2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Migodzińska Justyna Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
2 Kawałko Ryszard Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) ERBUD - Antek i Ryś opłacono
3 Bałtarowicz Lucjan Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW opłacono
4 TURZA SŁAWOMIR LEGNICA BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
5 Bonk Julia Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
6 Bonk Krzysztof Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
7 Zychal Marcel Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
8 Bańkowski Dawid Kąty Wrocławskie BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
9 Bazylczyk Borys Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) bieganina opłacono
10 Bazylczyk Bartłomiej Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
11 Bazylczyk Nina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
12 Hubisz Paweł Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Team Wrocław opłacono
13 Powałko Wojciech Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) LegnickIe Morsy opłacono
14 Jasiński Maciej Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Puma Sport Centre opłacono
15 Wesół Jan Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
16 Kwiatkowska Beata Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
17 Milewski Michał Szczecin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
18 Rypińska Nadia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
19 Dłutowska Paulina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
20 Rajter Emilia Lubań BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
21 Brodawka Małgorzata Lubań BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
22 Brodawka Franciszek Lubań BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
23 Bakacz Michał Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
24 Bakacz Adam Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
25 Prymas Adam Lubin BIEG BOHATERA (3 km) Grizzly Team opłacono
26 Prymas Wojtek Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
27 Skóra Adam Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
28 Rzeźnik Alina Zielona Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
29 Babij Mariusz LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
30 Kowalski Daniel Kościelec MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) DRAGON10 opłacono
31 Krawczyk Katarzyna Nowa Męcinka BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra opłacono
32 Ostrowska Katarzyna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
33 jarzębska marta Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) RX Fitness Lubin opłacono
34 Piwowarski Paweł Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan Jawor opłacono
35 Walusiak Łukasz Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan opłacono
36 Urawski Krzysiek Jelenia Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
37 Tychanowicz Iwo Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
38 Gągół Krzysztof Głogów BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
39 Zamora Krystyna Szklary Górne BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
40 Andrzejewska Klaudia Lisowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
41 Ostrowska Ewelina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
42 Sawko Katarzyna Legnickie Pole BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
43 Kaliciak Wiktoria JAWOR BIEG ORLĄT (200m/400m) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze opłacono
44 Babis Małgorzata Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
45 Szczepańska Wiktoria Nowogrodziec BIEG BOHATERA (3 km) Szczepańscy Team opłacono
46 Tarasiak Danuta Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
47 Kowalski Marcel Kościelec BIEG ORLĄT (200m/400m) Akademia Miedzi Legnica opłacono
48 Rzeźnik Dacjan Zielona Góra BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BOHAR PALETY RUNNERS opłacono
49 Łozowska Ewelina Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Firarena opłacono
50 Nowakowski Alan Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
51 Chwiałkowska Danuta Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
52 Chwiałkowski Łukasz Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
53 Kaliciak Monika JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
54 Podlaski Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
55 Wójtowicz Marlenka Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) SP w Niemstowie fila Osiek opłacono
56 Wójtowicz Anna Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Madess Rx Fitness opłacono
57 Prokop Mateusz Ruhla BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
58 Szczepańska Zuzanna Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomagam Legnica opłacono
59 Pastuszek Jarosław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
60 Mączka Janina Wałbrzych BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
61 Mączka BOLESŁAW Wałbrzych BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
62 starego adam bolesławiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) klub biegacza bolesławiec opłacono
63 Szczepański Antoni Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
64 Szczepański Franciszek Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
65 Szczepański Patryk Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
66 Wac Katarzyna Miłków BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
67 KWAŚNIK DARIUSZ LUBIN BIEG SUPERBOHATERA (10 km) MTS Drużyna Szpiku KGHM opłacono
68 Danielczuk Bartosz Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
69 Tarasiak Jakub Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
70 Kołodziej Michał Miłkowice MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa opłacono
71 Szwaluk Wojciech Jawor BIEG BOHATERA (3 km) Ks Active Uran opłacono
72 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
73 Kudelski Ireneusz Osetnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
74 Turza Anna Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
75 Ślusarczyk Tomasz Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegusy Czaple opłacono
76 Hołownia Bartłomiej Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
77 Hołownia Patrycja Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
78 Skop Bartosz Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
79 Skop Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
80 Domaradzki Piotr JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
81 Pittner Adrian Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) ChruPek TEAM opłacono
82 Mazur Marlena Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
83 Lutomska Oliwka Poznań BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
84 Lutomski Kubuś Poznań BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
85 Lutomska Daria Poznań BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
86 Marczak Dorian Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Przedszkole Nr. 5 opłacono
87 Lasok Wiktoria Wągrodno BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
88 Haniecki Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
89 Olszewski Franciszek Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) LMKS SFORA CHOJNÓW opłacono
90 Roztoczyńska Lena Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) Rozbiegani Chojnów opłacono
91 Roztoczyński Łukasz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnowianie opłacono
92 Rabiej Kazimierz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
93 Gruszczyński Bartosz Ziemnice BIEG ORLĄT (200m/400m) LKKS Knockdown opłacono
94 Lasok Mateusz Wągrodno BIEG ORLĄT (200m/400m) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie opłacono
95 Lasok Marek Wągrodno BIEG BOHATERA (3 km) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie opłacono
96 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
97 Szeligowski Edward Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
98 Szeligowski Wiktor Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
99 Śliwiński Adam Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
100 Śliwińska Natalia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono


Wyświetleń: 10182

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ