Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym
1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gorgol Wiktoria Gorgol Włodawa 1963 m
2 Bury Piotr Suszno 1963 m
3 Bury Maja Suszno 1963 m Sp3 Włodawa
4 Sankowski Jacek Włodawa 1963 m
5 Trumińska Klaudia Włodawa 1963 m Sp3 Włodawa
6 Maksymiuk Wiktoria Włodawa 1963 m
7 Maksymiuk Nadia Włodawa 1963 m
8 Siudym Lena Włodawa 1963 m
9 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m
10 Król Weronika Włodawa 1963 m Ochotnicza Straż Pożarna Włodawa
11 Wieliniec Emilian Hanna 1963 m
12 Panasiuk Krystian Korolówka 1963 m
13 Szewczyk Andrzej WŁODAWA 1963 m
14 Głos Sylwester Włodawa 1963 m
15 Książek Piotr Włodawa 1963 m
16 Fajks Magdalena Włodawa 1963 m Sp2 Włodawa
17 Zakrzewski Tomasz Osowa 1963 m
18 Fajks Ewa Włodawa 1963 m
19 Szadkowski Seweryn Urszulin 1963 m
20 Dąbczak Paweł Włodawa 1963 m
21 Szewczyk Paulina Włodawa 1963 m
22 Czerniak Julia Czerniak Włodawa 1963 m
23 Czerniak Arkadiusz Czerniak Włodawa 1963 m
24 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
25 Konczal Bartek Wlodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
26 Konczal Patrycja Wlodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
27 Koziej Jula Wlodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
28 Grzywaczewska Oliwia Włodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
29 Chomontowski Miłosz Włodawa 1963 m
30 Kosior Andrzej Wlodawa 1963 m
31 Grzeszczuk Andrzej Włodawa 1963 m
32 Pawluk Kuba Włodawa 1963 m
33 Lalko Adam Włodawa 1963 m
34 Samek Józefina Włodawa 1963 m
35 Kozłowska Adriana Włodawa 1963 m
36 Skrzyńska Katarzyna Włodawa 1963 m
37 Śledziński Kamil Włodawa 1963 m
38 Pawluk Karolina Wlodawa 1963 m
39 Milart Tomasz Włodawa 1963 m
40 Majewski Mateusz Hańsk Pierwszy 1963 m
41 Majewska Martyna Hańsk Pierwszy 1963 m
42 Borowiec Dominika Wlodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
43 Kończal Małgorzata Hańsk 1963 m
44 Gromek Natalia Włodawa 1963 m
45 Zielonka Wiktoria Mosty, gm. Podedwórze 1963 m
46 Oleniak Martyna Włodawa 1963 m
47 Oleniak Ryszard Włodawa 1963 m
48 Oleniak Małgorzata Oleniak Włodawa 1963 m
49 Kwiatkowska Diana Włodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie
50 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
51 Nahuluk Paulina Orchówek 1963 m
52 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
53 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m
54 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m
55 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m
56 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m
57 Kratiuk Andrzej Orchówek 1963 m
58 Kratiuk Weronika Orchówek 1963 m
59 Benabderrahmane Adam Wyryki-Połód 1963 m
60 Benabderrahmane Lena Wyryki-Połód 1963 m
61 Benabderrahmane Marta Wyryki-Połód 1963 m
62 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
63 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
64 Gromysz Agnieszka Podedwórze 1963 m
65 Gromysz Monika Podedwórze 1963 m
66 Ptaszyński Konrad Włodawa 1963 m
67 Chudaś Weronika Hańsk Pierwszy 1963 m
68 Żyszkowski Kamil Dubeczno 1963 m
69 Olszewski Wojciech włodawa 1963 m
70 BRUCHACKA KAROLINA WŁODAWA 1963 m
71 BRUCHACKI OLIWIER WŁODAWA 1963 m
72 BRUCHACKA Maria WŁODAWA 1963 m
73 BRUCHACKI TOMASZ WŁODAWA 1963 m
74 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m
75 Sobiecka Zuzanna Rybnik 1963 m
76 Sobiecka Alicja Włodawa 1963 m
77 Sobiecki Marek Włodawa 1963 m
78 GIL Wiktoria Komarów-Osada 1963 m
79 ŁOBOCKA Paulina Komarów-Osada 1963 m
80 ŁOBOCKA Daria Komarów-Osada 1963 m
81 ŁOBOCKA Sandra Komarów-Osada 1963 m
82 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
83 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m


Wyświetleń: 4321

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ