IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking

bieg 5.5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 21 DERDOWSKI MICHAŁ M 1 M 20-29 1 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5,5km 0:18:28 17.87 [km/h] 04:21 [min/km]
2 98 PEK DANIEL M 2 M 20-29 2 KOŚCIERZYNA UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 5,5km 0:18:40 17.68 [km/h] 04:24 [min/km]
3 88 MIKUŚ MARCIN M 3 M 30-39 1 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 5,5km 0:19:18 17.10 [km/h] 04:31 [min/km]
4 143 WICENBACH ARKADIUSZ M 4 M 30-39 2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:19:33 16.88 [km/h] 04:33 [min/km]
5 17 CZAJA LESZEK M 5 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:20:03 16.46 [km/h] 04:39 [min/km]
6 252 KŁOS KLAUDIUSZ M 6 M 30-39 3 SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 5,5km 0:20:17 16.27 [km/h] 04:41 [min/km]
7 52 JARZYŃSKI DARIUSZ M 7 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI ORACZ Z KOCIEWIA 5,5km 0:20:18 16.26 [km/h] 04:41 [min/km]
8 6 BENKA JAKUB M 8 M 30-39 4 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 5,5km 0:21:20 15.47 [km/h] 04:53 [min/km]
9 73 LEGASZEWSKI ROMAN M 9 M 30-39 5 SKÓRCZ RRT/MX SKÓRCZ 5,5km 0:21:25 15.41 [km/h] 04:54 [min/km]
10 258 CZAPLEWSKI DANIEL M 10 M 40-49 3 STAROGARD 0 5,5km 0:21:28 15.37 [km/h] 04:54 [min/km]
11 58 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 11 M 30-39 6 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY / OSP POGÓDKI 5,5km 0:21:29 15.36 [km/h] 04:54 [min/km]
12 135 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 12 M 40-49 4 TCZEW 5,5km 0:21:34 15.30 [km/h] 04:55 [min/km]
13 41 GRUCHAŁA JULIA K 1 K 30-39 1 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 5,5km 0:21:52 15.09 [km/h] 04:59 [min/km]
14 124 SZABŁOWSKA IWONA K 2 K 30-39 2 JUSZKOWO STRASZYN ULTRA TEAM 5,5km 0:21:57 15.03 [km/h] 04:59 [min/km]
15 84 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 13 M 20-29 3 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5,5km 0:22:12 14.86 [km/h] 04:02 [min/km]
16 12 BUCHOLC MATEUSZ M 14 M 20-29 4 SKARSZEWY 5,5km 0:22:16 14.82 [km/h] 04:03 [min/km]
17 36 GOLLNIK ADAM M 15 M 30-39 7 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 5,5km 0:22:17 14.81 [km/h] 04:03 [min/km]
18 147 WNUK BŁAŻEJ M 16 M 20-29 5 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5,5km 0:22:28 14.69 [km/h] 04:05 [min/km]
19 137 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:22:36 14.60 [km/h] 04:07 [min/km]
20 11 BOGULSKI PIOTR M 17 M 30-39 8 ZBLEWO 5,5km 0:22:39 14.57 [km/h] 04:07 [min/km]
21 4 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 18 M 30-39 9 SIWIAŁKA 5,5km 0:22:42 14.54 [km/h] 04:08 [min/km]
22 136 TUWALSKA ELŻBIETA K 4 K 40-49 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:22:46 14.49 [km/h] 04:08 [min/km]
23 227 SZULIST KRYSTIAN M 19 M 20-29 6 SKARSZEWY 0 5,5km 0:22:49 14.46 [km/h] 04:09 [min/km]
24 233 SIŁKOWSKI RADOSŁAW M 20 M 40-49 5 GDYNIA HEIZTECHNIK 5,5km 0:22:51 14.44 [km/h] 04:09 [min/km]
25 158 MARSZK ANTONI M 21 M 0-19 1 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 5,5km 0:22:53 14.42 [km/h] 04:10 [min/km]
26 23 DOCZYK ADAM M 22 M 30-39 10 KOŚCIERZYNA 5,5km 0:22:53 14.42 [km/h] 04:10 [min/km]
27 97 PATELCZYK SŁAWOMIR M 23 M 40-49 6 DEMLIN 5,5km 0:22:56 14.39 [km/h] 04:10 [min/km]
28 43 GRZONKA KAMILA K 5 K 30-39 3 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:23:05 14.30 [km/h] 04:12 [min/km]
29 64 KLUK TOMASZ M 24 M 30-39 11 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:23:19 14.15 [km/h] 04:14 [min/km]
30 79 LEWAŃCZYK MARCIN M 25 M 30-39 12 STĘŻYCA METROŻERCY 5,5km 0:23:26 14.08 [km/h] 04:16 [min/km]
31 113 RUCHLEWICZ NATALIA K 6 K 20-29 1 SZTUM 5,5km 0:23:30 14.04 [km/h] 04:16 [min/km]
32 91 MROCZKOWSKI TOMASZ M 26 M 30-39 13 MALBORK GRUPA MALBORK 5,5km 0:23:37 13.97 [km/h] 04:18 [min/km]
33 27 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 27 M 30-39 14 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5,5km 0:23:41 13.93 [km/h] 04:18 [min/km]
34 149 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 28 M 40-49 7 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 5,5km 0:23:43 13.91 [km/h] 04:19 [min/km]
35 83 LOOSE BARTOSZ M 29 M 30-39 15 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:23:44 13.90 [km/h] 04:19 [min/km]
36 46 GUZ ROBERT M 30 M 40-49 8 TCZEW 5,5km 0:23:46 13.88 [km/h] 04:19 [min/km]
37 132 TOKARSKI KRZYSZTOF M 31 M 60-69 1 GDAŃSK S...K...S 5,5km 0:23:47 13.88 [km/h] 04:19 [min/km]
38 152 ZAKRZEWSKI JAKUB M 32 M 30-39 16 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 5,5km 0:23:55 13.80 [km/h] 04:21 [min/km]
39 48 HERING MACIEJ M 33 M 30-39 17 KRAG TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:23:57 13.78 [km/h] 04:21 [min/km]
40 105 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 7 K 0-19 1 STOBNO UKS BUK STOBNO 5,5km 0:23:58 13.77 [km/h] 04:21 [min/km]
41 78 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 34 M 30-39 18 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 5,5km 0:24:00 13.75 [km/h] 04:22 [min/km]
42 115 SAŁATA DAWID M 35 M 40-49 9 SKOWARCZ HEIZTECHNIK 5,5km 0:24:07 13.68 [km/h] 04:23 [min/km]
43 77 LERKE KUBA M 36 M 0-19 2 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:24:15 13.61 [km/h] 04:25 [min/km]
44 138 TUWALSKI SŁAWOMIR M 37 M 30-39 19 BOBOWO 5,5km 0:24:21 13.55 [km/h] 04:26 [min/km]
45 15 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 38 M 50-59 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5,5km 0:24:28 13.49 [km/h] 04:27 [min/km]
46 131 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 39 M 20-29 7 SZTUM 5,5km 0:24:41 13.37 [km/h] 04:29 [min/km]
47 250 HALMANN MIREK M 40 M 30-39 20 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 5,5km 0:24:42 13.36 [km/h] 04:29 [min/km]
48 22 DERING MARCIN M 41 M 30-39 21 DEMLIN 5,5km 0:24:59 13.21 [km/h] 04:33 [min/km]
49 255 DELEWSKI PIOTR M 42 M 40-49 10 ROŻENTAL 0 5,5km 0:25:12 13.10 [km/h] 04:35 [min/km]
50 108 PUCKOWSKA KATARZYNA K 8 K 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:25:20 13.03 [km/h] 04:36 [min/km]
51 55 KACZYŃSKI DANIEL M 43 M 30-39 22 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 5,5km 0:25:20 13.03 [km/h] 04:36 [min/km]
52 237 TABACHUK IHOR M 44 M 30-39 23 TERMOPIL HEIZTECHNIK 5,5km 0:25:24 12.99 [km/h] 04:37 [min/km]
53 245 WOŁOWCZYK LESZEK M 45 M 30-39 24 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:25:28 12.96 [km/h] 04:38 [min/km]
54 59 KITOWSKI KRZYSZTOF M 46 M 30-39 25 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM 5,5km 0:25:35 12.90 [km/h] 04:39 [min/km]
55 75 LERKE AREK M 47 M 40-49 11 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:25:54 12.74 [km/h] 04:43 [min/km]
56 76 LERKE PRZEMEK M 48 M 40-49 12 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:25:56 12.72 [km/h] 04:43 [min/km]
57 118 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 49 M 30-39 26 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5,5km 0:25:58 12.71 [km/h] 04:43 [min/km]
58 128 SZMYT DAWID M 50 M 20-29 8 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:25:58 12.71 [km/h] 04:43 [min/km]
59 104 PRABUCKI ROBERT M 51 M 30-39 27 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:25:58 12.71 [km/h] 04:43 [min/km]
60 40 GROSZ MICHAŁ M 52 M 30-39 28 GODZISZEWO MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:26:12 12.60 [km/h] 04:46 [min/km]
61 122 SYLDATK KAROL M 53 M 30-39 29 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5,5km 0:26:18 12.55 [km/h] 04:47 [min/km]
62 39 GROBELNY TOMASZ M 54 M 30-39 30 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 5,5km 0:26:29 12.46 [km/h] 04:49 [min/km]
63 18 CZAPIEWSKI ŁUKASZ M 55 M 30-39 31 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:26:30 12.45 [km/h] 04:49 [min/km]
64 220 DYKIER GRZEGORZ M 56 M 20-29 9 STAROGARD GDAŃSKI HEIZTECHNIK 5,5km 0:26:32 12.44 [km/h] 04:49 [min/km]
65 228 LISENKO OLEKSANDER M 57 M 20-29 10 CHMIELNICKI HEIZTECHNIK 5,5km 0:26:39 12.38 [km/h] 04:51 [min/km]
66 153 ZAKRZEWSKI KAROL M 58 M 30-39 32 SKARSZEWY TRI STAROGARD 5,5km 0:26:41 12.37 [km/h] 04:51 [min/km]
67 151 WRYK KAROL M 59 M 20-29 11 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY / CROSSELITE 5,5km 0:26:41 12.37 [km/h] 04:51 [min/km]
68 25 EBERTOWSKI MICHAŁ M 60 M 20-29 12 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:26:42 12.36 [km/h] 04:51 [min/km]
69 61 KLEJNA DAWID M 61 M 20-29 13 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:26:42 12.36 [km/h] 04:51 [min/km]
70 54 JERZYK PAWEŁ M 62 M 30-39 33 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5,5km 0:26:45 12.34 [km/h] 04:52 [min/km]
71 114 RUDNIK JERZY M 63 M 60-69 2 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5,5km 0:26:50 12.30 [km/h] 04:53 [min/km]
72 50 HOFFMANN DANIEL M 64 M 30-39 34 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:26:55 12.26 [km/h] 04:54 [min/km]
73 5 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 65 M 50-59 2 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:27:00 12.22 [km/h] 04:55 [min/km]
74 231 PIEPIÓRKA PAWEŁ M 66 M 30-39 35 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km 0:27:01 12.21 [km/h] 04:55 [min/km]
75 129 SZUBERT KATARZYNA K 9 K 30-39 5 SIWIAŁKA BBL STAROGARD, SKL FILIPPIDES, 5,5km 0:27:02 12.21 [km/h] 04:55 [min/km]
76 47 GUZ SZYMON M 67 M 0-19 3 TCZEW 5,5km 0:27:21 12.07 [km/h] 04:58 [min/km]
77 9 BOGDAN BEATA K 10 K 20-29 2 DEMLIN 5,5km 0:27:22 12.06 [km/h] 04:59 [min/km]
78 140 WAKUŁA TADEUSZA K 11 K 30-39 6 GDAŃSK KRAWUSIN.WYPOCZUNKOWY.COM 5,5km 0:27:27 12.02 [km/h] 04:59 [min/km]
79 148 WOJCIECHOWSKI ADAM M 68 M 40-49 13 TCZEW 5,5km 0:27:36 11.96 [km/h] 04:01 [min/km]
80 133 TRELA PAULINA K 12 K 0-19 2 ŻUROMINO METROŻERCY 5,5km 0:27:36 11.96 [km/h] 04:01 [min/km]
81 38 GRACZ KATARZYNA K 13 K 30-39 7 OSOWO LEŚNE 5,5km 0:27:39 11.93 [km/h] 04:02 [min/km]
82 68 KULCZYK IZABELA K 14 K 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:27:42 11.91 [km/h] 04:02 [min/km]
83 65 KOTECKI JAROSŁAW M 69 M 30-39 36 SKARSZEWY CUDAKI 5,5km 0:27:42 11.91 [km/h] 04:02 [min/km]
84 111 ROGALSKA MAŁGORZATA K 15 K 40-49 3 KOLINCZ GK STG/BBL STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:27:49 11.86 [km/h] 04:03 [min/km]
85 57 KĄKOLEWSKI PAWEŁ M 70 M 20-29 14 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:27:50 11.86 [km/h] 04:04 [min/km]
86 120 SOJKA ZBIGNIEW M 71 M 50-59 3 MALBORK 5,5km 0:27:56 11.81 [km/h] 04:05 [min/km]
87 8 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 72 M 40-49 14 TCZEW 5,5km 0:28:16 11.67 [km/h] 04:08 [min/km]
88 89 MIOTKE MARCIN M 73 M 30-39 37 SKARSZEWY 5,5km 0:28:24 11.62 [km/h] 04:10 [min/km]
89 134 TRYGALSKA PAULINA K 16 K 20-29 3 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO/ MORSY ZBLEWO 5,5km 0:28:29 11.59 [km/h] 04:11 [min/km]
90 123 SYLDATK WIOLETA K 17 K 30-39 9 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5,5km 0:28:46 11.47 [km/h] 04:14 [min/km]
91 121 STANISŁAWSKI PATRYK M 74 M 30-39 38 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:28:57 11.40 [km/h] 04:16 [min/km]
92 154 ZARĘBA BEATA K 18 K 40-49 4 KALISKA NIEZRZESZONA 5,5km 0:29:05 11.35 [km/h] 04:17 [min/km]
93 254 KRZYSZTOFIAK MAREK M 75 M 60-69 3 STENLEWO GRUPA TRÓJMIASTO 5,5km 0:29:09 11.32 [km/h] 04:18 [min/km]
94 28 FELSKI PAWEL M 76 M 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIV TEAM 5,5km 0:29:09 11.32 [km/h] 04:18 [min/km]
95 63 KLUK SYLWIA K 19 K 30-39 10 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:29:17 11.27 [km/h] 04:19 [min/km]
96 93 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 20 K 30-39 11 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY 5,5km 0:29:17 11.27 [km/h] 04:19 [min/km]
97 116 SITTERLEE PIOTR M 77 M 40-49 15 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA,METROŻERCY 5,5km 0:29:17 11.27 [km/h] 04:19 [min/km]
98 30 GACEK KATARZYNA K 21 K 40-49 5 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:29:19 11.26 [km/h] 04:20 [min/km]
99 236 NIERZWICKA AGNIESZKA K 22 K 30-39 12 WIĘCKOWY 0 5,5km 0:29:28 11.20 [km/h] 04:21 [min/km]
100 146 WŁOCH TOMASZ M 78 M 30-39 39 DRZYCIM 5,5km 0:29:39 11.13 [km/h] 04:23 [min/km]
101 35 GOLLA JUSTYNA K 23 K 20-29 4 GDAŃSK 5,5km 0:29:41 11.12 [km/h] 04:24 [min/km]
102 3 BACZEWSKI ROBERT M 79 M 40-49 16 TCZEW LATIF TEAM 5,5km 0:29:45 11.09 [km/h] 04:25 [min/km]
103 31 GDANIEC ANNA K 24 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:29:51 11.06 [km/h] 04:26 [min/km]
104 109 PUCKOWSKI GRZEGORZ M 80 M 30-39 40 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:30:03 10.98 [km/h] 04:28 [min/km]
105 13 BURY MARCIN M 81 M 30-39 41 STAROGARD GDAŃSKI ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO 5,5km 0:30:06 10.96 [km/h] 04:28 [min/km]
106 37 GOLLNIK DARIA K 25 K 30-39 13 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 5,5km 0:30:25 10.85 [km/h] 04:32 [min/km]
107 53 JEDWABSKI MICHAŁ M 82 M 0-19 4 STAROGARD GDAŃSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI KOCIEWSKIEJ 5,5km 0:30:31 10.81 [km/h] 04:33 [min/km]
108 112 ROGOCKI JAROSŁAW M 83 M 40-49 17 TCZEW 5,5km 0:30:40 10.76 [km/h] 04:35 [min/km]
109 101 PIESIK SŁAWOMIR M 84 M 40-49 18 STAROGARD GDAŃSKI SŁAWOMIR BIEGA 5,5km 0:30:45 10.73 [km/h] 04:35 [min/km]
110 34 GNYBA MARIUSZ M 85 M 30-39 42 STĘŻYCA METROŻERCY 5,5km 0:30:51 10.70 [km/h] 04:37 [min/km]
111 82 LOOSE ANNA K 26 K 30-39 14 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:30:59 10.65 [km/h] 04:38 [min/km]
112 90 MOLTZAN AGNIESZKA K 27 K 40-49 7 GMINA NOWA KARCZMA 5,5km 0:31:01 10.64 [km/h] 04:38 [min/km]
113 239 TURZYŃSKI MARCIN M 86 M 30-39 43 STAROGARD GDAŃSKI HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:07 10.61 [km/h] 04:39 [min/km]
114 19 CZAPIEWSKI MICHAŁ M 87 M 30-39 44 GDAŃSK 5,5km 0:31:08 10.60 [km/h] 04:40 [min/km]
115 85 MAZUR MICHAŁ M 88 M 40-49 19 DEMLIN 5,5km 0:31:10 10.59 [km/h] 04:40 [min/km]
116 234 SURZHYNSKYI VOLODUMUR M 89 M 40-49 20 CHMIELNICKI HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:11 10.58 [km/h] 04:40 [min/km]
117 20 DASZKIEWICZ ARTUR M 90 M 40-49 21 TCZEW 5,5km 0:31:15 10.56 [km/h] 04:41 [min/km]
118 238 TABACHUK SVITLA K 28 K 30-39 15 TERMOPIL HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:28 10.49 [km/h] 04:43 [min/km]
119 110 REKOWSKI KAZIMIERZ M 91 M 60-69 4 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5,5km 0:31:32 10.47 [km/h] 04:44 [min/km]
120 119 SOBUŚ TOMASZ M 92 M 30-39 45 TCZEW 5,5km 0:31:36 10.44 [km/h] 04:45 [min/km]
121 232 SIŁKOWSKA MONIKA K 29 K 40-49 8 GDYNIA HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:43 10.40 [km/h] 04:46 [min/km]
122 223 IWANICKI ANDRZEJ M 93 M 30-39 46 ZBLEWO HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:55 10.34 [km/h] 04:48 [min/km]
123 222 GOLIŃSKA NATALIA K 30 K 20-29 5 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km 0:31:56 10.33 [km/h] 04:48 [min/km]
124 2 ANDRZEJEWSKI PATRYK M 94 M 30-39 47 SKARSZEWY 5,5km 0:31:57 10.33 [km/h] 04:49 [min/km]
125 69 LANDOWSKI KRZYSZTOF M 95 M 40-49 22 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 5,5km 0:31:58 10.32 [km/h] 04:49 [min/km]
126 225 KUCIK SEBASTIAN M 96 M 30-39 48 TCZEW HEIZTECHNIK 5,5km 0:32:02 10.30 [km/h] 04:49 [min/km]
127 100 PIESIK KRYSTIAN M 97 M 0-19 5 STAROGARD GDAŃSKI SŁAWOMIR BIEGA 5,5km 0:32:07 10.28 [km/h] 04:50 [min/km]
128 102 PISKORSKI JERZY M 98 M 60-69 5 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5,5km 0:32:11 10.25 [km/h] 04:51 [min/km]
129 240 WALCZAK PATRYCJA K 31 K 20-29 6 STAROGARD GDAŃSKI HEIZTECHNIK 5,5km 0:32:19 10.21 [km/h] 04:53 [min/km]
130 103 PRABUCKI PIOTR M 99 M 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD, SKL FILIPPIDES, MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:32:27 10.17 [km/h] 04:54 [min/km]
131 42 GRYCNER PIOTR M 100 M 60-69 6 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 5,5km 0:33:00 10.00 [km/h] 04:00 [min/km]
132 74 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 101 M 60-69 7 BĄDKI 5,5km 0:33:10 9.95 [km/h] 04:02 [min/km]
133 26 EGGERT MICHAŁ M 102 M 0-19 6 STAROGARD GDAŃSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI KOCIEWSKIEJ 5,5km 0:33:18 9.91 [km/h] 04:03 [min/km]
134 257 PRUSZYŃSKA MARLENA K 32 K 50-59 1 TCZEW TRISTG 5,5km 0:33:20 9.90 [km/h] 04:04 [min/km]
135 142 WESOŁOWSKA MARTYNA K 33 K 20-29 7 OWIDZ 5,5km 0:33:22 9.89 [km/h] 04:04 [min/km]
136 62 KLEJNA WIESŁAWA K 34 K 50-59 2 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:33:23 9.89 [km/h] 04:04 [min/km]
137 92 NIEWIŃSKA BEATA K 35 K 50-59 3 GDAŃSK 5,5km 0:33:56 9.72 [km/h] 04:10 [min/km]
138 1 AŁANOWSKA ANNA K 36 K 40-49 9 KAMIENNA KARCZMA NIEZRZESZONA 5,5km 0:34:16 9.63 [km/h] 04:14 [min/km]
139 24 DWORAK WOJCIECH M 103 M 40-49 24 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:34:17 9.63 [km/h] 04:14 [min/km]
140 7 BINISZKIEWICZ MARCIN M 104 M 40-49 25 TCZEW LATIF TEAM 5,5km 0:34:25 9.59 [km/h] 04:15 [min/km]
141 144 WIECKI PIOTR M 105 M 30-39 49 GODZISZEWO 5,5km 0:34:52 9.46 [km/h] 04:20 [min/km]
142 10 BOGULSKA AGNIESZKA K 37 K 30-39 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5km 0:35:02 9.42 [km/h] 04:22 [min/km]
143 221 GALENECZENKO ALEKSANDRA K 38 K 30-39 17 STRASZYN HEIZTECHNIK 5,5km 0:35:17 9.35 [km/h] 04:25 [min/km]
144 127 SZARMACH SYLWIA K 39 K 30-39 18 OCYPEL SZARMACH TEAM 5,5km 0:35:35 9.27 [km/h] 04:28 [min/km]
145 16 CHRUŚCIŃSKI BARTŁOMIEJ M 106 M 30-39 50 STRASZYN FITCHRUSTU 5,5km 0:35:42 9.24 [km/h] 04:29 [min/km]
146 125 SZARMACH ANNA K 40 K 30-39 19 LUBICHOWO SZARMACH TEAM 5,5km 0:35:46 9.23 [km/h] 04:30 [min/km]
147 126 SZARMACH GRZEGORZ M 107 M 30-39 51 OCYPEL SZARMACH TEAM 5,5km 0:35:46 9.23 [km/h] 04:30 [min/km]
148 67 KOWALSKA ANNA K 41 K 40-49 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:35:46 9.23 [km/h] 04:30 [min/km]
149 33 GIERSZEWSKA AGNIESZKA K 42 K 30-39 20 STAWISKA 5,5km 0:35:53 9.20 [km/h] 04:31 [min/km]
150 219 BZICHOT JUSTYNA K 43 K 30-39 21 BOLESŁAWOWO HEIZTECHNIK 5,5km 0:36:12 9.12 [km/h] 04:35 [min/km]
151 235 SZULC ADAM M 108 M 40-49 26 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km 0:36:18 9.09 [km/h] 04:36 [min/km]
152 229 MAJKOWSKA KORNELIA K 44 K 20-29 8 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km 0:36:19 9.09 [km/h] 04:36 [min/km]
153 80 LIS EWELINA K 45 K 30-39 22 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:36:25 9.06 [km/h] 04:37 [min/km]
154 117 SKOCKA ANNA K 46 K 40-49 11 RUMIA PARKRUN RUMIA 5,5km 0:36:27 9.05 [km/h] 04:38 [min/km]
155 94 OSOWICKI IRENEUSZ M 109 M 50-59 4 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA/ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH 5,5km 0:36:52 8.95 [km/h] 04:42 [min/km]
156 224 KAZIMIERCZAK DANIELA K 47 K 30-39 23 SKARSZEWY HEIZTECHNIK/MORSY SKARSZEWY 5,5km 0:37:36 8.78 [km/h] 04:50 [min/km]
157 87 MICHAŁOWSKI GRZEGORZ M 110 M 50-59 5 WIĘCKOWY 5,5km 0:38:00 8.68 [km/h] 04:55 [min/km]
158 99 PEPLIŃSKI MAREK M 111 M 60-69 8 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5,5km 0:41:02 8.04 [km/h] 04:28 [min/km]
159 241 ŻACH GRZEGORZ M 112 M 20-29 16 TCZEW HEIZTECHNIK 5,5km 0:41:50 7.89 [km/h] 04:36 [min/km]
160 70 LANGNER ANDRZEJ M 113 M 60-69 9 MALARY 5,5km 0:43:09 7.65 [km/h] 04:51 [min/km]
161 14 CHOJNACKA JOLANTA K 48 K 50-59 4 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5,5km 0:43:11 7.64 [km/h] 04:51 [min/km]
162 86 MICHAŁOWSKA EWA K 49 K 50-59 5 WIĘCKOWY 5,5km 0:43:24 7.60 [km/h] 04:53 [min/km]

NW 5.5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 211 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40-49 1 PRZODKOWO NORDICOWIE LĘBORSKIE LWY 5,5km NW 0:35:42 9.24 [km/h] 04:29 [min/km]
2 204 SANIUK EDWARD M 2 M 70+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5,5km NW 0:36:52 8.95 [km/h] 04:42 [min/km]
3 259 NITKA PIOTR M 3 M 30-39 1 GDAŃŚK ISPORT 5,5km NW 0:37:16 8.86 [km/h] 04:47 [min/km]
4 214 TRELA ZENEK M 4 M 40-49 2 ŻUROMINO METROŻERCY 5,5km NW 0:39:13 8.41 [km/h] 04:08 [min/km]
5 173 HINC IWONA K 1 K 40-49 1 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5,5km NW 0:39:24 8.38 [km/h] 04:10 [min/km]
6 209 SZPILMAN KATARZYNA K 2 K 50-59 1 GDYNIA ELITE TEAM 5,5km NW 0:39:44 8.31 [km/h] 04:13 [min/km]
7 187 MĄDER BOGDAN M 5 M 50-59 1 MALBORK PTTK MALBORK 5,5km NW 0:40:57 8.06 [km/h] 04:27 [min/km]
8 171 GÓŹDŹ ALEKSANDRA K 3 K 40-49 2 GDAŃSK 5,5km NW 0:41:01 8.05 [km/h] 04:27 [min/km]
9 218 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 6 M 40-49 3 BANINO ELITE TEAM 5,5km NW 0:41:21 7.98 [km/h] 04:31 [min/km]
10 184 LITEWSKA JOANNA K 4 K 40-49 3 JUSZKOWO TEAM DEAF 5,5km NW 0:41:51 7.89 [km/h] 04:37 [min/km]
11 197 PANEK ANETA K 5 K 40-49 4 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,5km NW 0:42:22 7.79 [km/h] 04:42 [min/km]
12 212 TOWARNICKA IZABELA K 6 K 40-49 5 GDYNIA TEAM DEAF 5,5km NW 0:42:40 7.73 [km/h] 04:45 [min/km]
13 170 GÓRA BEATA K 7 K 40-49 6 GDAŃSK 5,5km NW 0:43:07 7.65 [km/h] 04:50 [min/km]
14 159 BIAŁK ROMAN M 7 M 60-69 1 GDAŃSK 5,5km NW 0:43:29 7.59 [km/h] 04:54 [min/km]
15 195 NITKA WACŁAW M 8 M 60-69 2 OTOMIN 5,5km NW 0:43:49 7.53 [km/h] 04:58 [min/km]
16 166 GARSKI JACEK M 9 M 50-59 2 ORLE 5,5km NW 0:44:04 7.49 [km/h] 04:01 [min/km]
17 243 JACEK JACEK M 10 M 70+ 2 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km NW 0:44:05 7.49 [km/h] 04:01 [min/km]
18 186 MAZURKIEWICZ ANTONI M 11 M 60-69 3 RYJEWO 5,5km NW 0:44:06 7.48 [km/h] 04:01 [min/km]
19 181 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 12 M 60-69 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,5km NW 0:44:12 7.47 [km/h] 04:02 [min/km]
20 202 RADOMSKA JOANNA K 8 K 40-49 7 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,5km NW 0:44:19 7.45 [km/h] 04:03 [min/km]
21 198 PAWŁOWSKA MARIA K 9 K 50-59 2 GDYNIA 5,5km NW 0:44:27 7.42 [km/h] 04:05 [min/km]
22 194 NIERZWICKA PATRYCJA K 10 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:44:46 7.37 [km/h] 04:08 [min/km]
23 185 MALECKA GRAŻYNA K 11 K 30-39 2 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:44:47 7.37 [km/h] 04:09 [min/km]
24 163 CZARNECKA AGNIESZKA K 12 K 30-39 3 MALBORK 5,5km NW 0:45:06 7.32 [km/h] 04:12 [min/km]
25 189 MILER MONIKA K 13 K 40-49 8 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 5,5km NW 0:45:08 7.31 [km/h] 04:12 [min/km]
26 161 BRYGAŁA KRZYSZTOF M 13 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5,5km NW 0:45:25 7.27 [km/h] 04:15 [min/km]
27 183 LEWAŃCZYK SYLWIA K 14 K 30-39 4 STĘŻYCA METROŻERCY 5,5km NW 0:45:32 7.25 [km/h] 04:17 [min/km]
28 169 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 15 K 40-49 9 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,5km NW 0:46:04 7.16 [km/h] 04:23 [min/km]
29 215 WENTA KAMILA K 16 K 30-39 5 SKARSZEWY 5,5km NW 0:46:11 7.15 [km/h] 04:24 [min/km]
30 203 ROMANOWSKA-NITKA HALINA K 17 K 60-69 1 OTOMIN 5,5km NW 0:46:13 7.14 [km/h] 04:24 [min/km]
31 199 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 14 M 60-69 5 GDYNIA 5,5km NW 0:46:43 7.06 [km/h] 04:30 [min/km]
32 178 KOSTENCKA AGA K 18 K 40-49 10 BANINO ELITE TEAM 5,5km NW 0:46:55 7.03 [km/h] 04:32 [min/km]
33 205 SINGER KATARZYNA K 19 K 30-39 6 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:47:09 7.00 [km/h] 04:34 [min/km]
34 196 PAŁUBICKA MONIKA K 20 K 30-39 7 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km NW 0:47:14 6.99 [km/h] 04:35 [min/km]
35 176 KOPCZYŃSKA IRENA K 21 K 60-69 2 BORKOWO ELITE TEAM 5,5km NW 0:47:30 6.95 [km/h] 04:38 [min/km]
36 216 WIECKA MALGORZATA K 22 K 40-49 11 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km NW 0:47:44 6.91 [km/h] 04:41 [min/km]
37 217 WOLSKA PATRYCJA K 23 K 30-39 8 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km NW 0:47:45 6.91 [km/h] 04:41 [min/km]
38 201 PEPLIŃSKA ARLETTA K 24 K 50-59 3 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5,5km NW 0:47:46 6.91 [km/h] 04:41 [min/km]
39 180 WOJCIECHOWSKA ANIELA K 25 K 0-19 1 SZLACHTA 5,5km NW 0:49:08 6.72 [km/h] 04:56 [min/km]
40 260 SKIERKA JOANNA K 26 K 40-49 12 ŁUBIANA 5,5km NW 0:49:11 6.71 [km/h] 04:57 [min/km]
41 242 ADAMCZYK DOMINIKA K 27 K 0-19 2 STAROGARD GDAŃSKI HEIZTECHNIK 5,5km NW 0:49:17 6.70 [km/h] 04:58 [min/km]
42 244 SZULC OLIWIA K 28 K 0-19 3 SKARSZEWY HEIZTECHNIK 5,5km NW 0:49:17 6.70 [km/h] 04:58 [min/km]
43 188 MIĄSKOWSKI ZBIGNIEW M 15 M 50-59 4 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,5km NW 0:49:23 6.68 [km/h] 04:59 [min/km]
44 175 JASZCZERSKA EWELINA K 29 K 20-29 1 SIWIAŁKA 5,5km NW 0:49:25 6.68 [km/h] 04:59 [min/km]
45 200 PAŹDZIERSKA PATRYCJA K 30 K 20-29 2 SIWIAŁKA STAR MORS STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:49:27 6.67 [km/h] 04:59 [min/km]
46 192 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 31 K 40-49 13 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:49:33 6.66 [km/h] 04:01 [min/km]
47 210 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 32 K 40-49 14 KOSAKOWO TEAM DEAF 5,5km NW 0:50:12 6.57 [km/h] 04:08 [min/km]
48 165 GARSKA BRYGIDA K 33 K 50-59 4 ORLE 5,5km NW 0:51:58 6.35 [km/h] 04:27 [min/km]
49 190 MISZTAL JUSTYNA K 34 K 30-39 9 BORKOWO 5,5km NW 0:52:21 6.30 [km/h] 04:31 [min/km]
50 191 MISZTAL KRZYSZTOF M 16 M 30-39 2 BORKOWO 5,5km NW 0:52:22 6.30 [km/h] 04:31 [min/km]
51 207 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 35 K 40-49 15 MALBORK 5,5km NW 0:52:47 6.25 [km/h] 04:36 [min/km]
52 179 KULCZYCKI JAN M 17 M 60-69 6 GDAŃSK/SOPOT 5,5km NW 0:52:49 6.25 [km/h] 04:36 [min/km]
53 208 STEFFANOWSKI MARIA K 36 K 60-69 3 ESSEN 5,5km NW 0:53:03 6.22 [km/h] 04:39 [min/km]
54 213 TRELA MAŁGORZATA K 37 K 30-39 10 ŻUROMINO METROŻERCY 5,5km NW 0:53:10 6.21 [km/h] 04:40 [min/km]
55 177 KOPROWSKA BEATA K 38 K 40-49 16 STAROGARD GDAŃSKI 5,5km NW 0:54:34 6.05 [km/h] 04:55 [min/km]
56 162 CHEREK BEATA K 39 K 40-49 17 SKARSZEWY 5,5km NW 0:55:08 5.99 [km/h] 04:01 [min/km]
57 160 BRAUN ALICJA K 40 K 60-69 4 SKARSZEWY 5,5km NW 0:55:35 5.94 [km/h] 04:06 [min/km]
58 164 DYLEWSKA EWA K 41 K 40-49 18 GDYNIA 5,5km NW 0:56:25 5.85 [km/h] 04:15 [min/km]
59 174 JARZEBOWSKA WIESŁAWA K 42 K 50-59 5 PRUSZCZ GDANSKI 5,5km NW 0:57:31 5.74 [km/h] 04:27 [min/km]
60 206 STACHOWSKI MAREK M 18 M 60-69 7 PRUSZCZ GDANSKI 5,5km NW 0:57:33 5.73 [km/h] 04:28 [min/km]
61 168 GOMÓŁKA MARIA K 43 K 70+ 1 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,5km NW 0:57:59 5.69 [km/h] 04:33 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ