2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żak Natalia Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Santander Runners Team opłacono
2 Zychal Marcel Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
3 Zawrotniak Marcin Lubków BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
4 Zamora Krystyna Szklary Górne BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
5 Wójtowicz Marlenka Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) SP w Niemstowie fila Osiek opłacono
6 Wójtowicz Anna Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Madess Rx Fitness opłacono
7 Wołonciej Józef Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
8 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
9 WINTER Bogusław Złotniki BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Amator opłacono
10 Wieczorek Norbert Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
11 Wieczorek Marta Bogatynia BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegane Wieczorki opłacono
12 Wesół Jan Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
13 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
14 Walusiak Łukasz Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan opłacono
15 Walter Justyna Legnica BIEG BOHATERA (3 km) LUKS Ziemia Lubińska opłacono
16 Wac Katarzyna Miłków BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
17 Urban Beata Trzebień BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
18 Urawski Krzysiek Jelenia Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
19 Umów Piotr Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
20 Tychanowicz Iwo Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
21 TURZA SŁAWOMIR LEGNICA BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
22 Turza Anna Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
23 Trzmielewski Krystian Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Goggle PAE Team opłacono
24 Tomusiak Natalia Budziszów Wielki BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono
25 Tekiele Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Konfeks Legnica opłacono
26 Tekiele Jacek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Łączka Team Legnica opłacono
27 Tekiele Arkadiusz Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Konfeks Legnica opłacono
28 Taraszkiewicz Piotr Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
29 Tarasiak Jan Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
30 Tarasiak Jakub Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
31 Tarasiak Danuta Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
32 Świryd Krzysiek Lubań MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Romet Factory Team opłacono
33 Świerczek Michał Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
34 ŚREDZIŃSKI Bogusław ZIELONA GÓRA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) RAFCAR Zielona Góra opłacono
35 Ślusarczyk Tomasz Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegusy Czaple opłacono
36 Śliwiński Adam Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
37 Śliwińska Natalia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
38 Śliwińska Barbara Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
39 Ślebioda Piotr Iłowa BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
40 Szwaluk Wojciech Jawor BIEG BOHATERA (3 km) Ks Active Uran opłacono
41 Szewczyk Szymon Goślinów BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
42 Szeligowski Wiktor Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
43 Szeligowski Edward Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
44 Szczepański Patryk Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
45 Szczepański Franciszek Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
46 Szczepański Antoni Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
47 Szczepańska Zuzanna Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomagam Legnica opłacono
48 Szczepańska Wiktoria Nowogrodziec BIEG BOHATERA (3 km) Szczepańscy Team opłacono
49 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
50 Stelmach Ewa Goliszów BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking opłacono
51 starego adam bolesławiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) klub biegacza bolesławiec opłacono
52 Sobota Anna Szczytniki nad Kaczawą BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
53 Skóra Adam Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
54 Skop Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
55 Skop Bartosz Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
56 Skop Agata Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Fitness Piekary Legnica opłacono
57 Składanek Marek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) FENIKS Legnica opłacono
58 Skibińska Małgorzata Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
59 Skibińska Danuta Wrocław BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
60 Sembrat Daria Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
61 Sawko Katarzyna Legnickie Pole BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
62 Rzeźnik Dacjan Zielona Góra BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BOHAR PALETY RUNNERS opłacono
63 Rzeźnik Alina Zielona Góra BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
64 Rypińska Nadia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
65 Rybczyńska Anna Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów opłacono
66 Roztoczyński Łukasz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnowianie opłacono
67 Roztoczyńska Lena Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) Rozbiegani Chojnów opłacono
68 roznowski krzysztof chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
69 Roznowska Monika Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
70 Roś-Brzezińska Ewa Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rezler Team opłacono
71 Rogowski Michał Świdnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
72 Repa - Gruszczyńska Katarzyna Legnica BIEG BOHATERA (3 km) LKKS Knockdown opłacono
73 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA opłacono
74 Rakowski Paweł Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
75 Rakowska Agnieszka Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Legnicka Grupa Głuchych opłacono
76 Rajter Emilia Lubań BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
77 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
78 Rabiej Kazimierz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
79 Prymas Wojtek Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
80 Prymas Adam Lubin BIEG BOHATERA (3 km) Grizzly Team opłacono
81 Prokop Mateusz Ruhla BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
82 Powałko Wojciech Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) LegnickIe Morsy opłacono
83 Popielski Grzegorz Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
84 Popielska Zuzanna Chojnów BIEG ORLĄT (200m/400m) Rozbiegani Chojnów opłacono
85 Pomietlarz Michał Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA opłacono
86 Pomietlarz Lucjan Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
87 Podlaski Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
88 Podlaska Nikolka Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
89 Podlaska Natalka Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
90 Podhorodecki Tomasz Miłkowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
91 Piwowarski Paweł Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Vulcan Jawor opłacono
92 Pittner Adrian Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) ChruPek TEAM opłacono
93 Piotrowski Krzysztof Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
94 Pietrucha Patryk Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomagam Legnica opłacono
95 Pietrucha Laura Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomagam Legnica opłacono
96 Pieszkowski Jan Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
97 Pielach Wojciech Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
98 Pielach Piotr Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
99 Pawlinow Maciej Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra opłacono
100 Pawlinow Iwona Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono


Wyświetleń: 13760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ