IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking
Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnecka Agnieszka Malbork Nordic Walking opłacono on-line
2 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa Nordic Walking
3 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
4 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking opłacono on-line
5 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic Walking opłacono on-line
6 Skierka Joanna Łubiana Nordic Walking
7 MISZTAL JUSTYNA BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
8 MISZTAL KRZYSZTOF BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
9 Singer Katarzyna starogard gdański Nordic Walking opłacono on-line
10 Kulla Katarzyna Kulla Pinczyn Nordic Walking opłacono on-line
11 Garska Brygida Orle Nordic Walking opłacono on-line
12 Garski Jacek orle Nordic Walking opłacono on-line
13 Nitka Wacław Otomin Nordic Walking opłacono on-line
14 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
15 Dylewska Ewa Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
16 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking
17 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
18 Braun Alicja Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
19 Romanowska-Nitka Halina Otomin Nordic Walking opłacono on-line
20 Pawłowska Maria Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
21 pawłowski andrzej gdynia Nordic Walking opłacono on-line
22 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
23 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
24 Steffanowski Maria Essen Nordic Walking opłacono on-line
25 Jarzebowska Wiesława Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
26 Grolewska Anita Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
27 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono on-line
28 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
29 Wenta Kamila Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
30 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
31 Koprowska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
32 Kuśnierz Magda Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
33 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
34 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic Walking opłacono on-line
35 Góźdź Aleksandra Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
36 Cherek Beata Cherek Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
37 Kostencka Aga Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
38 Miler Monika Starogard Gdański Nordic Walking Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo opłacono on-line
39 Peplińska Arletta Elbląg Nordic Walking Biegacze Wolności opłacono on-line
40 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team
41 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
42 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
43 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
44 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
45 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
46 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
47 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy
48 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking grupa wilki
49 Szulc Oliwia Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
50 Adamczyk Dominika Starogard Gdański Nordic Walking Heiztechnik
51 Rębacz Jacek Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
52 Trela Małgorzata Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
53 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
54 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
55 Gnyba Ewelina STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
56 Pałubicka Monika Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
57 Wiecka Malgorzata skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
58 Wolska Patrycja Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
59 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
60 Niemczyk Krzysztof Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
61 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking New Village Team
62 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
63 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork opłacono on-line
64 Paździerska Patrycja Siwiałka Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
65 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
66 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
67 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
68 Gomółka Maria Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
69 Radomska Joanna Gdańsk Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
70 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
71 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
72 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line


Wyświetleń: 9107

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ