Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bzichot Justyna | Bolesławowo | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
2 | Surzhynskyi Volodumur | Chmielnicki | Ukraina | Bieg | Heiztechnik | |
3 | Lisenko Oleksander | Chmielnicki | Ukraina | Bieg | Heiztechnik | |
4 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Bieg | Biegający Tczew | |
5 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | Nordic Walking | ||
6 | Kulczycki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
7 | Kulpan Zdzisław | Gdańsk | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
8 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | ||
9 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Elite Team | |
10 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
11 | Siłkowska Monika | Gdynia | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
12 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg | ||
13 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | Bieg | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |
14 | Skierka Joanna | Łubiana | Polska | Nordic Walking | ||
15 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Nordic Walking | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | |
16 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Nordic Walking | New Village Team | |
17 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Nordic Walking | grupa wilki | |
18 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg | ||
19 | Szulc Adam | Skarszewy | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
20 | Szulc Oliwia | Skarszewy | Polska | Nordic Walking | Heiztechnik | |
21 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg | Morsy Skarszewy | |
22 | Golińska Natalia | Skarszewy | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
23 | Piepiórka Paweł | Skarszewy | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
24 | Majkowska Kornelia | Skarszewy | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
25 | Rębacz Jacek | Skarszewy | Polska | Nordic Walking | Heiztechnik | |
26 | Kazimierczak Daniela | Skarszewy | Polska | Bieg | Heiztechnik/Morsy Skarszewy | |
27 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | Bieg | Wilk Kociewski | |
28 | Szyplewski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
29 | Adamczyk Dominika | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking | Heiztechnik | |
30 | Olszynka Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
31 | Dykier Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
32 | Walczak Patrycja | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
33 | Szulc Damian | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
34 | Turzyński Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
35 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg | BBL Starogard, SKL Filippides, | |
36 | Galeneczenko Aleksandra | Straszyn | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
37 | Żach Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
38 | Kucik Sebastian | Tczew | Polska | Bieg | Heiztechnik | |
39 | Tabachuk Svitla | Termopil | Ukraina | Bieg | Heiztechnik | |
40 | Tabachuk Ihor | Termopil | Ukraina | Bieg | Heiztechnik | |
41 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg | PGB sportowa paczka | |
42 | Iwanicki Andrzej | Zblewo | Polska | Bieg | Heiztechnik |
Wyświetleń: 16192