IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking
Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
2 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
3 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
4 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
5 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
6 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
7 Gomółka Maria Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
8 Radomska Joanna Gdańsk Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
9 Paździerska Patrycja Siwiałka Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
10 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork opłacono on-line
11 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
12 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking New Village Team
13 Pałubicka Monika Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
14 Wiecka Malgorzata skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
15 Wolska Patrycja Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
16 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
17 Niemczyk Krzysztof Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
18 Trela Małgorzata Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
19 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
20 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
21 Gnyba Ewelina STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
22 Szulc Oliwia Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
23 Adamczyk Dominika Starogard Gdański Nordic Walking Heiztechnik
24 Rębacz Jacek Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
25 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking grupa wilki
26 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy
27 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
28 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
29 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team
30 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
31 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
32 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
33 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
34 Peplińska Arletta Elbląg Nordic Walking Biegacze Wolności opłacono on-line
35 Miler Monika Starogard Gdański Nordic Walking Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo opłacono on-line
36 Kostencka Aga Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
37 Czarnecka Agnieszka Malbork Nordic Walking opłacono on-line
38 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa Nordic Walking
39 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
40 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking opłacono on-line
41 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic Walking opłacono on-line
42 Skierka Joanna Łubiana Nordic Walking
43 MISZTAL JUSTYNA BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
44 MISZTAL KRZYSZTOF BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
45 Singer Katarzyna starogard gdański Nordic Walking opłacono on-line
46 Kulla Katarzyna Kulla Pinczyn Nordic Walking opłacono on-line
47 Garska Brygida Orle Nordic Walking opłacono on-line
48 Garski Jacek orle Nordic Walking opłacono on-line
49 Nitka Wacław Otomin Nordic Walking opłacono on-line
50 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
51 Dylewska Ewa Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
52 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking
53 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
54 Braun Alicja Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
55 Romanowska-Nitka Halina Otomin Nordic Walking opłacono on-line
56 Pawłowska Maria Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
57 pawłowski andrzej gdynia Nordic Walking opłacono on-line
58 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
59 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
60 Steffanowski Maria Essen Nordic Walking opłacono on-line
61 Jarzebowska Wiesława Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
62 Grolewska Anita Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
63 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono on-line
64 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
65 Wenta Kamila Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
66 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
67 Koprowska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
68 Kuśnierz Magda Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
69 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
70 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic Walking opłacono on-line
71 Góźdź Aleksandra Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
72 Cherek Beata Cherek Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 12275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ