzińska Ewa Łomża 5 km PWSIiP w Łomży S NIE NIE NIE opłacono
77 Grygo Krzysztof Łomża 10km Akademia Sportu Medyk M NIE NIE NIE opłacono
78 Głębocki Ryszard Zambrów 10km XL NIE NIE NIE opłacono
79 Święcki Piotr Łomża 5 km M NIE NIE NIE opłacono
80 Kiljan Bartłomiej Łomża 10km S NIE NIE NIE opłacono
81 Gurzęda Krzysztof Łomża 5 km Wojskowa Akademia Techniczna M NIE NIE TAK opłacono
82 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega XL NIE NIE NIE opłacono
83 Surawski Krzysztof Łomża 10km XL NIE NIE NIE opłacono
84 Bukowska Dorota Łomża 10km PWSIiP w Łomży S NIE NIE TAK opłacono
85 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi XL NIE NIE NIE opłacono
86 Gieraga Jerzy Łomża 10km L NIE NIE NIE opłacono
87 Święciński Bartosz Łomża 10km M NIE NIE NIE opłacono
88 Domian-Kruszewska Bogusława Łomża 5 km Centrum Integracji Społecznej w Łomży M NIE NIE NIE opłacono
89 Dobrowolska Anna Konarzyce 5 km PWSIP w Łomży M NIE NIE NIE opłacono
90 Wiśniewski Mariusz Łyse 10km L NIE NIE NIE opłacono
91 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 10km Hajnówka Biega M NIE NIE NIE opłacono
92 Artemiuk Eugenia Hajnówka 10km Hajnówka Biega M NIE NIE NIE opłacono
93 Jastrzębski Mikołaj Łomża 10km M NIE NIE NIE opłacono
94 Majewski Andrzej Biała Podlaska 10km L NIE NIE NIE opłacono
95 Girczuk Marcin Siedlce 10km 3Etap L NIE NIE NIE opłacono
96 Milewski Sławomir PTAKI 43 10km Biegamy dla Zdrowia M NIE NIE NIE opłacono
97 Chrzanowski Sebastian Łomża 10km PWSIiP w Łomży XL NIE NIE NIE opłacono
98 Duchnowska Monika Łomża 5 km PWSIP L NIE NIE NIE opłacono
99 Jasińska Anna Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia S NIE NIE NIE opłacono
100 Pleban Marek Łomża 10km L NIE NIE NIE opłacono


Wyświetleń: 6794

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ