2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karaś Damian Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
2 Botor Paweł wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
3 Pastuszek-Botor Agnieszka Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
4 Majdan Stanisław Lubin MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km)
5 Skołożyński Paweł Skołożyński Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
6 ANCZYK SARA LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Team Draczyński , NGB Korona
7 Karpiak Michał Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
8 Sakrajda Jerzy wawrzenczyce BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
9 JAGIELSKI JERZY JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
10 Moszyńska Zuzanna Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomagam Legnica
11 Moszyński Dominik Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Biegam Pomgam Legnica
12 Konaszczuk Agnieszka Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
13 Niedźwiedzki Artur Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Msport RCS Team Lubin
14 Niedźwiedzka Ania Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
15 DRAPIKOWSKA Beata Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking
16 Drapikowski Marek Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking
17 Gaweł Angelika Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
18 Czerniejewski Krzysztof Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
19 Adamczak Artur Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
20 Bienko Agnieszka Wawrzeńczyce BIEG ORLĄT (200m/400m)
21 celuch renata chojnow BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
22 Sakrajda Piotr Wawrzeńczyce BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
23 Synowiec Janina Goliszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Sfora Chojnów/Rozbiegani Chojnów
24 Babiichuk Ihor Twardogóra MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km)
25 Zybała-Babiichuk Marta Twardogóra BIEG BOHATERA (3 km)
26 Кулиев Руслан Винница BIEG BOHATERA (3 km)
27 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ LUBIN BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
28 Kulikowska Paulina Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
29 Chmiel Mariusz Bądzów BIEG BOHATERA (3 km)
30 Mitkowski Mikołaj Gniewomirowice BIEG BOHATERA (3 km) UKS SPRINT LEGNICA
31 Synowiec Jacek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
32 Maćkowiak Marta Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
33 Krzemiński Mariusz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
34 Skiba Krzysztof LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) MSPORT Team
35 SIEPRAWSKI RYSZARD Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
36 Sobczak Hubert Rawicz BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
37 Joźwiak Radosław Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGACZE ZJADACZE KM
38 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGACZE ZJADACZE KM
39 Wiśniewska Katarzyna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
40 Gliściak Joanna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
41 SERAFIN WŁODZIMIERZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
42 Ciesielska Agata Rzeszotary BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
43 Opaczewska Klaudia Jezierzany BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
44 Mikołajczak Jan Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
45 Katarzyna Skrycka Lubin BIEG BOHATERA (3 km)
46 Wójcik Kinga Żagań BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BBL Żagań
47 CICHOCKI MAREK CICHOCKI CZERWONA WODA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) EDI Team
48 Kwiecień Elżbieta Wrocław BIEG BOHATERA (3 km)
49 Kućko Katarzyna Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
50 Ciesielski Jarosław Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
51 Ciesielska Beata Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
52 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
53 Frydecka Elzbieta Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
54 Gaweł Julia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
55 Gaweł Oliwier Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
56 Jabłoński Jacek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
57 Dąbrowski Maciej Wieża BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
58 Dąbrowska Magdalena Lubomierz BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
59 Dąbrowski Dariusz Lubomierz BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Go! Lubomed Go!
60 Derlacz Klementyna Krzeszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
61 Jamińska Karolina Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
62 Płodzień Jacek Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
63 Gajewski Marek LUBIĄŻ BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
64 LEMPEREUR HENRI SEVRES BIEG SUPERBOHATERA (10 km) TEAM ETHAN
65 Szkopiński Maciej Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Pędzące Alpaczki
66 Woronko-Zaczyńska Janina Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS Metraco Polkowice
67 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice BIEG ORLĄT (200m/400m)
68 Kępińska Julia Stare Bogaczowice BIEG ORLĄT (200m/400m)
69 Bondrow Krzysztof Raciborowice Górne BIEG SUPERBOHATERA (10 km) 23 Śląski Pułk Artylerii
70 Uchmanowicz Bogusław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) niezrzeszony
71 Kurek Krzysztof Miłkowice BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKB Miłkowice
72 Banaszek Janusz Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Żary Ranners Team
73 Adamczyk Dawid Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Feniks Legnica
74 Kubiak Marcin Wrocław MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) GBBG beZgranic
75 Sieprawski Jakub Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
76 OWSIANNIK NATALIA Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
77 Matkowski Robert Jawor BIEG BOHATERA (3 km) OSiR Jawor
78 BIELAWSKI JAN ŚCINAWA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) START ŚCINAWA
79 Czaja Adrian Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
80 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Wkb Meta Lubliniec
81 Strama Anna Lubin BIEG BOHATERA (3 km)
82 Kawa Marta Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
83 Kozioł Sebastian Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
84 Krzywicki Piotr Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
85 Czerniejewski Jarosław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
86 Szczupaczyńska Klaudia Goliszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) rozbiegani Chojnów
87 Owsiannik Anna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
88 Strzałkowski Andrzej Legnica MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) LegnickIe Morsy
89 Kościelniak Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
90 Szudrowicz Emilia Legnica MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Biegam Pomagam Legnica


Wyświetleń: 10248

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ