Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Migodzińska Justyna | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
2 | Kawałko Ryszard | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ERBUD - Antek i Ryś | opłacono |
3 | Bałtarowicz Lucjan | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW | opłacono |
4 | TURZA SŁAWOMIR | LEGNICA | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
5 | Bonk Julia | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
6 | Bonk Krzysztof | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
7 | Zychal Marcel | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Złośnik Team | opłacono |
8 | Bańkowski Dawid | Kąty Wrocławskie | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
9 | Bazylczyk Borys | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | bieganina | opłacono |
10 | Bazylczyk Bartłomiej | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | bieganina | opłacono |
11 | Bazylczyk Nina | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | bieganina | opłacono |
12 | Hubisz Paweł | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Team Wrocław | opłacono |
13 | Powałko Wojciech | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | LegnickIe Morsy | opłacono |
14 | Jasiński Maciej | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Puma Sport Centre | opłacono |
15 | Wesół Jan | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
16 | Kwiatkowska Beata | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
17 | Milewski Michał | Szczecin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
18 | Rypińska Nadia | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
19 | Dłutowska Paulina | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
20 | Rajter Emilia | Lubań | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
21 | Brodawka Małgorzata | Lubań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
22 | Brodawka Franciszek | Lubań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
23 | Bakacz Michał | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
24 | Bakacz Adam | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
25 | Prymas Adam | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Grizzly Team | opłacono |
26 | Prymas Wojtek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Grizzly Team | opłacono |
27 | Skóra Adam | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
28 | Rzeźnik Alina | Zielona Góra | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
29 | Babij Mariusz | LEGNICA | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
30 | Kowalski Daniel | Kościelec | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | DRAGON10 | opłacono |
31 | Krawczyk Katarzyna | Nowa Męcinka | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | JKS Salamandra | opłacono |
32 | Ostrowska Katarzyna | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
33 | jarzębska marta | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | RX Fitness Lubin | opłacono |
34 | Piwowarski Paweł | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan Jawor | opłacono |
35 | Walusiak Łukasz | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Vulcan | opłacono |
36 | Urawski Krzysiek | Jelenia Góra | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
37 | Tychanowicz Iwo | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | JKS Salamandra | opłacono |
38 | Gągół Krzysztof | Głogów | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
39 | Zamora Krystyna | Szklary Górne | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
40 | Andrzejewska Klaudia | Lisowice | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
41 | Ostrowska Ewelina | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
42 | Sawko Katarzyna | Legnickie Pole | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
43 | Kaliciak Wiktoria | JAWOR | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze | opłacono |
44 | Babis Małgorzata | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
45 | Szczepańska Wiktoria | Nowogrodziec | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szczepańscy Team | opłacono |
46 | Tarasiak Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
47 | Kowalski Marcel | Kościelec | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Akademia Miedzi Legnica | opłacono | |
48 | Rzeźnik Dacjan | Zielona Góra | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BOHAR PALETY RUNNERS | opłacono |
49 | Łozowska Ewelina | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Firarena | opłacono |
50 | Nowakowski Alan | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
51 | Chwiałkowska Danuta | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
52 | Chwiałkowski Łukasz | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
53 | Kaliciak Monika | JAWOR | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
54 | Podlaski Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
55 | Wójtowicz Marlenka | Lubin | BIEG ORLĄT (200m/400m) | SP w Niemstowie fila Osiek | opłacono | |
56 | Wójtowicz Anna | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Madess Rx Fitness | opłacono |
57 | Prokop Mateusz | Ruhla | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
58 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Salwador | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Biegam Pomagam Legnica | opłacono |
59 | Pastuszek Jarosław | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
60 | Mączka Janina | Wałbrzych | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
61 | Mączka BOLESŁAW | Wałbrzych | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
62 | starego adam | bolesławiec | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | klub biegacza bolesławiec | opłacono |
63 | Szczepański Antoni | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
64 | Szczepański Franciszek | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
65 | Szczepański Patryk | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
66 | Wac Katarzyna | Miłków | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
67 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | opłacono |
68 | Danielczuk Bartosz | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
69 | Tarasiak Jakub | Lubin | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
70 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) | Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa | opłacono |
71 | Szwaluk Wojciech | Jawor | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Ks Active Uran | opłacono |
72 | Szałkoplas BronisŁaw | Wrocław | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
73 | Kudelski Ireneusz | Osetnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
74 | Turza Anna | Legnica | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
75 | Ślusarczyk Tomasz | Czaple | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Biegusy Czaple | opłacono |
76 | Hołownia Bartłomiej | Czaple | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
77 | Hołownia Patrycja | Czaple | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | BIEGUSY CZAPLE | opłacono |
78 | Skop Bartosz | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
79 | Skop Wojciech | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
80 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
81 | Pittner Adrian | Jawor | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | ChruPek TEAM | opłacono |
82 | Mazur Marlena | Lubin | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
83 | Lutomska Oliwka | Poznań | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
84 | Lutomski Kubuś | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
85 | Lutomska Daria | Poznań | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
86 | Marczak Dorian | Lubin | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Przedszkole Nr. 5 | opłacono |
87 | Lasok Wiktoria | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
88 | Haniecki Tomasz | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
89 | Olszewski Franciszek | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LMKS SFORA CHOJNÓW | opłacono |
90 | Roztoczyńska Lena | Chojnów | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
91 | Roztoczyński Łukasz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnowianie | opłacono |
92 | Rabiej Kazimierz | Chojnów | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | Rozbiegani Chojnów | opłacono |
93 | Gruszczyński Bartosz | Ziemnice | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | LKKS Knockdown | opłacono |
94 | Lasok Mateusz | Wągrodno | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
95 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | opłacono |
96 | Wawrzyniak-Lasok Katarzyna | Wągrodno | Polska | BIEG BOHATERA (3 km) | opłacono | |
97 | Szeligowski Edward | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
98 | Szeligowski Wiktor | Legnica | Polska | BIEG SUPERBOHATERA (10 km) | opłacono | |
99 | Śliwiński Adam | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono | |
100 | Śliwińska Natalia | Legnica | Polska | BIEG ORLĄT (200m/400m) | opłacono |
Wyświetleń: 18655