Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roś-Brzezińska Ewa | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
2 | Brzeziński Leszek | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rezler Team | opłacono |
3 | Malinowska - Nguyen Katarzyna | Żary | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Saint-Gobain | opłacono |
4 | Górski Jacek | Żagań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
5 | KULASZA JERZY | ŻAGAŃ | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
6 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Amator | opłacono |
7 | Gruszczyński Bartosz | Ziemnice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LKKS Knockdown | opłacono |
8 | Rzeźnik Dacjan | Zielona Góra | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BOHAR PALETY RUNNERS | opłacono |
9 | Rzeźnik Alina | Zielona Góra | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
10 | ŚREDZIŃSKI Bogusław | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
11 | JOSICZ Rafał | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RAFCAR Zielona Góra | opłacono |
12 | Mazurek Marek | Zgorzelec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | FUGO Sp. z o.o. | opłacono |
13 | Skibińska Małgorzata | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
14 | Skibińska Danuta | Wrocław | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
15 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
16 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
17 | Mędrak Alicja | Wrocław | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
18 | Mędrak Józef | Wrocław | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
19 | Szałkoplas BronisŁaw | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
20 | Jasiński Maciej | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Puma Sport Centre | opłacono |
21 | Bałtarowicz Lucjan | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW | opłacono |
22 | Kijko Danuta | Wielowieś | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
23 | Osman Justyna | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
24 | Osman Krzysztof | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
25 | Osman Magdalena | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
26 | Osman Aleksandra | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
27 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
28 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
29 | Lasok Mateusz | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
30 | Lasok Wiktoria | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
31 | Mączka BOLESŁAW | Wałbrzych | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
32 | Mączka Janina | Wałbrzych | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
33 | Mączka Mateusz | Wałbrzych | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
34 | Oskwarek Piotr | Trzebunia | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Łączka Team Legnica | opłacono |
35 | Urban Beata | Trzebień | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
36 | Mączka Gabriela | Świętoszów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
37 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
38 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
39 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
40 | Mączka Elżbieta | Świętoszów | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
41 | Rogowski Michał | Świdnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
42 | Miciuła Zbigniew Miciuła | Świdnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
43 | Mencfeld Paweł | Świdnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
44 | Zamora Krystyna | Szklary Górne | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
45 | Sobota Anna | Szczytniki nad Kaczawą | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
46 | MAŚLEJ Adam | Szczytnica | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | opłacono | |
47 | Milewski Michał | Szczecin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
48 | Prokop Mateusz | Ruhla | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
49 | Lutomska Daria | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
50 | Lutomski Kubuś | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
51 | Lutomska Oliwka | Poznań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
52 | Machajek Krzysztof | Polkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło Zabrze | opłacono |
53 | Kasińska - Machajek Krystyna | Polkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | AKS POLKOWICE | opłacono |
54 | Gacki Grzegorz | Piersno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
55 | Kudelski Ireneusz | Osetnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
56 | Szczepańska Wiktoria | Nowogrodziec | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szczepańscy Team | opłacono |
57 | Krawczyk Katarzyna | Nowa Męcinka | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
58 | Wac Katarzyna | Miłków | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
59 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | opłacono |
60 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
61 | Erkiert Krzysztof | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
62 | Kuratewicz Jakub | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
63 | Kuratewicz Kacper | Miłkowice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
64 | Podhorodecki Tomasz | Miłkowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
65 | Zawrotniak Marcin | Lubków | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
66 | Palej Elżbieta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | KB Lew Legnica | opłacono |
67 | Palej Lilou | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | SP 7 w Lubinie | opłacono |
68 | Gryniuk Maciej | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Krav Maga Be Safe | opłacono |
69 | Dym Grzegorz | LUBIN | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | opłacono |
70 | Marczak Pola | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa nr. 14 | opłacono |
71 | Tarasiak Jan | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
72 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Przedszkole Nr. 5 | opłacono |
73 | Mazur Marlena | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
74 | Tarasiak Jakub | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
75 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | opłacono |
76 | Szczepański Patryk | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
77 | Szczepański Franciszek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
78 | Szczepański Antoni | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
79 | Wójtowicz Anna | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Madess Rx Fitness | opłacono |
80 | Wójtowicz Marlenka | Lubin | BIEG ORLĄT (200m/400m) | SP w Niemstowie fila Osiek | opłacono | |
81 | Chwiałkowski Łukasz | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
82 | Chwiałkowska Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
83 | Łozowska Ewelina | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Firarena | opłacono |
84 | Tarasiak Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
85 | jarzębska marta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RX Fitness Lubin | opłacono |
86 | Prymas Wojtek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
87 | Prymas Adam | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Grizzly Team | opłacono |
88 | Bakacz Adam | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
89 | Bakacz Michał | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
90 | Zychal Marcel | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
91 | Bonk Krzysztof | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
92 | Bonk Julia | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
93 | Cieślak Tomasz | Lubań | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | opłacono | |
94 | Świryd Krzysiek | Lubań | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | Romet Factory Team | opłacono |
95 | Kotowski Patryk | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
96 | Brodawka Franciszek | Lubań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
97 | Brodawka Małgorzata | Lubań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
98 | Rajter Emilia | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
99 | Andrzejewska Klaudia | Lisowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
100 | Sawko Katarzyna | Legnickie Pole | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono |
Wyświetleń: 18656